Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 68 sonuç

Konu: Kovulsak da kupalar alsak da yılmadan devam(uzun soluklu kariyer)

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Default Kovulsak da kupalar alsak da yılmadan devam(uzun soluklu kariyer)

Merhaba arkadaşlar.Oyunumuzun orjinalini aldım ve hemen bi kariyer başlattım.Bu kariyerimi sizlerle paylaşağım değişik ve ilginç taktikler deneyeceğim bakalım sonuçlar nasıl olacak.
    Oyuna Fenerbahçe ile başlıyorum. İtalya,İspanya ve Türkiye'nin bütün liglerini açtım.Birazdan kariyerim başlıyor.Umarım eğleniriz..

Fenerbahçe'den kovulunca Telekomspor ile anlaştım.Ne de olsa kariyer götürebileceğim yere kadar götüreceğim bu hikayeyi.Ama beni kovanları pişman edicem. Bakalım neler olacak!!

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

İlk önce ilerle sonra görürüz Avrupa başarısını.

Kolay gelsin.

Kardeş bir GALATASARAY' LI olarak sana ve fenerbahçeye başarılar dilerim...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

başarılar dilerim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Başarılar...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

ŞOK ŞOK ŞOK….
    Fenerbahçe Spor Klübü bugün yaptığı açıklamayla Zico ile yolların ayrıldığını bildirdi.Klüp içinde konışulana göre Fenerbahçe’nin yeni hocasının 30 yaşında ve hiç bir tecrübesi olmayan Umut Şenel.

FENERBAHÇE’nin yeni teknik direktörü Umut ŞENEL!!!
    Fenerbahçe bugün yeni teknik direktörü Umut Şenel’le 1 yıllık anlaşma imzaladı.Umut Şenel’in çok genç(30 yaşında) ve tecrübesiz olması taraftarların bu transfere sıcak bakmamasına neden oldu.Umut Şenel sözleşme izmlazadıktan sonra yaptığı açıklamada :
    Evet.Taraftarlarımızın tepkisinin haklı olduğunu düşünüyorum.Tecrübesiz ve genç olmam onlar için bir sorun .Ancak 30 yılımın 20 yılını amatör olarak futbolun içinde geçirdim.Ve buraya,bu göreve özellikle Fenerbahçe’nin özlediği avrupa başarısını yakalamak için geldim.Taraftarlarım sabredip bana 3 ay süre verirlerse umarım bu kulüpte çok uzun ve güzel günler geçireceğim.

(Hazırlık maçları geliyor...)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Fenerbahçenin yeni taktiği 4-1-3-2 mi?
    Fenerbahçe yeni teknik direktörü Umut Şenel ile ilk hazırlık maçına çıktı.Bu maçta Fenerbahçe sahaya 4-1-3-2 dilişi ile çıktı.Savunma hataları dikkat çekti.

evet işte kullanmayı düşündüğüm taktiğim..

A.wien :3 Fenerbahçe :3

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    iyi dilekleriniz için teşekkürler pek ümitli değilim aa bakıcaz.bu arada resimlerin küçük önizlemeli olması için e-mail formatında mı olsun dicez .. sadece link olunca olmuyor da
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Fenerbahçe’de tehlike çanları!!
    Fenerbahçe ikinci hazırlık maçında çok üstün oynamasına rağmen gol yollarındaki kısırlığı nedeniyle mağlup oldu.

Nordhom : 1 Fenerbahçe : 0

http://img91.imageshack.us/img91/3181/nordhamfbbi2.jpg

Kardeş resimleri büyük koysan daha iyi olur..

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Fenerbahçe 90+3 te güldü!!!
    Almayada’ki hazırlık maçında Fenerbahçe yeni teknik direktörüyle ilk galibiyetini aldı.
    Stutgart : 1 Fenerbahçe :2

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    tamadır bundan sonra kocaman kocaman resimler ilk resimlerin boyutu iyi mi?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Transfer Yok!!!!
    Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Umut Şenel bugün yaptığı basın toplantısında "Lige şu anda elimizde bulunan oyuncularla başlayacağız.Şu an için takımımın yeterli olduğunu düşünüyorum ve yeni transfer en azından Ocak ayına kadar düşünmüyorum" dedi..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Hazırlık maçında kafaları karıştıran yenilgi..1-0!!

