PDA

View Full Version : Oynadığınız en sıkıcı lig?

Bujsas
18.Haziran.2011, 10:18
FM'de aslında herkes farklı ligleri dener sever ama illa ki boş yere yapılan liglerde vardır.Evet bu olmasada olurmuş,gereksiz,hiç bir özelliği yok dediğimiz ligleri söyleyelim.

Bence Avustralya ligi. :(

Redrum
18.Haziran.2011, 10:35
Fmde bence gereksiz lig diye bir şey olamaz, dünyadaki bütün ligler var olmalı.

malpince
18.Haziran.2011, 13:19
avustralyadaki yaşayan biri için geçerli mi sizce bu?

nannar
18.Haziran.2011, 13:30
FM'de aslında herkes farklı ligleri dener sever ama illa ki boş yere yapılan liglerde vardır.Evet bu olmasada olurmuş,gereksiz,hiç bir özelliği yok dediğimiz ligleri söyleyelim.

:) Sen Avustralya'da yaşasaydın ve o ligi çok iyi tanısaydın ne olacaktı ? Aksine ben de Dünya üzerindeki tüm liglerin olması taraftarıyım. Herkes seçip oynuyor zaten. Dilemediğini seçme.

ozzymanborn
18.Haziran.2011, 14:34
FM'de gereksiz lig yok üstelik düşünürseniz xml (dbc) dosyaları ile lig eklenebilme özelliğinden sonra bazı gruplar tüm ligleri yaratma girişimlerine girdi ancak hiç kimse 209 ülke ile oynamayı editör sistemindeki hatalardan dolayı başaramadı.

Mesela ben son oyunumda 69 ülke 169 lig açtım ve bu liglerin bazıları olmasa da olur denilebilecek ligler ama yine de insan lig açtıkça açası geliyor. Ki gürcistan dosyası uyumsuz çıkınca diğer dosyalarla, o ligi açamadım yine de insan üzülüyor o durumda bile...

Rick Nelson
18.Haziran.2011, 14:55
:) Sen Avustralya'da yaşasaydın ve o ligi çok iyi tanısaydın ne olacaktı ? Aksine ben de Dünya üzerindeki tüm liglerin olması taraftarıyım. Herkes seçip oynuyor zaten. Dilemediğini seçme.

Aynen böyle düşünüyorum.Yabancılarda böyle bir konu açılsa ve Türkiye dense ne yapardın ?

Chinatown
18.Haziran.2011, 15:36
Aynen böyle düşünüyorum.Yabancılarda böyle bir konu açılsa ve Türkiye dense ne yapardın ?

güzel nokta, ben de bunu diyecektim. Sürekli ingiltere ligini oynayan bir ingiliz için de Türkiye ligi gereksiz olabilir. Bu görecelidir. Ama ne kadar çok lig açarsan o kadar saklı hazineler bulursun. Ben fm çıkışından beri çeşitli serilerde güney kore, amerika, güney afrika ve avustralya liglerinde 1-2 sene oynamıştım. ve gerçekten onların da tadı başka oluyor. hatta her zaman oyunlarımda bu ligleri açık tutarım, arada 1-2 sene avrupadan uzaklaşmak istediğimde o ligleri oynarım.

Nedvedmania
18.Haziran.2011, 15:59
Arkadaş konuyu açtığına pişman oldu :D

Addolorato
18.Haziran.2011, 16:10
Yani şimdi bir Hong-Kong ligi olacağına Katar ligi yada Birleşik Arap Emirlikleri ligi olmasını tercih ederim oyunda. Son yıllarda çok yatırım yaptı bu ülkeler futbola.

orhunyazar
18.Haziran.2011, 16:31
Yani şimdi bir Hong-Kong ligi olacağına Katar ligi yada Birleşik Arap Emirlikleri ligi olmasını tercih ederim oyunda. Son yıllarda çok yatırım yaptı bu ülkeler futbola.

