PDA

View Full Version : Forvet Oyuncuları Tartışma Alanı

Lim10
21.Haziran.2011, 16:18
Bölümde konusu olmayan ve paylaşmaya gerek görmediğiniz (Çok fazla bilinen bir oyuncu olduğu için olabilir, Klübü astronomik bir rakam istediği için olabilir, Etkili bir oyuncu olmasına rağmen çok yaşlı olduğu için vs. gibi nedenlerden dolayı) oyuncularının istatistiki bilgileri, transfer bedelleri, iyi-kötü form durumları gibi konuları bu başlık altında değerlendirelim.

ForCimbom
21.Haziran.2011, 16:43
seydou doumbia ilginçtir ki aml oynatmama ve aml antrenmanı vermeme rağmen alışamadı ve aml'deyken atamadığı karşı karşıya gollerini striker pozisyonunda atmaya başladı.

ama atıyor yani orada kelimenin tam anlamıyla. boğa gibi bir adam. herkese tavsiye edilir. biraz tuzlu ama.

Lim10
21.Haziran.2011, 16:52
seydou doumbia ilginçtir ki aml oynatmama ve aml antrenmanı vermeme rağmen alışamadı ve aml'deyken atamadığı karşı karşıya gollerini striker pozisyonunda atmaya başladı.

ama atıyor yani orada kelimenin tam anlamıyla. boğa gibi bir adam. herkese tavsiye edilir. biraz tuzlu ama.

Kesinlikle bende Doumbia'yı tek geçerim ve gelişiyorda.Bu seride oynattığım en iyi forvet.Bu arada 11.2 versiyonunda ilk sezonun sonunda 12M$'a bırakıyordu CSKA.11.3de nasıl bilemicem.

lofthei
21.Haziran.2011, 17:00
Bana göre Fm10'un en güzel yanı bitirici forvet alınca oyuncunun ''gerçekten'' bitirebilmesiydi. Bu seride hızı 14-15'ten düşük forvetlerin gol atması bayağı zorlaşmış, ama poacher'lar da adama cinnet geçirtiyor. Yavaş forvetleri daha etkili oynatacak, hızlı forvetleri ise saçma sapan yerlerden şut çekmemeleri konusunda frenliyecek önerileriniz var mıdır?

ForCimbom
21.Haziran.2011, 17:05
oyuncunun mayasında(ppm diyoruz fm'ce) şut çekme saplantısı varsa yapacak çok bir şey yok, lon shots'u en sola çek, bu baya frenler ama yüzde yüz çözüm değil yine fırsat geldiğinde birkaç şut çeker maç içinde.

yavaş forvetin varsa çeşitli çözümlemeler önerilebilir. tek forvetse ve güçlü bir adamsa hold up ball ver derim. iyi poacher özellikleri varsa(off the ball, anticipation vs) run from deep'i maksimuma çıkar, run with ball'ı azalt. çift forvetse de yanına ona servis yapabilecek biri koymalısın.

guarin14
21.Haziran.2011, 17:08
Dawid Janczyk'i almıştım Boluspor'a lige çıktığım 2.senede,3 sene kaldı rekorları alt üst etti gitti,tavsiye edilir.

uAnil94
21.Haziran.2011, 17:13
11.2 yamasında Eren Derdiyok'u aldım.İlk sezon çok sönük oynadı.Bir ara satmayı düşünmüştüm.Sırf Türk statüsünde oynuyor diye satmamıştım.Baros'un sakatlığı Eren'e yaradı.Ve muhteşem bir sene geçirdi.Arkasında Neymar Paulo Henrique ve Arda'yı oynattım.

http://i56.tinypic.com/2nim8a8.png

ForCimbom
21.Haziran.2011, 17:19
hocam 52 gol nasıl başardın yahu? maşallah helal olsun.

cidden nasıl oldu ne şekilde ne görevde ne türde oynattın sistemin nedir?

uAnil94
21.Haziran.2011, 17:24
Sistem 4-2-3-1.Target Man-Attack oynattım.Bu kadar gol atmasında arkasında oynayan oyuncuların etkisi çok fazla.Neymar-Paulo Henrique-Arda üçlüsü oynadı arkasında.Paulo Henrique'nin 30 Arda ve Neymar'ın 20 şer asistleri vardı.Yaklaşık 10 golde kornerden atmıştır.

