PDA

View Full Version : Kaleciler Tartışma Alanı

Lim10
21.Haziran.2011, 16:29
Bölümde konusu olmayan ve paylaşmaya gerek görmediğiniz (Çok fazla bilinen bir oyuncu olduğu için olabilir, Klübü astronomik bir rakam istediği için olabilir, Etkili bir oyuncu olmasına rağmen çok yaşlı olduğu için vs. gibi nedenlerden dolayı) oyuncularının istatistiki bilgileri, transfer bedelleri, iyi-kötü form durumları gibi konuları bu başlık altında değerlendirelim.

ForCimbom
21.Haziran.2011, 16:48
sinan bolat'ı beşiktaş ve galatasaray'a kesinlikle tavsiye ederim(fener ile ts'nin sıkıntısı yok çünkü). sakın yabancı kaleciye kontenjan ayırmayın. sinan'ı koyun ve rahatınıza bakın. ilk senelerde takımdaki düzeye nazaran çok iyi bir performans sergileceyektir. nirvana'ya ulaşıp cl'yi falan aldığınızda asla bırakmayın. 34-35'e kadar oynar, 1 yabancı kazandırır size.

William Rookwood
20.Temmuz.2011, 01:23
Şuana kadar FM 2011'de gördüğüm en iyi kaleciler;

Karcemarskas
Muslera
Enyeama

2010 yılında Ufuk Ceylan ve Silviu Long Jr iyiydi.

Rind-i Şeyda
20.Temmuz.2011, 01:33
Şuana kadar FM 2011'de gördüğüm en iyi kaleciler;

Karcemarskas
Muslera
Enyeama

2010 yılında Ufuk Ceylan ve Silviu Long Jr iyiydi.

Fiyat-performans düzleminde mi düşünüyoruz bunları ?

Eğer öyleyse doğrudur.

Benim gördüğüm en iyi kaleciler ise,

Reina, Joe Hart oldu. Arkaya atılan toplarda çok iyiler.
Reina iyi çıkıyor, Joe Hart'da muhteşem kapanıyor.
Bu iki kaleciden aldığım verimi başka hiç bir kaleciden almadım, diyebilirim.

William Rookwood
20.Temmuz.2011, 01:36
Performans açısından.

Karcemarskas tek kelime ile harika bir kaleci. Muslera'nın refleksleri ve alan hakimiyeti çok iyi az gol yiyor, çok top kurtarıyor. Enyama için söyleyecek fazla birşey yok, hem atıyor hem tutuyor. :)

gimli234
20.Temmuz.2011, 15:06
Oyunda çok iyi kaleciler var ama Akinfeev,david gea,muslera,joe hart gördüğüm en iyi kaleciler

byariff
10.Ağustos.2011, 01:48
orta halli takimlar icin bana gore cok iyi kaleci bu isimler aralarinda 18 ve 22 yas arasi kalecilerde var

Bojan Jorgacevic,
thibaut courtois
copa
Stijnen
Pa Dembo Touray

guarin14
10.Ağustos.2011, 02:10
West Ham'da Deniz Mehmet diye bir kaleci var 3 veya 4.sezonumda almıştım Boluspor'a hala da oynatıyorum.

RasAnt
18.Ağustos.2011, 03:55
Juan Pablo Carrizo nasıl beyler deneyen varmı 2.sene başlarken sözleşmesi bitti Antalyaspora imzayı attırdım 2 hazırlık maçında 3 gol yedi rakiipler güçlü değildi alışma süreci mi diyelim

http://www.yukleresim.com/images/27281667987554152398.png

CeNTeR_TR
18.Ağustos.2011, 18:57
Türk Ligleri haricinde pek oynamadığım için memnun olduğum 3 kaleci var orta seviye takımlar için ;

Mert Günok ; Süper Lig ve Avrupa için ilerde her türlü işinizi görüyor.

Gökhan Değirmenci ; Benim kariyerdeki performansı Mert'e göre sanki daha etkili gibi.

Aykut Özer ; Gelişmesini beklemek bile heyecanlandırıcı

cmyksl55
23.Ağustos.2011, 03:03
Manuel Neuer bence oyundaki en iyi kalecilerden bir tanesi. zengin bir kulübü yönetiyorsanız ve kaleci eksikliğiniz varsa mutlaka alınmalı.