PDA

View Full Version : Nedir Bu Başkandan Çektiğimiz

orhunyazar
11.Haziran.2011, 03:00
Arkadaşlar Arsenal Kariyerimde 4. sezonu oynuyorum ve ve bu hill wood yüzünden kafayı yemek üzereyim 4 yılda atmadığı kazık kalmadı ne bir transfer bütçesi veriyor ne bi oyuncu alıyor 3 sezondur transfer bütçesi vermedi ve sürekli kafasına göre adam alıp satıyo aldığı adamlar adam olsa bişey demiycem verdiği adamlarda öyle böyle değil herif resmen katliam yapıyor 1 değil 2 değil bu senede bin bir emekle aldığım chielllini yi gönderiyo takımdan. Ne yaptıysam vaz geçiremedim. Oyunu kayıt etmeden çıkıyorum yeniden giriyorum. Oyuncuyu vazgeçilmez yaptım olmadı değerini arttırdım olmadı yeni kontrat önerip bol bol maaş verdim olmadı. budget adjustmente girip transfer bütçesinden maaşlara ayrılan bütçeye aktarabildiğim kadar aktardım olmadı yani ne yaptıysam olmadı gerekirse başkanın üstünü çizerim chiellini yi göndermem arkadaşlar yardımcı olabilicek arkadaşlar öneride bulunurlarsa çok sevinirim. Eğer normal yollardan halledemessem Fmrte ile bişeyler yapmayı deniuycem programa fransız olduğum için ordan ne yapılacağınıda bilmiyorum bu konu ile ilgili kısaca yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

okumus
11.Haziran.2011, 14:19
Hocam senin işin zor hiç karşılaşmadım böyle birşeyle programlardan da anlamıyorum en iyisi istifa et başka klübe geç

orhunyazar
11.Haziran.2011, 15:11
Aslında Fm rte den başkanı değiştirmeninin bir yolu yokmudur ya aynı futbolcu koç transfer eder gibi başkanda transfer etmenin ? Şeyh Mansuru hileyle falan Arsenalin başına bir geçirebilsem çok güzel olurdu 3 yıldır kuruş koklatmıyo bu hill wood

eng1n
11.Haziran.2011, 15:34
Editor, Fmrtre kullanmayı bilmiyorum ama Genie Scout'ta personel aramada başkanların özellikleri çıkıyor Fmrte'den başkanın bonkörlük veya Kaynak bulma özelliklerini arttırabilirsin.

orhunyazar
11.Haziran.2011, 15:37
Onuda denedim ama olmadı hill wood kafayı koymuş göndericek chiellini yi naptıysam vezgeçiremdim adamı. Hileyle oyuncu transfer etmeyide bilmiyorum yoksa umrumda olmaz istediği kadar göndersin geri getiririm ama

eng1n
11.Haziran.2011, 15:46
Yazıyı okumadan başkanın sana sadece transfer bütçesi falan vermediğini sandım. İşlerine karışmak var başkanın özelliklerinde 'İş' yazıyor Genie scoutta onu değerini en aza düşür yani 1 yap satmaz chiellini'yi

orhunyazar
11.Haziran.2011, 16:14
İşte bu gerçekten işe yarıyabilir hemen deniyorum çok teşekkür ederim

orhunyazar
11.Haziran.2011, 18:16
Dediğiniz gibi yaptım oldu çok teşekker ederim