1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Taca vurulan şutlar ve sinir bozucu bir çok olay!

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Angry Taca vurulan şutlar ve sinir bozucu bir çok olay!

Arkadaşlar an itibariyle forumda da paylastıgım Rizespor kariyerimde bir mac oynuyorum ve artık sinirimden kafayı yedim ya her şut auta gitsin lafım yok ama taca nasıl gider ya nasıl olurda top sürmesi 7 olan adam ronaldo gibi top sürüp gol atar ya biz bunun için mi bu oyunları orjinal aldık bunların her ay güncelleme yapmasını beklemek için mi bik bik korsan alıyor Türkler diyorlar eee siz napıyorusnuz Fm yapımcıları sağlam oyunu mu veriyorusnuz rica ediyorum burda eğer birinci agızdan irtibat halinde olan arkadaşlar varsa bu sorunlarımızı paylaşsınlar bu kadar senedir oynuyorum en berbat seri artık korsan mı aldım da haberim yok diye süphe edecegim

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Bence bu sene oyundaki temel sorun insanların para verip orjinal alıp, fazla şey beklemesi. Yoksa oyun her zamanki oyun ama kullanıcılar fazla para verip almış olan kullanıcı.

Quote Originally Posted by mpaker66 View Post
    Bence bu sene oyundaki temel sorun insanların para verip orjinal alıp, fazla şey beklemesi. Yoksa oyun her zamanki oyun ama kullanıcılar fazla para verip almış olan kullanıcı.
    3 senedir orjinal oyun alıyorum ama bu serideki kadar rezalet bir maç motoru görmedim.
    Her update ile düzeltmeye calıssalarda ayarı hiçbir zaman tuttruamıyorlar

FM 2014 e düzeltmiş olsunlar ona bile tavım

Size öyle geliyor bence. Daha doğrusu kişisel şanssızlıklar. Çünkü ben gayet memnunum. Tek sıkıntım direğe çarpan top sayısının çokluğu. Onun dışında pozisyon sayısı da, şut sayısı da normal bende. Ayrıca öyle saçma saçma goller olmuyor.

tek şikayetim bu şutlardı benimde.ama takım uyumunu oturtup hücum çalıştırırsan çok organize ataklar çıkıyor ortaya.tavsiye ederim.Onun dışında bencede maç motoru ufak tefek sıkıntılar hariç iyi

son güncellemelerle hatalar çok büyük oranda giderildi ufak tefek de olacak artık mecburen kusursuzu bekleyemeyiz bence

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

kusursuzu beklemiyorum haklısınız oyuncular şutları taca vuruyor bu kadar kusur olabilir

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şu yamaya hatalar giderildi demek bence tam anlamıyla saçmalıktır. Bir kere hiçbir oyuncu verilen komutu uygulamıyor.Hug Touchline dediğim kanat oyuncusu inatla çaprazdan ceza sahasına girmeye çalışıyor long shots'ı rarely yaptığım adamlar ceza sahasının dışından dağlara taşlara vuruyorlar. Ara pası diye bir şey yok. Gol yemeden maç bitirmek neredeyse imkansız çünkü siz ne yaparsanız yapın karşı takım ne kadar kazma olurlarsa olsunlar bir şekilde gol buluyorlar. Eski serilerde hızlı forvetler iş yapardı şimdi kafa vuran bir kazma koyun forvete başka bir şey yapmanıza gerek yok. Stoperler hava topu alamadıkları için devamlı gol atacaktır. Ortasaha oyuncularına pres yaptırmaya çalışıyorsun sadece gölge presi yapıyorlar basan rakibine top aldırmayan oyuncu yok. Savunma diyorsun rakipler içinden geçiyor biraz hızlıysa. Hayatımda oynadığım en berbat sürüm.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

3. sezonuma geçtim PTT 1. ligde oynuyorum.Bu lige kıyasla çok iyi oyuncular transfer ettim ancak yeni sezonun ilk maçına 1 gün kala kaydedip kapattım oyunu ve beklemedeyim.Oyuncular sürekli saçma sapan şutlar çekiyorlar.Bir organize atak yapın diyorum.Paslaşmayı ön plana çıkarmaya çalışıyorum ancak yine olmuyor ceza sahasını gören şut çekiyor.Kanat organizasyonu denen birşey zaten yok.Öyle bir hal aldıki oyun şuan ben köşe vuruşu veya cephelerden orta açmak için kullanılan serbest vuruşlar dışında gol atamıyorum.Aynısı rakipler içinde geçerli.ya köşe vuruşundan atıyorlar yada serbest vuruştan orta açarak atıyorlar.Bu da beni yeni güncellemeyi beklemek durumunda bıraktı.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Rakip kalecinin yarı sahada hatalı pas atmasıyla topu kapan Kader Keita boş kaleye vurması gerekirken taca vurdu. Bu mu normal. Hadi tamam kaleye uzaksın direğin yanından auta atsan neyse. Boş kaleye taca vurmak nedir yahu? En fazla 30 metredesin.

11. Default

Rüzgarı hesap edememiş demek

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Rakip kalecinin yarı sahada hatalı pas atmasıyla topu kapan Kader Keita boş kaleye vurması gerekirken taca vurdu. Bu mu normal. Hadi tamam kaleye uzaksın direğin yanından auta atsan neyse. Boş kaleye taca vurmak nedir yahu? En fazla 30 metredesin.
    http://www.youtube.com/watch?v=KhP0c4AwOFk

Keita'nın o anki kondisyonundan dolayı topa vuramaması da olabilir belki hocam. Daha önceden de cevap yazabilirdim sana ama yine aynı şekilde gol yemek için bekliyordum kaydedip göstermek için. 5 sezonda belki de bu şekilde 10 tane gol yedim 3 kaleci ile. Oyuncu dövme gibi bir seçenek olsa kalecimi döverdim oyunda sırf bunlar yüzünden.

Benim maçlarda da çok aşırı direk oluyor. bi maçta 4-5 tane direk rahat oluyor. sinirim bozucu ama allahtan rakip için de geçerli bu yoksa saç yoldurur.

adamlara uzaktan şut yerine orta talimatı verin nasıl olsa ortaların çoğu ya direkten dönüyor ya da gol oluyor...

not: bu uyarıyı ciddiye almayın

Mesaj Yetkileri