PDA

View Full Version : poacher-atack öneriler

demirsporlu
15.Haziran.2011, 18:01
bi türlü elimde çok iyi poacher oynayacak adamlar olmasına rağmen verim alamıyorum. sizce poacher rolü verdiğimizde tek forvetmi oynamalıyız yoksa çift forvetmi. arkasına bi amc koymalımıyız. yada hangi dizilişde nası bi sistemde oynatmalıyız??

EndoplazmiK RetikuluM
15.Haziran.2011, 18:08
Tek forvet oynatacaksan arkasına onu iyi besleyecek bir AMC koymalısın. Çift forvette ise yanındaki adam Target Man - Attack rolünde ise iyi verim alırsın.

demirsporlu
15.Haziran.2011, 18:12
4-2-3-1 denedim az önce.

abel hernandez- poacher atack

javier pastore- atacking midfielder atack

hernandez 6.3 pastore 6.5 ortalama ikisindede ne gol var ne asist

hata nerde çözemedim bi türlü

orhunyazar
15.Haziran.2011, 18:19
Endoplazmik retikulume katılıyorum mesela hulk u poacher rolunde tek forvet oynattım arkasında pastore vardı ve manyak gibi gol atıyodu adam her maç 2 -3 tane garanti sonra dzekoyla çift forvet oynattım dzeko yu target man rolunde tek forvet olduğu kadar performans alamasamda dzekoylada her maç 1-2 gol atıyodu

Önder HOCA
15.Haziran.2011, 18:40
4-2-3-1 denedim az önce.

abel hernandez- poacher atack

javier pastore- atacking midfielder atack

hernandez 6.3 pastore 6.5 ortalama ikisindede ne gol var ne asist

hata nerde çözemedim bi türlü

biraz bekle sisteme alışşınlar :icon_smile:

orhunyazar
15.Haziran.2011, 18:49
Bu arada pastore yi trequartista denesen daha çok verim alabilirsin gibime geliyo bu sistemde

Lim10
15.Haziran.2011, 19:41
Forvet tipimi her zaman Poacher olarak tercih ediyorum.Şunu söyleyebilirim ki, forvet tipini seçme konusunda hala çelişkilerin varsa Poacher'de devam etmeni tavsiye ederim.Seçimlerini uygun profilde oyunculardan yaptığın sürece, bu forvet tipi her daim takımına gerekli katkıyı sağlıyor ki benimkiler her zaman gol krallığına oynar.Ve Hernandez'de buna yatkın bir oyuncu ki ileride daha iyi oluyor.Yeni bir sistem denediğinde bence en az 10 maç sabır göstermelisin hele ki fazla transfer yaptıysan, bunu bilmiyoruz tabi.

Taktik için; kanatları Winger-Atak, Pastore'yi Inside Forward-Atak ve Henandez'i de aynı şekilde Poacher olarak oynatmanı öneririm.Kanatlarının ortalarını en fazla orta seviyede tutman, oynattığın forvet tipi ve sayısı bakımından faydana olur diye düşünüyorum.Eğer ofansta yine istediğin gücü elde edemezsen, bu kez kanatları Inside Forward-Atak yapıp Pastore'yi Sup'a çevirebilirsin.Ki o şekilde kanatların ortalarını tamamen kapatman daha iyi olur.

orhunyazar
15.Haziran.2011, 20:16
Forvet tipimi her zaman Poacher olarak tercih ediyorum.Şunu söyleyebilirim ki, forvet tipini seçme konusunda hala çelişkilerin varsa Poacher'de devam etmeni tavsiye ederim.Seçimlerini uygun profilde oyunculardan yaptığın sürece, bu forvet tipi her daim takımına gerekli katkıyı sağlıyor ki benimkiler her zaman gol krallığına oynar.Ve Hernandez'de buna yatkın bir oyuncu ki ileride daha iyi oluyor.Yeni bir sistem denediğinde bence en az 10 maç sabır göstermelisin hele ki fazla transfer yaptıysan, bunu bilmiyoruz tabi.

Taktik için; kanatları Winger-Atak, Pastore'yi Inside Forward-Atak ve Henandez'i de aynı şekilde Poacher olarak oynatmanı öneririm.Kanatlarının ortalarını en fazla orta seviyede tutman, oynattığın forvet tipi ve sayısı bakımından faydana olur diye düşünüyorum.Eğer ofansta yine istediğin gücü elde edemezsen, bu kez kanatları Inside Forward-Atak yapıp Pastore'yi Sup'a çevirebilirsin.Ki o şekilde kanatların ortalarını tamamen kapatman daha iyi olur.

Sizin tavsiyelerinizden birine ben uyarak pastore yi treqauartistada rolünde oynatırken adamı bir maçlığına inside forvet oynatayım dedim ve resmen içine cin kaçmış gibi oynadı 3 gol 3 asist yaptı ve ratingi 9.80 yükselterek maçın adamı seçildi arada oyuncuların rollerini değiştirmek te fayda varmış

Time Cris
16.Haziran.2011, 04:52
Pastore den en iyi verimi ofansif orta saha atak hulktanda poacher olarak alırsın.2-3 maç bekle ve gör