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Fenerbahçe son hazırlık maçında kendi evinde şokta!!
    Fenerbahçe : 0 Palermo :2

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kaptan Alex.
    Teknik direktör Umut Şenel takımın yeni kaptanının Alex olduğunu açıkladı.Takımın 2.kaptanı ise veteran futbolcu R.Carlos.
    (SÜPER KUPA FİNALİ AZ SONRA)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    İlk kupa Fenerbahçenin!!!!
    Hazırlık maçlarında kötü sonuçlar alarak taraftarlarını korkutan Fenerbahçe yeni teknik direktörü Umut Şenel ile çıktığı ilk resmi maçını kazanarak sezonun ilk kupası olan süper kupayı müzesine götürdü..

Başiktaş : 0 Fenerbahçe : 2

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    resimler en fazla bu büyüklükte oluyor sanırım daha büyüğü olmuyor .. ya da ben yanlış biliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Büyükada/İstanbul

ya çok basit maçlar vermişsin bence taktik değiştir.Fener bu taktikte iyi oynamayaz yaw 2.lig takımına yenilcen nerdeyse

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

transfer yapmalısın bence.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=53061

Buradan yararlanabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Resimlere takma sen en son koyduğun gibi olsun
    Ayrıca Süper Kupa'yı da almışsın tebrik ederim

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

hazırlık maçlarında çok kötü olmana rağmen bjk yi 2-0 geçmişin. Sanırım hazırlık maçlarındakinden farklı bir taktikle çıktın

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

yok hazırlık maçlarına da aynı taktikle çıktım ancak hazırlık maclarında oyunculara sallamayın skoru falan gibi konusmalar yapıyorum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Şampiyonlar ligi ön elemesinde Fenerbahçe'ye dişli rakip.Bugün çekilen şampiyonlar ligi 3.ön eleme macları kurasında Fenerbahçe Almanya'nın güçlü takımı W.Bremen ile eşleşti.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    VE BÜYÜK MARATON BAŞLADI.............

Alex show!!!
    Fenerbahçe ligin ilk haftasında kendi sahasında konyasor ile oynadığı karşılaşmayı Alex’in iki frikik golüyle kazandı.

Deplasman show!!!!
    Fenerbahçe ligin 2.haftasında deplasmanda Ç.Rizesporu farklı geçti..

Avrupa'da iyi futbol,berbat skor!!!
    Fenerbahçe şampiyonlar ligi 3.ön eleme ilk maçında deplasmanda W.Bremen'e farklı yenildi.Fenerbahçe özellikle oyunun 2.yarısında tek kale oynamasına rağmen kaleciyi ve beceriksiz forvetlerini aşamadı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İşin zor...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

evet işim bayağı zor olmassa uefa ya devam edecez artık.ama cok uzuldum bu maca ya.istatistiklere baksana topa sahip olma dısında her istatistikte ustunumç ve bu istatistiğimin %70 i 2.yarıda olustu.resmen ablukaya aldım kaleyi ama yok gol bulamadık. ancak bu futbolu gorunce umutlandım acıkcası.taktiğim oturuyor sanırım.defansın ortasına adam markajı verince cok daha iyi oluyor.bi de ilk yarıya cıkarken beklerin oklarını kaldırdım ve ön liberoya adam markajı verdim sanırım o yüzden çöktü.2.yarı ön libero alan markajına gecince duzeldi.tamamen korkaklıktan oldu bu skor.bakalım rövanş ne olacak.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Zor galibiyet!!
    Fenerbahçe hafta içinde Avrupa'da aldığı yenilginin moralsizliğiyle çıktığı maçta 3 puanı tek golle aldı.

Alarm!!!!
    Fenerbahçe Süper ligin 4.haftasında deplasmanda A.Gücü karşısında ilk puan kayıplarını yaşadı ve hafta içi oynayacağ şampiyonlar ligi rövanşı öncesi korkuttu.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    HEDEF UEFA
    Teknik direktör Umut Şenel kötü oynadıkları rövanş maçından sonra şu açıklamayı yaptı:
    Sahaya iyi yayılıp gerekli alanları kapatamıyoruz.Çok kötü bir performans ve skor!! Bugünden itibaren değişik bi şablonda,sahayı daha iyi kullanan bi takım olmak istiyoruz.Artık ne desek boş.Hedefimiz UEFA da iyi işler yapmak..

