PDA

View Full Version : Oyunda Gerçekleşmeyen Transferler Gerçekte Bir Bir Gerçekleşiyor

Siriuss
11.Haziran.2011, 03:24
fm 2011'de Galatasaray ile oyuna başladığımda sezon başı veya ortasında;
1-)selçuk inan'ı almak isterim konuşmak bile istemez!
2-)kazım'ı almak isterim konuşmak bile istemez!
3-)ceyhun gülselam'ı almak isterim,görüşmek bile istemez!

ama sorun şu ki,bütün bu transferler gerçekte oldu.demek ki ortada "teklifi bile dinlemek istememe" gibi bir durum yok.ezeli rakiplerden oyuncu almak biraz fazla mı zor fm de,yoksa başka bir şey mi var yahu?yapay zeka falan???

Chivalry
11.Haziran.2011, 09:56
daha da ötesi bugün galatasaray gidip drogbayla anlaşmaya çalışabiliyor, oyunda alabilene helal olsun...

wolfson
11.Haziran.2011, 10:04
yani anlamadığım şu var. Oyuncuya bir özellik koyun ve ya bir özelliğine bakın determined gibi. Ona bağlı olarak ezeli rakiple anlaşması orantılı olsun. Mesela Gerrard hayatta anlaşmaz gibisinden determined 14-17 arası olanlar görüşsün ama zor anlaşsın. 17 üstü olanlar görüşmesin. böyle gitsin neden hiç görüşemiyoruz adamla anlamıyorum

Agueiro
11.Haziran.2011, 10:26
Selçuk Temsilcisi nedeni ile anlaşmıyor oyunda. Manager'i sizden nefret ediyor aynı menejer ceyhun'un da menejeri o da gelmiyor Niye nefret ettiğini de çözemedim. Başka menejer atıyor kendisine gene o da nefret ediyor. :)

Fietra 10
11.Haziran.2011, 11:28
Bize özel durum değil bu..İsveç Liginde de var..Malmö'yü yönetiyorum ülkede 5 senedir şampiyonum Avrupa'da her sene Cl grupları garanti..Yani ülkede açık ara en iyi takımım..Ama Göteborg'dansırf rekabetten dolayı bile 17 yaşındaki çocugu alamıyorum..

cris king
12.Haziran.2011, 19:45
forlan,simao,manuel fernandes,hugo almeida vs vs. büyük bi başarı yakalamadan mesela avrupa kupasında şampiyonluk veya final gibi bir başarı yakalamadan asla gelmiyorlar beşiktaşa...

sarianet
12.Haziran.2011, 20:02
bende ikinci sezonda pato serbest kalıyodu güngörenle görüşmek istemiyodu
fbde menejer ekliyim dedim fb ile anlaşabiliyodu :D

Cengo
12.Haziran.2011, 20:14
bende ikinci sezonda pato serbest kalıyodu güngörenle görüşmek istemiyodu
fbde menejer ekliyim dedim fb ile anlaşabiliyodu :D

Pato neden Güngören'e gitsin, biraz mantık.

Addolorato
12.Haziran.2011, 20:27
Pato neden Güngören'e gitsin, biraz mantık.

Ona bakarsan Pato niye serbest kalsın ?

sarianet
12.Haziran.2011, 20:34

demek istediğim o zaten patonun serbest kalması zaten takımı satsam veremezdim bi aylık ücretini:D

http://img690.imageshack.us/img690/5323/53632310.jpg

pato
pirlo
ronaldinho

Cengo
12.Haziran.2011, 21:14

Kalabilir, yüksek mebla ister kulüp vermez.
Sözleşmesi biter, serbest kalıp bütün teklifleri dinler.

sarianet
12.Haziran.2011, 21:17
Kalabilir, yüksek mebla ister kulüp vermez.
Sözleşmesi biter, serbest kalıp bütün teklifleri dinler.

