1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Fm 2008 8.0.2 versiyonunu nasıl kurabilirim

Default Fm 2008 8.0.2 versiyonunu nasıl kurabilirim

eet arkadaslarr sorunum bu burdan ındırmıs oldugum dosyayı dırek uptade dedıgım zaman olmuyor baska bır kurma stılı war mı yoksa illa Crogramfiles\sport arc..\football manager e mı yuklıcez

gercı 2 sınde de yukledım olmadım yukledıkden sonra cache klasorunude sıldım yıne olmadı en bastan nasıl yapabılırm anlatırsanız cok sewınırımm ii gunlerrrrr

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

tam olarak ne hata veriyor ? büyük ihtimalle sorunun oyunun orijinal olmamasıyla alakalı ve onun cevabı da burda yok .

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

orda 800 klasörü olur sen ona bakma . yeni oyun aç oyun açarken karşına seçenek çıkacak 8.0.2 diye oyunu seç oyunun o datayla açılacak

yok ıste o secenek cıkmıor bende ayar oldummmm onun cıkması ıcın bı baska ayar yapmam gerekıor mu ???

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data\updates şurda 8.0.2 varsa bence bir sorun olmaması lazım zaten yukleyip oynadım ben başka ayar yapmadım

tmm oldu arkadasım saol pekı bu 2008-2009 yamasını bu updatesdekı 8.0.2 klasorun ıcıne atsam sorun olurmu bu yama ıcın ındırdım zatenn

Yok arkadaşım oraya değil.Buraya C:\Documents and Settings\Admin\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db atarsan 2008-2009 güncelleştirme çalışcaktır.

ya yıne new game deyınce o 8.0.2 data cıkmıor ayar oldumm ya bı yapamadım gıttı

Mesaj Yetkileri