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Fenerbahçe'ye kolay rakip!!
    Bugün çekilen kurada Fenerbahçe Jablonec takımı ile eşleşti.

Fenerbahçe'den şok puan kaybı!!
    Süper ligin 5.haftasında Fenerbahçe kendi evinde 10 kiş kalan Kasımpaşay'la 1-1 berabere kaldı.

Fenerbahçe ligde ilk yenilgisini 6.haftada G.Antep deplasmanında aldı.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Avrupa'da kötü futbol avantajlı skor!!
    Fenerbahçe uefa kupası 1.tur ilk maçında evinde Jablonec'i gecti.

Derbide gülen Fenerbahçe!!
    Süper ligin 7.haftasında Fenerbahçe evinde kazandı.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Evet bence durum bayağı kötü taktik değiştiricem ilginç bir diziliş ve taktik bulmam gerekiyor.artık yarın dewam.. Bi de oynayanlar bilir.Şirketler ayrılmadan önce oyunun adı championship manager iken cm 01/02 oyununda efsane bi taktik vardı.hangi takıma uygularsa uygula kesin sampiyon olunuyordu.3 savunma-1 ön libero-3 orta saha-1 amc-2 forvet acaba onu mu denesem yok yok bayağı riskli olur.oyun o zamandan bu zamana cok değişti.4 li savunmaya dewam..

Takviye bencede şart..

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

aslında takviye değil de taktik lazım.bakalım değiştiriyorum taktiği.bakalım ne olcak.2-3 hafta deneyecegim uymazsa tekrar değiştireceğim.bakalım işte..ocak ayına kadar taktik deneyeceğim anlayacağın..taktikleri tutana kadar 3 haftada bir değiştireceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

transfersiz başarı getıremessın takıma

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

evet işte yeni taktiğim bakalım ne olcak 2-3 hafta deneyeceğim.

bu da komutları

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Fenerbahçe rahat kazandı!!!
    Fenerbahçe süper ligin 8.haftasında Büyükşehir Belediyesi İstanbulspor deplasmanını kazanarak 3 puanı aldı.

UEFA'ya devam!!
    Fenerbahçe 2-0 ın rövanşında jablonec'i deplasmanda da yenerek grup müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

UEFA Grupları belli oldu.
    Fenerbahçe UEFA gruplarında AZ Alkmaar,Getafe,Kızılyıldız ve Belchatow'un rakipleri oldu.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Fenerbahçe durdu!!
    Fenerbahçe süper lig 9.haftada,zor deplasmanda Kayserispor karşısında 1 puanı 90.dakikada Kezman'ın muhteşem golüyle aldı.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    UEFA'da kötü başlangıç!!
    Fenerbhaçe grup maçlarına Getafe deplasmanında 2-1 yenilerek başladı.Futbol umut vermedi.Umut Şenel'in bu taktiği de boş çıktı!

SARACOĞLUNDA KAYIP!!!
    Fenerbahçe ligin 10.haftasında kendi sahasında 2 puan daha kaybetti!!

Fenerbahçe kupaya da kayıpla başladı!!
    Fenerbahçe yıllardır hasret olduğu Türkiye kupasında grup maçlarına 2 puan kayıpla başladı.

Stress artıyor!!!
    Fenerbahçe ligin 11.haftasında Oftaş karşısında 2 puan daha kaybetti.Düşüş sürüyor!!Umut Şenel baskı altında!

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    hmmm bu taktikle de kazanamama sorunu oldu.Aklıma bir diziliş geldi biraz daha hücum için riskli bi taktik ama deneyeceğim.taktiği değiştiriyorum.Yeni taktiğimi ve bir kaç maçı daha bu gece yayınlarım..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    işte yeni taktiğimin dizilişi

bu da komutlar

UEFA'da hayal kırıklığı!!!
    Fenerbahçe UEFA grupları 2.maçında sahasında Az Alkmaar karşısında 3-1 öne geçmesine rağmen son 10 dakikada bu üstünlüğünü koruyamadı.Futbol otoriteleri yeni taktik için şu yorumda birleştiler: Hücum olarak zengin bir taktik ancak defansif yönü çok zayıf!!