öyle bi ihtimal olsa kulüp kafyı kullanıp adamı satar pato gibi adam da iyi para kazandırır sanırım :)

eng1n
12.Haziran.2011, 21:32
forlan,simao,manuel fernandes,hugo almeida vs vs. büyük bi başarı yakalamadan mesela avrupa kupasında şampiyonluk veya final gibi bir başarı yakalamadan asla gelmiyorlar beşiktaşa...

Hugo almeida ve manuel fernandes FB'ye daha sezon başı geliyorlardı ben almadım da scout'dan rapor istemiştim bu oyuncular hakkında Gelmeyi istediği yazıyordu raporda.

RasAnt
13.Haziran.2011, 12:47
Almeidayı 2.sene Cluja almıştım :) diğer oyuncular için bir girişimim olmadı bilemeyeceğim :)

malpince
13.Haziran.2011, 13:28
burada bir takıma haksızlık yapılıyorsa Fenerbahçe'dir, gsliler hiç konuşmasın. tesislerimiz gs ile aynı değerde, sizin sponsorlarınız ve seyirci ortalamalarının daha yüksek... normalde bu 3 alanda da sizi 2ye katladık da, neyse... hatta seyircilerde 5e-10a falan katladık siz 5bin-10bin kişiye oynadınız bizim maç dışında, biz 45000-50000e oynadık. sponsor gelirlerini zaten hiç söylemiyorum... şaka gibi işte...

Jaswege
13.Haziran.2011, 13:53
burada bir takıma haksızlık yapılıyorsa Fenerbahçe'dir, gsliler hiç konuşmasın. tesislerimiz gs ile aynı değerde, sizin sponsorlarınız ve seyirci ortalamalarının daha yüksek... normalde bu 3 alanda da sizi 2ye katladık da, neyse... hatta seyircilerde 5e-10a falan katladık siz 5bin-10bin kişiye oynadınız bizim maç dışında, biz 45000-50000e oynadık. sponsor gelirlerini zaten hiç söylemiyorum... şaka gibi işte...

Tamamen katılıyorum. Herşeyi boşverdim bu tesis işi çok saçma geliyor. Bence ülkemizdeki tesisler üzerinden değerlendirilmeli ve ona göre bir değer verilmedili, aksi halde çok saçma oluyor.

Redrum
13.Haziran.2011, 14:47
Selçuk İnan'ı, Ceyhun'u sezon sonunda aldı GS; Kazım'ın da sözleşmesi feshedildi öyle aldı.
Ben şimdi sana söyleyeyim, ben oynadığım her kariyerde istisnasız, sezon sonu sözleşmesi biten Selçuk ve Ceyhun'u galatasaray'a aldım. Üstüne üstlük Onur Kıvrak, Egemen ve Giray'ı da aldım. Kazım'ın sözleşmesi bitmiş olsa paşa paşa gelir, ama bedava verseler ben almam o ayrı.
Ama oyunda gayet bu transferler yapılabiliyor.
Peki ben sana bir şey sorayım şimdi,
oyunun başında Paulo Henrique ve Neymar'ı 48 ay taksitle satın alabiliyorsun gayet GS'ye. Sence bu adamlar GS'ye hayatta gelir mi gerçekte?

yani anlamadığım şu var. Oyuncuya bir özellik koyun ve ya bir özelliğine bakın determined gibi. Ona bağlı olarak ezeli rakiple anlaşması orantılı olsun. Mesela Gerrard hayatta anlaşmaz gibisinden determined 14-17 arası olanlar görüşsün ama zor anlaşsın. 17 üstü olanlar görüşmesin. böyle gitsin neden hiç görüşemiyoruz adamla anlamıyorum
Loyalty falan var sanırım, ben de bilmiyorum ama gizli özelliklerinde var böyle şeyler oyuncuların.

eng1n
13.Haziran.2011, 15:39
Sadakat özelliği var zaten gizli özellikler de Gerarrd zaten yüksek bu hiç görüşmez.