Börk
21.Haziran.2011, 17:27
Sistem 4-2-3-1.Target Man-Attack oynattım.Bu kadar gol atmasında arkasında oynayan oyuncuların etkisi çok fazla.Neymar-Paulo Henrique-Arda üçlüsü oynadı arkasında.Paulo Henrique'nin 30 Arda ve Neymar'ın 20 şer asistleri vardı.Yaklaşık 10 golde kornerden atmıştır.

Senin korner taktiği baya iyiydi :) Gerçekten 52 gol helal olsun :)

ForCimbom
21.Haziran.2011, 17:30
çok sağlammış. bende neymar 70 gol atmıştı ama 190 küsür pa vardı ve sistem onun üzerine kuruluydu fakat eren'inki çok büyük başarı tebrikler.

Lim10
21.Haziran.2011, 17:45
Hemen her rolü denedim.Ama ne yaptıysam verim alamadım.Ki attığı gollerin yarısı Rio Şampiyonasında, dandik 2. lig takımlarına attığı goller.Hayal kırıklığı=Fred.

http://img137.imageshack.us/img137/6137/freds.png

BleedingMoon
21.Haziran.2011, 17:45
eren normal şartlar altında 30'un altına pek düşmüyor. şampiyonlar ligi'nde de gruplarda 10 tane garanti golü var.

Börk
21.Haziran.2011, 17:46
Fred'e o golü attırmak bile başarı bence abi :)

mehmetd
21.Haziran.2011, 18:05
oyuncularının istatistiki bilgileri, iyi-kötü form durumları gibi konuları bu başlık altında değerlendirelim.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

madem konu böyle soruyorum:
bir forvet bir maç 5le bir maç 8 le neden oynar?
bu da ÖRNEK bir resim:

http://img202.imageshack.us/img202/1899/b5b81.jpg (http://img202.imageshack.us/i/b5b81.jpg)

Corpus
21.Haziran.2011, 19:51
Bu ortalama o hafta içinde yaşadığı olaylara , maç içinde kendisine markaj yapılmasına veya yapılmamasına , Rakibin kim olduğuna , senin takımının nasıl oynadığına bağlı.

mehmetd
22.Haziran.2011, 13:50
Bu ortalama o hafta içinde yaşadığı olaylara , maç içinde kendisine markaj yapılmasına veya yapılmamasına , Rakibin kim olduğuna , senin takımının nasıl oynadığına bağlı.

hımm ben taktikten olduğunu düşünüyordum.
bide son maçtan devam et diye ingilizce bir şey var maç konuşmalarında onu hiç uygulamam
ondan da olabilir onu uygulayabilirim.
oyuncunun devamlılığından kaynaklanacağını söylersiniz zannediyordum bide ama düşük değildir

bi 5 bi 8 olduğundan son maçlarda tek forvet oynamak durumunda kaldım ondan kullanılmayan değişiklik yazıyor

bi de mesela bişey daha,bazen 1 oyuncu çok kötü oynuyor defansta yada forvette benim oyuncu değişiklik tarzım yorulan oyuncuyu çıkarırım kötü oynayanı çıkarmam ama kızar ve maç sonrası ceza veririm ama bu kariyerde hiç ceza vermediydim sonunda dayanamadım ceza verdim.

tek tek bakacak olursak;
-o hafta bir olay olduğundan değildir.

-markajı bilmem,oyuncu 2.forvet oyuncusu yani destek oyuncusu.yalnız sağdan bindir diye bişey var onu silmeyi düşünüyorum.oyuncu hızlı forvet ben onu 4-4-2 de 2.forvet yani destek olarak kullanıyorum mesela poacher olarak mı kullansam?

-rakipten olabilirmi bilmem,twente karşısında 5,6ile oynadı.

-aynı şekil oynuyorum.4-4-2 de 2.forvet olarak,görevi dediğim gibi destek.
şimdi 1.forvet hedef forvete uygun daha yavaş hava ve yer hakimiyeti var,2.forvet ise hızlı,bitiriciliği 1.den az ama gene iyi ama kafa hakimiyeti pek yok.ben 1.yi 1.forvet atak olarak,2.yi de 2.forvet destek olarak oynatıyorum.GÖREV olarak nasıl oynatmamı önerirsiniz?