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Şok mağluniyet!!!!

Büyük Derbi!!!!
    Fenerbahçe dünyaca ünlü derbide üstün olmasına rağmen 2-1 yenildi.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    evet aslında taktiğim iyi gibi.ancak sorunum savunmada savunma sorunumu hallerdersem bu taktik iş yapar gibi gorunuyor.tüm istatistiklerde ustunum ama kazanamıyorum.bu taktikte ısrar edeceğim.antreman sistemin ters tepki de vermiş olabilir.sutum fazla oluyor rakipten ancak isabet yuzdem düşük biraz şut çalıştırmak ta lazım.ama genel olarak bu taktikte bir kaç hafta daha ısrar edeceğim!Kovmazlar umarım

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

çok fazla taktik değiştirmekde sorun yaratıyor ama 4-5-1 in değişik varyasyonlarını denemeni öneririm...özellikle 4-4-1-1 i...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

bakalım su son taktiğimle oynamalar yapıp devre arasını getirmeye çalışcam eger istediğim gibi olmazsa o zaman gececeğim 4-4-1-1 e .. birazdan yeni maçlar geliyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbuL

Basarılar..ama cok fazla Puan kaybetmissin ligdede Avrupadada Bence Baslıgı degistir Hehe

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

valla ben de düşündüm başlığı değiştirmeyi ama bi de bulsam nerden değiştiğini. ama maçlar gelior şimdi yeniler
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    UEFA'da kritik galibiyet!!!!
    Fenerbahçe almak zorunda olduğu galibiyeti deplasmanda söktü aldı!

Alex farkı!!
    Fenerbhaçe süper ligdeki 14.maçında Alex frikik golüyle 3 puanı aldı.

Alex UEFA'da da dewam!!!
    Fenerbahçe Uefa grupları son maçında kendi sahasında Belchatow'u lig maçındaki gibi yine Alex'in ve yine bir frikik golüyle kazandı.Fenerbahçe grupların son haftası bay geçecek ve diğer maç sonuçlarını bekleyecek!!

Taraftara selam,galibiyetlere dewam!!
    Fenerbahçe süper ligdeki 15.maçında Rize'yi kendi sahasında yendi.Alex maçın adamı seçildi,muhteşem formu dewam ediyor!!

Fener kupada da kazandı!!
    Fenerbahçe Türkiye Kupası gruplarındaki 2.maçında V.Manisaspor'u rahat yendi.

Fenerbahçe UEFA'ya dewam!!
    Fenerbahçe'nin gruptan çıkması bugün oynanan UEFA grupları son maçlarından sonra kesinleşti.Fenerbahçe artık 2.turdaki rakibini bekliyor!!

Zor Rakip!!!
    Fenerbahçe'nin UEFA kupası 2.turundaki rarkibi Lyon oldu.Umut Şenel yaptığı açıklamada : Elimizden gelenin en iyisi yapmaya çalışacağız dedi.

Fenerbahçe yine kazandı!!
    Fenerbahçe Türkiye kupasından sonra ligde de V.Manisasporu yendi.Alex'in muhteşem performansı görülmeye değerdi!!Umut Şenel maçtan sonra yaptığı açıklamada "Alex haftalardır bütün takıma örnek olacak şekilde muhteşem bir performans sergiliyor.Bir kaptana yakışır performans bu.Onu tebrik ediyorum.Elde ettiğimiz galibiyet serisinden dolayı bütün takımı ve teknik heyeti de tebrik ediyorum" dedi.

Fenerbahçe derbide kayıp!!!
    Fenerbahçe daha önce ertelenmiş olan maçta beşiktaş karşısında varlık gösteremeyerek ligdeki galibiyet serisine dewam edemedi.Bu maçla Süper ligin ilk yarısı tamamlandı!

