PDA

View Full Version : Menajer İtibarı

William Rookwood
27.Haziran.2011, 04:15
Yeni menejer eklerken profil sekmesinde '' İtibar '' seçeneğini seçtiğimizde; Kötü futbolcu, Yarı-Profesyonel futbolcu, profesyonel futbolcu ve Uluslararası futbolu var. Fakat benim oyunumda Kötü futbolcu ve Yarı-profesyonel futbolcu bölümü kapalı seçemiyorum. Bazı oyunlarda açık olarak görüyorum, çoğu oyunda ise kapalı. Bu ayarı nasıl düzeltebiliriz, bunun bir çözümü var mı?

Rind-i Şeyda
27.Haziran.2011, 04:22
Düşük ligleri de seçersen, seçenek açılır.

William Rookwood
27.Haziran.2011, 05:01
Hocam Türkiye liginde maksimum TFF 2.lige kadar seçebiliyoruz. Onu seçtiğimiz zamanda Yarı-profesyonel seçeneği açılıyor menajer itibarı yine kıtasal oluyor yani birşey fark etmiyor

Rind-i Şeyda
27.Haziran.2011, 05:04
Hocam Türkiye liginde maksimum TFF 2.lige kadar seçebiliyoruz. Onu seçtiğimiz zamanda Yarı-profesyonel seçeneği açılıyor menajer itibarı yine kıtasal oluyor yani birşey fark etmiyor

Büyük bir kulüp seçince itibar birden artabilir. 2.ligden bir klüp seçince de kıtasal olacağını sanmıyorum itibarın.

Zafonte
27.Haziran.2011, 17:18
sen her ne kadar kendini yarı profesyonel yapsan da henüz kariyerinin başında büyük bir kulübe gelen bir oyuncunun yarı profesyonel de olsa ünlü olmak zoruda bu nedenle artırıyorlar popülariteyi arkadaşın da dediği gibi

William Rookwood
27.Haziran.2011, 22:40
Gaziantepspor'u çalıştırıyorum ve şuan itibarım kıtasal

BaGa TaRKaN
27.Haziran.2011, 23:08
Gaziantepspor'u çalıştırıyorum ve şuan itibarım kıtasal

Takımların Avrupada Belirli Bir Puanı ve İtibarı Varsa Sen Yarı-Pro'da Seçsen Kıtasal Olursun. Gaziantep, Kayseri, Bursa ve 4 Büyükler Gibi Takımların Avrupada Belirli Bir Puanları Var Hepsinin ve Bu Yüzden Yarı Pro Seçsende Kıtasal Olursun. Ama Kasımpaşa, İBB, Karabük, Gibi Avrupaya Henüz Adım Atmamış Takımları Seçtiğinde Ülkesel Olduğunu Göreceksin.