Corpus
22.Haziran.2011, 17:07
bide son maçtan devam et diye ingilizce bir şey var maç konuşmalarında onu hiç uygulamam
oyuncunun devamlılığından kaynaklanacağını söylersiniz zannediyordum bide ama düşük değildir

bi 5 bi 8 olduğundan son maçlarda tek forvet oynamak durumunda kaldım ondan kullanılmayan değişiklik yazıyor

bi de mesela bişey daha,bazen 1 oyuncu çok kötü oynuyor defansta yada forvette benim oyuncu değişiklik tarzım yorulan oyuncuyu çıkarırım kötü oynayanı çıkarmam ama kızar ve maç sonrası ceza veririm ama bu kariyerde hiç ceza vermediydim sonunda dayanamadım ceza verdim.

tek tek bakacak olursak;

-markajı bilmem,oyuncu 2.forvet oyuncusu yani destek oyuncusu.yalnız sağdan bindir diye bişey var onu silmeyi düşünüyorum.oyuncu hızlı forvet ben onu 4-4-2 de 2.forvet yani destek olarak kullanıyorum mesela poacher olarak mı kullansam?

şimdi 1.forvet hedef forvete uygun daha yavaş hava ve yer hakimiyeti var,2.forvet ise hızlı,bitiriciliği 1.den az ama gene iyi ama kafa hakimiyeti pek yok.ben 1.yi 1.forvet atak olarak,2.yi de 2.forvet destek olarak oynatıyorum.GÖREV olarak nasıl oynatmamı önerirsiniz?

İstatistiklere bakarsak oyuncunun top alamadığı maçlarda düşük ortalamayla oynadığını görüyoruz. Eğer twente o maçta iyi defans yaptıysa ve ortasaha oyuncuları senin forvetinin pas yollarını kapattıysa düşük oynaması normal.

Ayrıca oyuncunun özelliklerini bilmiyorum o yüzden hangi rolde oynayacağı konusunda bir fikre sahip değilim.Ancak şunu söyleyebilirim ki çift forvette 1 oyuncu targetman oynuyorsa diğer oyuncunun poacher oynaması en çok kullanılan ikili çeşididir ve en fazla verim bu şekilde alındığıda söyleniyor.

mehmetd
22.Haziran.2011, 17:43

tek tek bakacak olursak;

İstatistiklere bakarsak oyuncunun top alamadığı maçlarda düşük ortalamayla oynadığını görüyoruz. Eğer twente o maçta iyi defans yaptıysa ve ortasaha oyuncuları senin forvetinin pas yollarını kapattıysa düşük oynaması normal.

Ayrıca oyuncunun özelliklerini bilmiyorum o yüzden hangi rolde oynayacağı konusunda bir fikre sahip değilim.Ancak şunu söyleyebilirim ki çift forvette 1 oyuncu targetman oynuyorsa diğer oyuncunun poacher oynaması en çok kullanılan ikili çeşididir ve en fazla verim bu şekilde alındığıda söyleniyor.

oyuncu benim editörden ürettiğim bir oyuncu dolayısı ile yüksek özellikleri var.
ama ben özelliklerini yukarda yazdım zaten. hızlı,bitiriciliği 18 ama kafa hakimiyeti az
genie scout a göre "hızlı forvet" nihat tarzı yani.ama kısa değil.

ben klasik 4-4-2 de 1. kafa hakimiyeti olan 20 bitiricilik 20 hızı düşük mak. 13 falan.
2. ise hızı 18 filan bit. 18 kafa ise 12-13 olabilir.
şimdi 1.uç forvet 2. ise destek oyuncu olarak oynuyor.ben 2.yi ya oynatmicam tek forvetli 4-5-1 e dönmeyi düşünüyorum gerçi hiç sevmem bu tarz defansif taktikleri ama oyun seviyor naapim ya da görevini değiştirmeyi düşünüyorum.mesela destek yerine farklı bir görev.
zaten 1 forvetin atak,öbürünün destek olması bence yanlış.ikisi de atak olmalı forvet ise.
özellikle de özellikleri iyi ise.

deidğim gibi ya 4-5-1 düşünüyorum yani 4-1-2-2-1 gk-drlc-dm-2mc-amlr-st yada
2. forveti değişik bir görevde oynaticam,bi maçta 5 bi maçta 8 den sıkıldım artık.