(PUAN DURUMU VE GOL KRALLIĞI AZ SONRA)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    TÜRKİYE SÜPER LİGİ İLK YARI SONUNDAKİ PUAN DURUMU

TÜRKİYE SÜPER LİGİNDE İLK YARI SONUNDA GOL KRALLIĞI

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    İlk yarının sonuna doğru aldığım puanlarla biraz yukarılara tırmandım ancak Beşiktaş maçı kötü oldu.Taktiğim sanırım tutacak bu taktikte ısrar edeceğim ara sıra küçük ayrıntı değişiklikleri yaparak güzel bir taktik oluşturmaya çalışacağım.Ara transferde de bir veya 2 oyuncu alabilirim ama Türk oyuncu alacağım zaten 7 yabancı var belki deivid i yollarım!

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

yon maçı ne zaman çok kötü bir kura çok

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Yedekler hazır!!!
    Fenerbahçe Türkiye Kupası 3.grup maçında yedek ağırlıklı çıktığı maçı zor da olsa kazandı.

Yine Yedekler!!!
    Fenerbahçe Türkiye Kupası grupları 4.grup maçına yine yedek ağırlıklı çıktı.10 kişi kalana kadar açtığı farkı korumasını bildi.

Türkiye Kupası grup maçları sonunda tur atlayanlar belli oldu!!

Türkiye Kupası eşleşmeleri!!!!!!
    Fenerbhaçe Türkiye Kupası çeyrek finalinde G.Antepsporla eşleşti.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Lyon maçı tabii ki şubatta yaklaşıyor bu gece oynarım sanırım.Evet kötü bir kura ama takviye yapıyorum takıma az da olsa.Bi tane sol açık almayı düşünüyorum.Resimleri birazdan gelicek.Ama taktik oturacak gibi duruyor.Dur bakalım neler olacak!
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ŞOK ŞOK ŞOK!!!! GÖKDENİZ FENERBAHÇE'DE!!!!!!
    Fenerbahçe Trabzonspor'un başarılı sol kanat oyuncusu Gökdeniz Karadeniz'i kadrosuna kattı!

Transfer bitmiyor!!!
    Fenerbahçe Gökdeniz'den sonra reading takımında oynayan genç oyuncu Jem Karacan'ı da kadrosuna kattı.Genç orta saha oyuncusu Jem bu yaşta böyle büyük bir takıma gelmek sorumluluğumu artırdı.İnşallah kalıcı olacağım dedi!!

!!!!!!!!!!İŞTE YENİ GELECEĞİMİZ JEM KARACAN'IN PROFİLİ!!!!!!!

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

Çok kötü gidiyorsun... Bir an önce toparlanmalısın. Fenerbahçe Rehberi'me bakmanı tavsiye ederim. sayfa 1'de linki vermiştim.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Gürcan kirada!!!
    Fenerbahçe genç sol kanal oyuncusu Gürcan'ı Bursaspor'a kiraladı!!

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ŞOK ŞOK ŞOK!!!
    Fenerbahçe teknik direktörü Umut Şenel şok bir kararla Deivid'in satışına onay verdi.Brezilyalı forvet oyuncusu B.Dortmund'a 3.1 M YTL'ye satıldı.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Türkiye Kupası çeyrek finali!!!
    Fenerbahçe Türkiye kupası çeyrek final ilk maçında kendi sahasında G.Antepsporu yendi.Ve avantaj sağladı!!Yeni transfer Gökdeniz ilk resmi maçında golünü attı ve güzel bir performans sergiledi.

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Düzelme var gibi, başarılar..

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

jem başarılı bir türk

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Şok puan kaybı!!
    Fenerbahçe ligin 2.yarısına bursa deplasmanında aldığı şok beraberlikle başladı!

Fenerbahçe uzatmalarda!!!!
    Fenerbahçe Türkiye Kupası çeyrek final 2.maçında G.Antep deplasmanında 49.dakikada 10 kişi kaldı.maçın normal süresi 3-1 Antep üstünlüğüyle sona erdi.İlk maçı Fenerbahçe 2-0 kazandığı için maç uzatmalara gitti.10 kişi olmasına rağmen uzatmalarda toparlanan F.Bahçe 3-3 beraberliği yakalayarak yarı finale adını yazdırdı.

Umut Şenel maç sonunda yaptığı açıklamada 4-4-1-1 taktiğine döneceğini söyledi!!

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri