PDA

View Full Version : Oyunu Açıyorum Ama Oyun Birden Yok Oluyo

uakaangs
08.Haziran.2011, 02:48
:confused::confused::confused:başlıkta tam anlatamadım ama çok enteresan bi problemim var oyunu açıyorum baştaki reklamlar falan çıkıyo tam ana menüye gelicekken hata vermeden ekran masa üstüne düşüyo tekrar açmak istediğimdede football maneger 2011 is already running diyo görev yöneticisini açtığımda ise uygulamalarda oyun gözükmüyor fakat işlemler bölümünde fm.exe gözüküyo onu sonlandırmadanda oyunu tekrar açmaya kalktığımda already running diyo onu sonlandırıp açtığımda ise yine ana menü açılmak üzereyken ekran düşüyo kısacası oyun açık gözüküyo ama ne görev yoneticisi uygulamalarında nede oyunun kendşsş gözükmüyo lütfen yardımcı olun bu arada orjinal oyun kullanıyorm

uakaangs
08.Haziran.2011, 03:03
şimdide Football Maneger 2011 is running dengerously low on memory.please quit and free up some memory dedi napıcam anlamadım bi türllü

europeanconquer
08.Haziran.2011, 03:26
Bilgisayarım>özellikler>gelişmiş>performans>ayarlar>gelişmiş

Orada değiştir yazan yer olacaktır.oraya tıkla ve ''disk belleği dosyası yok'' u işaretle.Eğer olmazsa yine eski ayarlarına döndür :)

uakaangs
08.Haziran.2011, 03:41
valla olmadı ya anlamıorm dün sabah oynuyodum hiç bişi yapmadım bilgisayara bugun eve geldiğimde birden bu sorun çıktı karşı çözülmüyo kafayı yicem

mehmetd
08.Haziran.2011, 14:27
şimdide Football Maneger 2011 is running dengerously low on memory.please quit and free up some memory dedi napıcam anlamadım bi türllü

3 şey önereceğim:

1-oyunun kurulu olduğu diskte yer kalmamış olabilir,ccleaner kullan yada başka bir diske kurulum yap.

2-üstte denilen yerde bende sanal bellek var
üst boyut falan yazıyor,uygun duruma getir.bende bu 2046 ya 4092 özel boyut.

3-oyunun screenshot crashdump gibi klasörlerindeki fazla dosyaları al.özellikle screenshot klasöründe çok resim birikince oluyor bende dediğin.bir de 1.seçenek ile oluyor.

ek:antivirüsün oyunu kapatıyor olabilir
yada ekran ayarları vs. hatalı olabilir.çalıştır normal pencere/ tam ekranla falan dene.