PDA

View Full Version : Müzakere

hacannes
07.Haziran.2011, 18:20
arkadaşlar kulübüyle anlaştığım bazı oyuncular ille de takımıma gelmek istemiyolar sözleşmede müzakereye bile müsaade etmiyolar onları ikna etmenin bi yolu bulunur mu parası neyse vericem :) ?? takımımdaki bazı oyuncularda sözleşme yenilemek için anormal paralar istiyorlar örneğin sissoko..adam takımın en fazla kazananı yarım sezonda bir sözleşme yenilemek istiyo ve deli para isteyip huzursuzluk çıkartıyo sonrada takımdan ayrılmak istiyo bu adamları nasıl yola getirebiliriz ??

Chivalry
07.Haziran.2011, 19:35
Getiremezsiniz. Oyunun tamamen hatası bu bazı kişiler menajerin parayı yükselt kabul eder falan diyolar ama kimse açıklayamaz bana özer hurmacının yedek kaldığı bir takımda yıllık 5 milyon euro istemesini. Veya Emre'nin benden istediği yıllık 5 milyon euroyu vermedikten sonra HSV ile 1.8 milyon euro ya anlaşması...

Ben genelde azarlıyorum oyuncuyu özür diliyor. Dilemeyip durum daha da kötüleşirse ise zamana bırakıyorum, sözleşmesinin sonuna kadar devam edip sonra istediği parayı vermediğim için yolluyorum takımdan.

BMajor
08.Haziran.2011, 13:11
Ya arkadaşlar çözüm değil ama genie scout ile sadakat ve anlaşmazlığa bakıp ona göre oyuncu alın aynı sorunlar bende çıkmıyor mesela 17 sadakati olan bi oyuncu çıktı 4 sezondur aynı sözleşme bu sezon ben yenisini teklif ettim hemde 500 bin alıyodu yıllk şimdi 750 bin istedi ben ödül olarak 1,5 milyon verdim .)

nikootinn
08.Haziran.2011, 14:45
Bende bir kere denk gelmişti,Marsilya ile oynuyorum,sanırım Neymarı alacaktım,transfer parasını yönetim karşıladı fakat sözleşme konusunda oyuncu ile anlaşamadıkları için transfer yattı.