PDA

View Full Version : De Rossi' nin Alternatifini Arıyorum

eyes-on-you
21.Haziran.2011, 18:26
Kendisi takımıma Xabi Alonso ve Miguel Veloso ile büyük hizmetlerde bulundu.Yaşı 29 oldu. 30 yaşın üstünde oyuncu oynatmayı pek sevmiyorum. Yakında göndereceğim yani. 1 saatten fazla oyuncu araştırdım ancak alternatif bir oyuncui De Rossi kadar iyisini göremedim. Yardımlarınızı bekliyorum. Para sorun değil. Orta sahamdaki diğer oyuncuları ve sistemimi de yazayım:

Orta saha oyuncuları:
-Miguel Veloso
-C. Fabregas
-M. Sissoko
-Jano (Kiralık olarak gönderdim)

SİSTEMİM 4-2-4

-----------------------------------------------TORRES----AGUERO----------------------------------------------------
M.OZIL----------------------------------------------------------------------------------------------------C.RONALDO
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------DE ROSSI-----------------------------------------FABREGAS-----------------------------
LAHM------------------------OTAMENDI--------------------------------CHIELLINI---------------------S.RAMOS
-------------------------------------------------------------CASILLAS----------------------------------------------------

YEDEKLER:
GK: M.NEUER-AREOLA
DC: PEPE-J.EVANS-SAKHO
DRL:MARCELO-COENTRAO-FABIO
MC: (Yukarıda yazdım)
AMC: GOURCUFF
AMRL :PASTORE-DI MARIA
FC: BABACAR-HULK-HIGUAIN

Lim10
21.Haziran.2011, 18:28
Sandro Ranieri / Yann M'Vila.

vego
21.Haziran.2011, 18:32
Armin Bacinovic Palermo

Sandro Tottenham

ForCimbom
21.Haziran.2011, 18:32
moussa sissoko niye değil? bence onu oynatmalısın.

arturo vidal, gojko kacar bunlar da sağlam adamlar.

eyes-on-you
21.Haziran.2011, 18:48
İçlerinde en çok dikkatimi çeken vidal oldu. Özellikle o bölgedeki oyuncuyu ball winning oynattığım için ball winning(top kapma) özelliğinin iyi olması ve markaj ın da 15+ olmasını istiyorum.

eyes-on-you
21.Haziran.2011, 18:49
sissoko nun tackling 13 olduğu için de rossi kadar sistemimden dolayı verimli olamıyor. onu daha çok fabragas'ın yedeği olarak (box to box) kullanıyorum.

uAnil94
21.Haziran.2011, 19:00
Nicolas Nkoulou => Monaco

eyes-on-you
21.Haziran.2011, 19:09
teşekkürler. var mı başka oyuncu önerecek arkadaşlar?

ForCimbom
21.Haziran.2011, 19:16
lassana diarra derdim de bilmiyorum şartlar nasıl

vidal'i zorla bence. bomba bir adam. çok çalışkan ve agresif ayrıca hızlı teknik yaratıcı sayılır .

eyes-on-you
21.Haziran.2011, 19:18
ben de de rossi gibi hırslı birini arıyordum. teşekkürler :) bu arada 4-2-4 taktiği müthiş oldu gerçekten. 4 sezonda 4 la liga şampiyonluğu, 4 cl, 3 süper kupa, 4 ispanya kupası aldım. özellikle 11-12 sezonunda takım 149 golle ligte rekor kırdı. en son ilk sezonda yenilmiştim. 3 sezondur yenilgim bulunmuyor. Herhangi hile vb. bir şey yok :)

KaPaLı
21.Haziran.2011, 19:39
Coutedaur - Monaco, Josh McEachran - Chelsea. İlerleyen yıllarda ortasahayı domine ediyolar. Ayrıca Jano'yu MC olarak düşünüyosan hiiç düşünme. Sol kanatta oynama özelliğide var. Hızıyla iş yapıyor kanatta.

Bujsas
21.Haziran.2011, 19:39
marouane fellaini

DaveJones
21.Haziran.2011, 20:16
Arturo Vidal gerçekten müthiş oyuncu. O olmazsa Mvilla ondan sonraki en iyi tercih olacaktır. Bende 30 yaş üzeri oyuncu oynatmayı sevmem ama De Rossi 32-33 yaşına kadar herhangi bir düşüş yaşamıyor. Potansiyelli regenleri alıp De Rossi 33 yaşına gelene kadar geliştirip daha sonra De Rossi'nin yerine koyabilirsin bence.

cris king
22.Haziran.2011, 03:35
kesinlikle moussa sissokko derim ama eğer o olmaz daha makul ve genç bir yetenek arıyosan cristian battocchio müthiş bir futbolcu...

Redrum
22.Haziran.2011, 10:41
Fellaini'ye kesinlikle bak.

HeLLquaRd9
22.Haziran.2011, 14:20
Hangi tür ortasaha istediğini söyleseydin yardımcı olabilirdik
Top kapan ortasahan : Mousa sissoko
Çift yönlü : Busquets

eyes-on-you
22.Haziran.2011, 18:02
fellaini yi m. utd kapmış. ball winning orta saha istiyorum. ayrıca markajının da iyi olması gerek. hız o kadar önemli değil. dayanıklılık ve güç da 12-13 falan olsa yeter.

eyes-on-you
22.Haziran.2011, 18:03
sissoko'yu tackling özelliğini düşük gördüğümden dolayı hiç ball winning oynatmadım. verimli oluyor mu o görevde? ayrıca markajı da de rossi kadar iyi değil.

martymcfly
22.Haziran.2011, 19:13
De Rossi 30 yaşında kesilir mi yaa 34 e kadar aralıksız gider. Takımı genç tutma işini fazla abartıyorsunuz.

mad butcher
22.Haziran.2011, 20:18
bende bir oyuncu 32 yaşına kadar hiç düşmüyordu özelliği , 32 ye girdiği zaman hafiften düşmeye başlıyordu , 33 yaşına kadar oynayabilir. 30 yaşına geldiğinde satmak biraz abartıya kaçıyor bence. sonuçta en tecrübeli - en iyi dönemi 27-31 yaş arasında oluyor oyuncunun

fbdevil190737
22.Haziran.2011, 20:25
Ben de satmamanı öneririm ancak satarsan da M'Villa'yı kaçırma derim .

cris king
22.Haziran.2011, 21:55
Hangi tür ortasaha istediğini söyleseydin yardımcı olabilirdik
Top kapan ortasahan : Mousa sissoko
Çift yönlü : Busquets

tam tersini yazmışsın :)

nikootinn
22.Haziran.2011, 22:29
moussa sissoko'yu tek geçerim

demirsporlu
24.Haziran.2011, 05:24
o değilde bu kadro ne arkadaş nası zevk alıyosun böyle oyundan