1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Mactan sonra Oyun kapaniyor

Default Mactan sonra Oyun kapaniyor

Arkadaslar 7.0.2 yi yukledim ama memnun kalmadim oyun oynarken futbolcular takiliyordu takila takila kaliyordu sonra sistemi geri yuklersem 7.0.0 a geri donmek istedim tabi bundan once oyunda yeni oyun secerken 7.0 i denemedm degil denedim ama yine sonuc ayni bende sistemi geri yukledim 7.0.0 a doner diye ama sonra ulkeyle kariyer actigimda 1.macta oyunu oynuyorum 2.macta mac biterken oyundan atiyor hata verip sonra bidaha oyunu acinca butun maclari oynayabiliyorum bazi arkadaslar oyunu silip yukle dedi ama oyun silinince ayni hatayi yine verir diye korkum var baska bir yardiminiz varsa soyleyiniz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Oyunu silip yüklersen (ve üstüne 7.0.2 kurmazsan) o hatayla bir daha karşılaşma ihtimalin çok az ..

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Aynı hatayı verir diye niye korkuyorsun ki en fazla 5-10 dakikan gitmiş olur kayıtlı oyun kaybolacak diye korkuyorsan yedekle.bu arada oyunu silerken sildikten sonra bazı dosyaları kalıyor program filers/sports interactive'de onları da sil

ya kayitli oyun kaybolsun baba yeterki calissin bilginiz icin Cok Tessekurler

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Kayitli oyunu bir yere sakla , Cd cek vs. felan daha sonra oradan devam edersin.

Konuyu kilitliyorum.

Mesaj Yetkileri