Aynen katılıyorum Katar ve Araplar futbola çok yatırımlar yapılıyor bu ülkelerde futbola belkide bi 15-20 sene sonra türk futbolunu bile sollar katarlar

nannar
18.Haziran.2011, 21:50
Arkadaş konuyu açtığına pişman oldu :D

bu yüzden forumu terk etti herhal :D

Nedvedmania
18.Haziran.2011, 22:40
bu yüzden forumu terk etti herhal :D

Şu anda online. Hala umut var :D

Kardeş sen bakma bunlara :D

Lim10
19.Haziran.2011, 00:02
Başlığı en gereksiz değilde, "Oynadığınız en sıkıcı lig" olarak değiştirirsek sanırım buna en çok sevinen konuyu açan arkadaşımız olacak:)

Benim en sevmediğim ve sıkıcı bulduğum lig Belçika Ligi şahsen.Ki geçen seride oynamıştım hala etkileri sürüyor, kesinlikle tavsiye etmem:)Bu birazda size bağlı.Yani ben tutupta Çin ligini oynamam.Oynanacak lig var oynanmıyacak lig var.Bende Japonya Ligini arıyorum mesela keşke orjinalinde olsa diye.

Bujsas
19.Haziran.2011, 11:45
Lim10 bende sonradan bu ismi düşündüm ama degistiremiyorum işte :D dedigim gibi buna avustralyalılarda karşı çıkmaz en sıkıcı lig avustralya ligidir dön dolaş aynı bir lig kupası var begenenede lafım yoktur.

iLkeRisT
19.Haziran.2011, 11:56
Başlığı en gereksiz değilde, "Oynadığınız en sıkıcı lig" olarak değiştirirsek sanırım buna en çok sevinen konuyu açan arkadaşımız olacak:)

Benim en sevmediğim ve sıkıcı bulduğum lig Belçika Ligi şahsen.Ki geçen seride oynamıştım hala etkileri sürüyor, kesinlikle tavsiye etmem:)Bu birazda size bağlı.Yani ben tutupta Çin ligini oynamam.Oynanacak lig var oynanmıyacak lig var.Bende Japonya Ligini arıyorum mesela keşke orjinalinde olsa diye.

Valla Belçika liginin sıkıcı okduğu konusuna katılamayacağım :D tabi bunlar kişiye göre değişir ama benim gereksiz gördüğüm bir lig yok sadece oyuna iyi motive olduysam iş tamamdır.K.İrlanda liginden İzlanda ligine kadar yolu var :)

BaFraLı
19.Haziran.2011, 12:08
Bana özellikle İspanya sıkıcı geliyor. Aslında sıkıcı bir lig değil, yanlız çok çok iyi takım kuramadıktan sonra Barcelona ve Real Madrid'i ekarte etmek biraz zaman alabiliyor.

Bana sıkıcı gelen bir diğer ligte Fransa. Fazla zevk vermiyor bana. Neredeyse her seride Fransa ligini sadece 1 kere oynamışımdır.

Bencede bir Hong Kong yada Malezya ligi yerine Japonya Ligi yada Katar ligi gibi ligler eklense daha iyi olabilir gibi.

KaRaBükLü KraL
19.Haziran.2011, 12:42
İspanya'yı nedense hiç oynayamıyorum.Bi kopukluk var sanki ligte Barca Real Valencia Villareal Sevilla gibi takımlardan sonra Osasuna Deportivo vs gibi küçük takımların gelmesi ligte bi kopukluğa doğal olarak zevk almamaya yol açıyo bende.Keza Fransa'da kopukluk durumu olmasada lig çok çekici gelmiyo bana nedense:)Belçika'da oynadım ama eziyet gibi bişey bence:zuhaha

eng1n
19.Haziran.2011, 13:25
Avusturya ligi sıkıcı ama ben Salzburg'u seçmiştim ondan dolayı sıkıcı geldi bana. Çok yüksek bir transfer bütçesi oluyor ve diğer takımlarda ki oyuncular çok kötü, 1-2 transfer yapınca zaten ligden hiç bir zevk alamıyorsunuz.

El Barto
19.Haziran.2011, 13:34
İskoçya .

Bujsas
19.Haziran.2011, 13:42
Bu arada bazen milli takımlarda sıkıyo 12-13 maç yapıyosun o kadar zaman geçirip dünya kupasında 2 maçta eleniyosun hemen emegede yazık :S

mehmetd
19.Haziran.2011, 21:26
en sıkıcı lig değil de bana "lig" sıkıcı geliyor
bi de yabancı takımlarda 20 takım,kupa falan hiç bitmez.
bende türkiye den başka ligde oynamam zaten.

