PDA

View Full Version : Editör hakkında soru

Bujsas
18.Haziran.2011, 01:12
Editörde oyuncu güçlerini yükselttikten sonra oyuna girip takımı alıyoruz falan sonra tüm takımlar peşini bırakmıyo bunalıyosun bunun bi yolu yokmudur gizleme falan teklif yapamasınlar 3-4 adamın güçlerini full yaptım bir başladım oyuna chealsea,inter,psv,barcelona,real madrid,münih,inter vb. daha bir sürü var peşimi bırakmıyolar oyuncuyu alana kadar baskı çözümleri bekliyorum

BaGa TaRKaN
18.Haziran.2011, 01:30
Valla Süper Yetenekler Her Yerde Kendini Belli Eder Gizleyemezsin.

Ama Belki Oyuncunun Popülerliliğini Minimum Yaparsan Bir İhtimal Ama Çabuk Şöhrete Alışır Bir Yerden Sonra :)

Chinatown
18.Haziran.2011, 03:00
hem yanyana iki koltuk istiyorsun, hem de ikisi de pencere kenarı olsun istiyorsun. Editörde yapmasan da bir oyuncunun potansiyeli yüksekse adamı bayana kadar teklif gelir. oyuncunun transfer status'ünden reject all offers dersen belki bir nebze oyun hızın artar.

mehmetd
18.Haziran.2011, 03:18
1
Editörde oyuncu güçlerini yükselttikten sonra oyuna girip takımı alıyoruz falan sonra tüm takımlar peşini bırakmıyo bunalıyosun bunun bi yolu yokmudur gizleme falan teklif yapamasınlar 3-4 adamın güçlerini full yaptım bir başladım oyuna chealsea,inter,psv,barcelona,real madrid,münih,inter vb. daha bir sürü var peşimi bırakmıyolar oyuncuyu alana kadar baskı çözümleri bekliyorum

2
Valla Süper Yetenekler Her Yerde Kendini Belli Eder Gizleyemezsin.

3
hem yanyana iki koltuk istiyorsun, hem de ikisi de pencere kenarı olsun istiyorsun. Editörde yapmasan da bir oyuncunun potansiyeli yüksekse adamı bayana kadar teklif gelir. oyuncunun transfer status'ünden reject all offers dersen belki bir nebze oyun hızın artar.

Ama Belki Oyuncunun Popülerliliğini Minimum Yaparsan Bir İhtimal Ama Çabuk Şöhrete Alışır Bir Yerden Sonra :)

1 hocam ne yaparsan yap,teklif gelmesini engelleyemezsin,bende de süper yıldızlar var ama ortalarda yaptım kötüde tabi süper olanları bıraktım:D

neyse ben bilinirliğini düşük hatta 0 yaptım ama oyuna başladığımda real, manchester vs.
hep istiyor yani önüne geçemezsin.yapacağın şey editörden önce 5 senelik kontrat yapıcan sonra oyuna başlican; 100 milyon da satış bedeli dicen önce teklifler gelicek ama 100 m u görünce çoğu kaçacak,bi m.city falan kalıcak geriye yani birkaç oyuncuda gene kalır ama 30unda kalmasından iyidir.

oyuncularında klübü sevmesi ve 5 yıl burada kalması 100 milyon istemen önemli;yoksa satmicam dedikçe teklif çoğalıyor en iyisi dediklerimi yapmak.

gizlemek mümkün değil ama şunu da yapabilirsin rakipten iyi bi adam iste karşılığında mesela c.ronaldoyu iste bi daha teklif gelmez:D yada teklifte oyala: ben bu dediğimi fm 2006 da yapmıştım m.fee dolayısıyla reddedilemeyecek bi teklif gelmişti sağdaki sonraki satışlarla falan oynayarak oyalamıştım adam bende kalmış sonra da yeni kontrat yapmıştım.

2 bağa küstüm sana
"editörün kralı birazdan gelir bekle" dememişin:D

3 dediğini de yapsa klüpler vazgeçmiyor bide oyuncu o seçenekten mutsuz oluyor
özellikle de çok yüksek ücret öneriyorlar vede oyuncunun isteyeceği bi takımdan gelince teklif; oyuncu teklifin büyüklüğü ve takımın etkisiyle mutsuz olup satış listesine konulmak istiyor.

sen benim dediğimi yap,o kadar 61 oyuncu üretiyoruz
birazcık tecrübemiz olsun dimi(yarısı kötü yarısı iyi oyuncu bunların)

popülerliğini de yukarda yazdım zaten ne kadar düşük olursa olsun inter,m.city peşinde oluyor özellikle de m.city bıktırıyor ve mancini den nefret ettiğimi söyleyip puanımın düşmesine neden oluyor.

Bujsas
18.Haziran.2011, 10:13
Şimdi anlicağınız ben full yapmak istedim ama zamanında Fm 2005'de Fulhamı aldım tüm adamları özellikleri 20 lerde tabi vede hepsinin mevkiilerinde fulledim :D yani DL-20 FC-20 MC-20 diye heryerde oynayabildiler değerlerinide arttırdım 1 tek teklif bile gelmedi bidaha bunu uygulasam gelmezmi acaba

mehmetd
18.Haziran.2011, 21:55
Şimdi anlicağınız ben full yapmak istedim ama zamanında Fm 2005'de Fulhamı aldım tüm adamları özellikleri 20 lerde tabi vede hepsinin mevkiilerinde fulledim :D yani DL-20 FC-20 MC-20 diye heryerde oynayabildiler değerlerinide arttırdım 1 tek teklif bile gelmedi bidaha bunu uygulasam gelmezmi acaba

ca pa önemli,ca pa yı 200 yapmadıysan
mesela 130 yada 80de bıraktıysan kimse gelmez.

ama pa 170 bi adama bir sürü talip olacaktır.dediklerimi uygularsan elde kalır.

mevkilerin çok olması önemli değildir hatta kötüdür.

bir şey daha oyunculara oyuncu+koç sözleşme yaparsan 1 tane bile teklif gelmez.
satamazsın da elde kalır,satmak istersen önce oyuncu yap sonra sat.

Bujsas
18.Haziran.2011, 22:17
saol dostumda boşuna ya milli takımda kullandım bunu transfere zaten gelemiyo kimse ama gelene geçene 4-0 5-0 2012 elemelerinde 60 gol atıp 3 gol yedim :D gerisi malum zevki kaçıyo

vego
18.Haziran.2011, 22:19
Teklif gelmesini çok rahat engelleyebilirsin.Transfer statüsünü düzenleye gir istenilen parayı 150m euro yap veya hangi para birimini kullanıyorsan onun en yükseğini yap.

Haberler gelicek mesela deniz naki için BJK 78.000.000 teklife hayır demeyecek ama asla teklif gelmeyecek ;)

Bujsas
19.Haziran.2011, 11:13
Ben onu bi kere denedim chelsea adamı benden istediği fiyata aldı :D

vego
19.Haziran.2011, 14:41
Başkan kabul etmiştir teklifi.

Bujsas
19.Haziran.2011, 16:16
İşte oyunda bunları düzeltseler keşke başkan çok salak oluyo