2.düşüncem de "over the pitch" gibi ingliizce bişey var son maçtaki iyi oyununu sürdür diye
onu hiç denemedim,onu denemeyi düşünüyorum 8lik maçından sonra ama onu takip etmek gerekiyor.

oyuncunun devamlılığı da iyi olsa gerek,ben ürettiğime göre yani
bazı oyuncu vardır 1 maç oynar 10 maç yatar öyle biri de değildir zannediyorum.

kötü oynayan oyuncu taktik değişikliğine mi gerek olur onu da düşünmekteyim.

senin dediğini düşünmemiştim.istatistiklere bi daha bakacağım top gelmesiyle alakalı.

son olarak poacher oynatmayı düşünüyorum hızlı bir oyuncu akıllı agresif
bi tek hava hakimiyeti kötü dediğim gibi o yüzden hedef adam değil.zaten adam da değil:)
1. ise dediğim gibi hedef adam bitiriciliği 20 kafa 20 hızı yavaş bi tek.o da hızlı forvet değil.
2si bir arada r.sociedad daki nihat la öbür adam vardı onun gibi oluyor hah buldum kovaçeviç
o da hedef ti zaten nihat ise hızlı ve geriden gelen "destek" oyuncu idi.mükemmel ikililerdi.

mehmetd
23.Haziran.2011, 21:36
son maçta tek forvet poacher olarak oynattım
9.6 ile oynadı,3 de gol attı:)

Corpus
23.Haziran.2011, 22:35
son maçta tek forvet poacher olarak oynattım
9.6 ile oynadı,3 de gol attı:)

Sorun çözüldüyse güzel :)

mehmetd
23.Haziran.2011, 23:01
Sorun çözüldüyse güzel :)

değişik işler yapmak gerekiyor demek ki.
sorun şimdilik düzeldi ama fark ettiyseniz tek maç dedim,
2.maç gene 5 ile oynar mı bilinmez.

mehmetd
28.Haziran.2011, 00:43
2.maçta 8.6 ile falan oynadı ve gene poacher oynattım,maçın gene en iyisiydi.
demek ki fm de bir takım püf noktaları var...

Corpus
28.Haziran.2011, 02:45
2.maçta 8.6 ile falan oynadı ve gene poacher oynattım,maçın gene en iyisiydi.
demek ki fm de bir takım püf noktaları var...

Kesinlikle oyuncunun rolü çok önemlidir.

mehmetd
28.Haziran.2011, 02:53
Kesinlikle oyuncunun rolü çok önemlidir.

önceden yani 8le oynayıp 2şer gol attığı maçlar dahil bu mevki değişikliklerini hiç yapmamıştım fm de ilk kez denedim,başarılı oldu.

sadece onu değil,birkaç oyuncuya daha özelliğine göre farklı görevler veriyorum son 2 maçta.
mesela geçen maçta mr/st me gizli forvet, 2 nolu dc me oyun kurucu defans,dmc ye top kapan orta saha gibi değişik taktik değişiklikler yapıyorum.önceden 4-4-2 der oyunun statik yaptıklarıyla oynardım. onda da başarılı oluyordum,bunu son maçlardaki gözüme çarpan formsuzluğu(bi 5 bi 8) nedeniyle yaptım,bundan sonra da yapmayı düşünüyorum.

Fearless Coward
28.Haziran.2011, 16:07
Hemen her rolü denedim.Ama ne yaptıysam verim alamadım.Ki attığı gollerin yarısı Rio Şampiyonasında, dandik 2. lig takımlarına attığı goller.Hayal kırıklığı=Fred.

http://img137.imageshack.us/img137/6137/freds.png

Fred'i ne zaman alsam bir türlü verim alamadım bende...Zaten tövbe ettim daha da almam :D bu arada temanın adı nedir ?

KaRaBükLü KraL
14.Temmuz.2011, 03:12
Roux almadan önce bi acaba dedim açıkcası ama aldıktan sonra da iyiki almışım be dedirten bir performans geldi.Alkışlıyoruz:)
http://i53.tinypic.com/208jz1s.png

KaPaLı
14.Temmuz.2011, 12:38
Nolan Roux, Poacher olarak oynatıldığında çok acayip goller atıyor. Yine aynı şekilde 2. sezondan itibaren Nicola Kalinic, Kevin Gameiro gibi isimler durdurulamaz olmaya başlıyorlar.

byariff
14.Temmuz.2011, 17:22
arkadaslar sizden ricam su oyuncularin profil ozelliklerini koyarsaniz cok sevinirim

Alain Richard, Melero, moussina

eng1n
14.Temmuz.2011, 19:41
Kevin Gameiro NUFC kariyerimde aldım 1.sezonda adam sakatlıklardan kurtulamadı ya. Sezon başı hazırlık maçında topa vururken sakatlandı vurduğu top da gol olmuştu 2 ay sakatlandı öyle. sonra 1-2 kez kısa kısa 1'er hafta veya 3-4 gün sakatlandı 14.haftada falan 6 ay sakatlandı. istatistikleri iyi ama 11 maç 9 gol - 2 asist. Genie scout'tan baktım sakatlanma değeride yüksek değil demek ki gerçekten çok şanssız.

