PDA

View Full Version : Yeni transferlerin oldugu veritabanı

maff
18.Haziran.2011, 21:39
türkiye ligi olsa yeterli bunu yapan birisi varmı bu forumda ya da başka bi sitede de olabilir ben bulamadım 1tane var fakat ayarlarla çok oynanmış gerçeği yansıtmıyor. eğer yapan ama paylaşmayan biri varsa bana yollarsa çok sevinirim iyi günler

furdun
18.Haziran.2011, 22:43
Bu sitede veritaban çalışması çok oluyo. Merak etme ilerliyen günlerde daha doğrusu trasnfer sezonu bitince hazırlanır ve ya yeni bir patch çıkar ve o zaman oynuyabilirsin :) Tabi kendinde yapablrsin oyunun içindeki editörden.

maff
18.Haziran.2011, 23:09
editor kısmını yanlıslıkla sildim tekrarda yüklemedim fm yi baştan :) o yüzden yardım istedim su günler çok canım sıkılmaya başladı o yüzden dedim transfer sezonu bitinceyi beklemek istemiyorum yani:)

mehmetd
19.Haziran.2011, 01:11
editor kısmını yanlıslıkla sildim tekrarda yüklemedim fm yi baştan :) o yüzden yardım istedim su günler çok canım sıkılmaya başladı o yüzden dedim transfer sezonu bitinceyi beklemek istemiyorum yani:)

editör kısmını sildim derken herhalde editörü tümden silmedin değil mi
sadece sonradan yüklenen db dosyasını sildin?
yoksa editörü silersen oyun da oynanmaz.

maff
19.Haziran.2011, 02:25
editörü sildim halada oynuyorum :) editörle oyunun ne alakası var anlayamadım? :)

mehmetd
19.Haziran.2011, 03:26
editörü sildim halada oynuyorum :) editörle oyunun ne alakası var anlayamadım? :)

editörü silersen nasıl oynayacaksın?
yani oyun; oyunun oyuncularını nerden buluyor editörden değil mi;silersen ne olur?

maff
19.Haziran.2011, 03:31
yok dostum yanlış biliyorsun o oyuncuların olduğu bölüm datada. editörle bi ilgisi yok

enesx86
19.Haziran.2011, 11:29
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=96411&page=2

Konunun en altına inersen müjdeli haberi görebilirsin :)