PDA

View Full Version : İlginç Durum

sakary Ali
18.Haziran.2011, 22:49
Yıl 2024 Palermo 3 kere üst üste Seria A Şampiyonluğu yaşadı ve takımın hedefi Şampiyonlar Ligini kazanmak.Bende bu yıl Palermo'ya transfer oldum.

Sezon başında transfer bütçemiz €113M idi.Tabi hedef büyük olduğu için iyi oyuncular almam lazımdı.2-3 tane iyi oyuncu tranfer ettik ama şöyle ; Adam Manu'da idi.Teklifimi verdim kabul etmedi.Sözleşmesindeki madde gereği bir miktar parayı verirsem kabul etmek zorunda kalacaklardı.Para da bol olunca bende çekinmeden bastım parayı..

Şimdi devre arasına yaklaşıyoruz Chelsea'deki bir tane Türk oyuncuya Lyon €1.5M'lik teklif yaptı.Bende bunu görüp iyi oyuncu ben alayım hem ucuz diyip €2.2M'lik teklif yaptım.Chelsea bana hayır dedi Lyon'a evet dedi.

Bu üstteki durumdan önce Lyon bana bir oyuncuyu €6.25M'ya önerdi.Oyuncuyla daha önceden çalıştığım için almak istedim kaliteli oyuncuydu.Ben teklifimi verdim ilk önerdikleri teklifi reddettiler.Bunun üzerine €11.25M verdim tam ben bu miktarı verdiğimde Barça €6M verdi..Sonuç benim teklifim reddedildi Barça'nın teklifi kabul edildi..

Tabi üstte yazdıklarımla en üstteki yazdıklarım arasında bir bağlantı var mı?Bana göre çok güçlü bir bağlantı var...Belkide benim bilmediğim bir durum var.

mehmetd
18.Haziran.2011, 22:57
1-fm dir diye olabilir
2-diğer klüp peşin ödeme yapmış olabilir sen taksitli yapmışındır
3-öbür takım 6 milyonun dışında clauses önermiş olabilir.

sakary Ali
18.Haziran.2011, 23:02
1-fm dir diye olabilir
2-diğer klüp peşin ödeme yapmış olabilir sen taksitli yapmışındır
3-öbür takım 6 milyonun dışında clauses önermiş olabilir.

iki tekliftede peşin olarak yaptım teklifimi..

rakip takım üstüne clauses yapsa görürdük.. zaten clauses yapınca görülmüyor mu?

Rick Nelson
18.Haziran.2011, 23:06
Aynısı bana da oldu.Rivas'ı alacaktım , önermişlerdi bana.Onun dediğini teklif ettim , kabul etmedi.Acaba bir nefretleri mi var :zuhaha

Hugo
18.Haziran.2011, 23:21
Teklifi yaparken cevap istediiğiniz tarihi bugün ya da yarın yaparsanız başka talibi var önünü kesmeyelim diyerek reddediyorular. teklifi 1 hafta içinde olarak yapın her türlü kabul ederler.

sakary Ali
18.Haziran.2011, 23:23
Teklifi yaparken cevap istediiğiniz tarihi bugün ya da yarın yaparsanız başka talibi var önünü kesmeyelim diyerek reddediyorular. teklifi 1 hafta içinde olarak yapın her türlü kabul ederler.

O konuda da hiçbir kısıtlama getirmedim.

Hugo
19.Haziran.2011, 00:08
Ben ilk mesajdaki olayla hiç karşılaşmadım. Hatta benim teklifimden düşük teklif yapılınca ben de değiştirip o fiyata düşürüyorum.

sakary Ali
19.Haziran.2011, 00:17
Dediğim gibi olabilir bence..

Ben o sözleşmedeki maddeyi kullanıp oyuncuları aldıktan sonra bize karşı transferde soğuk davranıyorladır.

mehmetd
19.Haziran.2011, 01:07
klüpler arası sorun olmuş yada senin menajerle aran kötü olabilir.
aynı ligde iseniz satmak istemiyor olabilir.

sakary Ali
19.Haziran.2011, 01:27
klüpler arası sorun olmuş yada senin menajerle aran kötü olabilir.
aynı ligde iseniz satmak istemiyor olabilir.

Chelsea ve Lyon'un oyuncularına teklif yaptım.

Lyon zaten eski takımım.Lyon'un menajeri ile aram iyi.

mehmetd
19.Haziran.2011, 01:51
Chelsea ve Lyon'un oyuncularına teklif yaptım.

Lyon zaten eski takımım.Lyon'un menajeri ile aram iyi.

yani man.utd. dan bi oyuncuyu sözleşmesindeki maddeden aldın diye chelsea lyon falan tavır aldı?
bence saçma,öyle bişey olsa ben hiç adam alamam.oysa şimdiden 20 adam almışım.

oyunun kıllığı olabilir
yada sen ayrıldığın için sana tavır almış olabilirler üstte dediklerime ek olarak
ayrıca önceden anlaşılmış yada oyuncu oraya gitmek istediğinden senin teklifi reddediyor olabilirler.

oyuncuyu belirli bir bedelden alabiliyorsun mesela ben genie scoutttan bakıyorum orada 11 milyon diyorsa mesela öneriyorum reddediyorlar ama sonra az bir farkı kabul ediyorlar mesela 10 yada 12
hatta daha farklı bir bedeli.

okumus
19.Haziran.2011, 02:11
Bende çok karşılaştım saçmalığın daniskası bir durum.İstersen 40 milyon dolar ver başka klüp 5-6 milyon dolara alıyor nedenini hiç anlamadığım durum.

Chivalry
19.Haziran.2011, 17:22
saçma değil bence villaya 100 milyon euro yu chelsea ile real madrid verse barcelonanın eşit davranacağını sanmıyorum