Kaan Souza
14.Temmuz.2011, 21:34
Garra Dembele'yi kesinlikle deneyin ben böyle adam görmedim her takımda iş yapıyor.

faylozof
15.Temmuz.2011, 16:01
Jelle Vossen'e hangi görev vermeliyim? Bir türlü verim alamıyorum. Poacher için yavaş kaçıyor .

eng1n
16.Temmuz.2011, 20:34
Jelle Vossen'e hangi görev vermeliyim? Bir türlü verim alamıyorum. Poacher için yavaş kaçıyor .

Defensive Forward için uygun o adam.

Uchiha Itachi
22.Temmuz.2011, 12:25
4 3 2 1 düzenine uç forvete C.Ronaldo mu, Torres mi iyi gider ? Yoksa Messi yi oraya koyup CR7 yi kanata mı atmak lazım?

SyNdRoMe23
22.Temmuz.2011, 12:30
4 3 2 1 düzenine uç forvete C.Ronaldo mu, Torres mi iyi gider ? Yoksa Messi yi oraya koyup CR7 yi kanata mı atmak lazım?

Ronaldo kesinlikle. Elinde Ronaldo varsa Torres'i alma, eğer zaten ikiside varsa çift forvet oyna. Ronaldo en verimli forvette oluyor sonra sol açıkta inside forward'da.

Uchiha Itachi
22.Temmuz.2011, 12:43
Ronaldo da torreste yok milito var yaşlandı artık tabi.Onun yerine ikisinden birini alıcam Ronaldo diyorsan onu alalım o zaman.

SyNdRoMe23
22.Temmuz.2011, 12:46
Ronaldo da torreste yok milito var yaşlandı artık tabi.Onun yerine ikisinden birini alıcam Ronaldo diyorsan onu alalım o zaman.

valla torres'i ben denedim öyle çok aşırı gol atan bi adam değil 20 tane falan atıyor. o kadar para verirsin senede 20 tane atar olmaz bence. ama ronaldonun bir kaç defa avrupa gol kralı olduğuna rastlamıştım.

Uchiha Itachi
22.Temmuz.2011, 12:51
Zaten karşılaştırma yaptırdığında bariz iyi duruyor Ronaldo.Tavsiyen için teşekkürler.

cris king
23.Temmuz.2011, 15:15
Cristiano Ronaldo forvette en iyi hangi rol'de oynuyor tek forvet olarak oynatırsak?

Zekirdek
23.Temmuz.2011, 15:46
Cristiano Ronaldo forvette en iyi hangi rol'de oynuyor tek forvet olarak oynatırsak?

Deep Lying Playmaker => Attack, Poacher => Attack, Complate Forward => Attack

ugurayz
28.Temmuz.2011, 22:59
galatasaraya ilk sezon için hangi forveti alsam?vaclav kadleci mi yoksa christian benitezi mi ?hangisi daha iyi iş yapıyor ?

doncarlo
28.Temmuz.2011, 23:35
galatasaraya ilk sezon için hangi forveti alsam?vaclav kadleci mi yoksa christian benitezi mi ?hangisi daha iyi iş yapıyor ?

Christian Benitez ilk sezon daha çok iş yapar ama şunuda söyleyeyim,Vaclav Kadlec 2. sezonda 30+ gol ile oynar.

semhfenerbahce
29.Temmuz.2011, 06:40
Lille'deyim, sağ ayaklı dribbling ve finishing iyi olan AML ve sol ayaklı dribbling ve finishing iyi olan AMR arıyorum. Önerileriniz nelerdir?

prophet21
31.Temmuz.2011, 12:21
Lille'deyim, sağ ayaklı dribbling ve finishing iyi olan AML ve sol ayaklı dribbling ve finishing iyi olan AMR arıyorum. Önerileriniz nelerdir?

pablo piatti --- guiliano iyi bir seçenek olabilir. her iki oyuncununda bir süre sonra bitiricilik - soğukkanlılık , sezme ve kararlar kısmı +14 oluyor. piattiyi beğenmezsen albini öneririm duran toplarıda ona verirsen 30+ asist bile yaptığı oluyor. ilk sezonda isen birde 3m euro gibi fiyata kadrona katabilirsin..