cris king
13.Haziran.2011, 15:50
Hugo almeida ve manuel fernandes FB'ye daha sezon başı geliyorlardı ben almadım da scout'dan rapor istemiştim bu oyuncular hakkında Gelmeyi istediği yazıyordu raporda.

ben burada türkiye liginden veya fenerbahçeye,galatasaraya gelmelerinden bahsetmedim beşiktaşa gelmemelerinden bahsettim 11.1 de ilk sezon gelmiyorlar beşiktaşa fb'yi bilemem fb'ye giderler çünkü hem ŞL'de fenerbahçe ama beşiktaşa ilk sezonda hiç bi şekilde gelmiyorlar...

Batuhandemirel
14.Haziran.2011, 03:44
Selçuk İnan'ı, Ceyhun'u sezon sonunda aldı GS; Kazım'ın da sözleşmesi feshedildi öyle aldı.
Ben şimdi sana söyleyeyim, ben oynadığım her kariyerde istisnasız, sezon sonu sözleşmesi biten Selçuk ve Ceyhun'u galatasaray'a aldım. Üstüne üstlük Onur Kıvrak, Egemen ve Giray'ı da aldım. Kazım'ın sözleşmesi bitmiş olsa paşa paşa gelir, ama bedava verseler ben almam o ayrı.
Ama oyunda gayet bu transferler yapılabiliyor.
Peki ben sana bir şey sorayım şimdi,
oyunun başında Paulo Henrique ve Neymar'ı 48 ay taksitle satın alabiliyorsun gayet GS'ye. Sence bu adamlar GS'ye hayatta gelir mi gerçekte?

Loyalty falan var sanırım, ben de bilmiyorum ama gizli özelliklerinde var böyle şeyler oyuncuların.

Hangi versiyonla oynuyorsun acaba?

Cengo
14.Haziran.2011, 05:12
öyle bi ihtimal olsa kulüp kafyı kullanıp adamı satar pato gibi adam da iyi para kazandırır sanırım :)

Sözleşmesinin sonu gelen oyuncuya kimse bonservis ile kolay kolay teklif yapmaz. Major-minor izleyen sayısı artar.

ozaniel
14.Haziran.2011, 06:51
Bir de oyuncular gerçekte beklenenden kötü bir sezon geçirmişse gerçekte gelip oyunda gelmeme durumu olabiliyor. Fernandes'i oyunun başında satın almaya çalışmıştım ama gelmemişti.
Bir de yaşlı oyuncuların parayı ön plana alması durumu galiba yok, öyle bir eksik olabilir belki.

Redrum
14.Haziran.2011, 12:14
Hangi versiyonla oynuyorsun acaba?
Her versiyonla oynadım. 11.3'te Onur Kıvrak falan haliyle gelmiyor ve Kazım da galatasaray'da.
Ama Ganso ve Neymar gayet alınıyor, gelmek istiyorlar en azından. Kewell'ı Baros'u sat, 48 ay taksidi koy al Neymar'ı. Zor değil.

Önder HOCA
14.Haziran.2011, 14:16
ganso neymar problem deılde selçuk inan ceyhun ve onur fb ye gelmiyor onu nası yaptın gs ye geliyolarmı

Redrum
14.Haziran.2011, 14:49
ganso neymar problem deılde selçuk inan ceyhun ve onur fb ye gelmiyor onu nası yaptın gs ye geliyolarmı

GSye geliyorlar. Ama oyunu açar açmaz değil, 1 sezon geçecek, öyle. Gerçekte de böyle oldu zaten :)

Önder HOCA
14.Haziran.2011, 15:16
GSye geliyorlar. Ama oyunu açar açmaz değil, 1 sezon geçecek, öyle. Gerçekte de böyle oldu zaten :)

yok abi 2 kere şl aldım hala bana gelmiyor bu fanatikler XD ne bu fb düşmanlığı