Bujsas
19.Haziran.2011, 22:47
en sıkıcı lig değil de bana "lig" sıkıcı geliyor
bi de yabancı takımlarda 20 takım,kupa falan hiç bitmez.
bende türkiye den başka ligde oynamam zaten.

aynen hele ingiltereye gazoza bile kupa :D

Sirius Black
19.Haziran.2011, 23:36
En zevk aldıklarım; İngiltere, Türkiye
En sarmayan; Fransa, İtalya

Börk
19.Haziran.2011, 23:38
Avusturya ligi sıkıcı ama ben Salzburg'u seçmiştim ondan dolayı sıkıcı geldi bana. Çok yüksek bir transfer bütçesi oluyor ve diğer takımlarda ki oyuncular çok kötü, 1-2 transfer yapınca zaten ligden hiç bir zevk alamıyorsunuz.

Salzburg Avusturya takımı :)

narakan1969
20.Haziran.2011, 00:31

Herkese ayrı bir zevk verir =)

DaveJones
20.Haziran.2011, 00:34
Fransa'yı hiç sevmiyorum çok ters geliyo bana nedense. İtalya'da şu 1 non eu kuralı yüzünden hiç oynamıyorum neredeyse. İngiltere'den başkası kesmiyo beni o yüzden.

guarin14
20.Haziran.2011, 00:40
Türkiye'den başkası yalan geliyor bana.Oyuncu havuzuna çok iyi hakim oldugumdan bir 10 sene transferlerde rahat edebiliyorum,yabancı liglerde adam tanımıyorum :)

EndoplazmiK RetikuluM
20.Haziran.2011, 01:08
Belçika...

Bujsas
20.Haziran.2011, 01:08
Türkiyede mevkiilere adam yerleştirip seçerken isimleri görüp koyabiliyosun hemen ama finlandiya ligi oynuyorum özelliklere bak dur herkes kendi ülkesine anlıcağın ama avustralya ligininin sıkıcılığından vazgeçmem yaş ortalamasıda 35-40

demirsporlu
20.Haziran.2011, 04:28
türkiye liginde üst sınıf bi takım seçersen ilk seneden sıkıyo engelliyecek hiç bi rakip olmuyo her sene şampiyonluk alt sınıf bi takım seçersen oda en fazla iki sezon sonra ligi domine ediyosun oynadığım ligler içerisinde en sıkıcı olanlardan biri bu yüzden türkiye ligi

italya ligindede inter ve milan hariç hangi takımı seçersem seçeyim resmen rezillik yaşıyorum yirminci sıradaki cesena bile gelip kendi evimde beni üç golle yenebiliyo artı rakipler çok defansif oynuyo ve sürekli duran toplarla gol bulmaya uğraşıyolar

ingiltere ligi oynanabilirlik açısından sıkıcı olmasada çalışma izni meselesi yüzünden sıkıldığım ve sinirlendiğim bir başka lig

Bhaguandas
20.Haziran.2011, 04:31
bana kalırsa fransa ligi insanı bunaltıyor.

Bujsas
20.Haziran.2011, 12:21
anket yapsak fransa ligi en sıkıcı lig olarak çıkıcağı kesinleşti

eXcitinG
20.Haziran.2011, 13:22
Fransa Ligi mi sıkıcı ? :D

Yahu oyunda ki en zevkLi Lig Fransa Ligi. Her takım, her takımı yenebiLiyor. ŞampiyonLuk 60-65 puanLar arasında gidip-geLiyor. Her yıL başka bir takım şampiyon oLuyor ve maçLar çok zevkLi geçiyor.

Bhaguandas
20.Haziran.2011, 17:55
oynanan futbol izlenilecek gibi değil onun yerine güney amerikadaki herhangi bir ülkenin ligini seyretmek bana çok daha zevkli ve heyecanlı geliyor

Bujsas
20.Haziran.2011, 18:17
İşte bu noktada zevkler renkler meselesi ortaya çıkıyo :D

ogcj_me
20.Haziran.2011, 18:18
spor toto süper lig