semhfenerbahce
02.Ağustos.2011, 22:51
pablo piatti --- guiliano iyi bir seçenek olabilir. her iki oyuncununda bir süre sonra bitiricilik - soğukkanlılık , sezme ve kararlar kısmı +14 oluyor. piattiyi beğenmezsen albini öneririm duran toplarıda ona verirsen 30+ asist bile yaptığı oluyor. ilk sezonda isen birde 3m euro gibi fiyata kadrona katabilirsin..

teşekkürler deneyeceğim

runforafall
06.Ağustos.2011, 01:38
Geriye Dönük Forvet şeklinde oynayabilecek max 25 yaşında fazla tuzlu olmayan bildiğiniz birisi var mıdır :)

malpince
06.Ağustos.2011, 21:57
bana emenike,love,niang gibı yardıracak a.madrid icin st syler misiniz rolü ile...

toyanc
06.Ağustos.2011, 23:31
Falcao - hedef oyuncu

Lim10
27.Ağustos.2011, 17:44
Ofansif anlamda takıma inanılmaz katkı yaptı Buananotte.Paylaşımı yapılmadığı için unutulmasın.Inside Forward olarak kullanıyorum dağıtıyor resmen ligi.Rakip savunmalar çaresiz kalıyor hızı karşısında.Çok beğendim.Transfer listenizde bulunsun mutlaka.

http://img11.imageshack.us/img11/354/buoe.png

DenizlispoR
27.Ağustos.2011, 17:48
İlerizekalı Malaga satılık listesinde koymuştu hemen kapmıştım Racing'e. Inside Foward olarak deneyeyim bir de.

Devil33
27.Ağustos.2011, 18:53
arkadaşlar, mersin idman yurdu yla süper lige çıktım ilk yılımda. takım ztn maddi açıdan çok ktüydü bikç transfer yapablmiştiç sdece. simdi lige çıkınca bi patlama bekledm ama olmadı, verdikleri ödül parası prime bile yetmedi :D anlayacağınız maddiyat açısında uygun ve mersin e gelebilecek 'poacher' forvet arıyorum. şimdinen tşk ederim :)

SaLviO
29.Ağustos.2011, 19:00
İbrahimoviçi hangi rolde oynatmalıyım.

sui generis
29.Ağustos.2011, 22:40
İbrahimoviçi hangi rolde oynatmalıyım.

komple forvet iyi gider..

bugrasahin
30.Ağustos.2011, 18:08
hulk ve bent i çift forvet oynatıyorum.hangi rolleri vermemi önerirsiniz?

byariff
09.Eylül.2011, 04:48
Hulk"u tek forvet oynatmani oneririm ve firsatci golcu poacher yani tam bir gol makinesi..

Ben falcao"yu sattim federico macheta"yi aldim tam bir gol makinesi adam tek forvet olarak oynatiyorum...

http://c1109.hizliresim.com/11/9/9/3238.jpg

berkay123456
09.Eylül.2011, 11:55
Geriye Dönük Forvet şeklinde oynayabilecek max 25 yaşında fazla tuzlu olmayan bildiğiniz birisi var mıdır :)

Daniel Villalva adına konu açılmamış diğer oyunculardan çok daha yetenekli fakat 1.58 boyu var :D Ama o kadar iyi gelişiyor ki manchester defanslarını çaresiz bıraktığıda oldu ( Birmingham kariyerimde) Ayrıca bencil değil :D Geriye dönükte oynatırsan çok iyi verim alabilirsin .

MavisCihat
10.Ekim.2011, 00:43
Acaba sonradan çıkan oyuncular da paylaşılabilir mi?

meric
13.Kasım.2011, 15:06
Arkadaşlar,Güney Afrikanın Orlanda Pirates takımında oynayan Jali var,henüz çok genç ve skilleri harika.Juventustayım ve bana scouterlarım önerdi ben de 700 K gibi çok cuzi bir fiyata aldım,öneririm.Ayrıca Danimarkalı Khalil var forvet ve birkaç mevkide daha oynuyor 20 yaşında yine gayet güzel bir profili var ve gelişimi açık.2 m Euro ya aldım

meric
15.Kasım.2011, 12:13
khalil değil khadrii miş bu arada ikincisi..ikisi de iyi oynuyorlar maçlarda