1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: Sporting Lizbon - Mutlu Son Yakındır !

Default Sporting Lizbon - Mutlu Son Yakındır !

Takımın başına getirilen genç hoca Can Koyuncu ile 1 yıllık sözleşme yapıldıgı açıklandı. Bu açıklamanın ardından şunlarıda sözlerine eklediler. ''Genç hocamıza sonuna kadar güveniyoruz , 1 yıllık sözleşme yapmamızın nedeni seneye büyük bir revizyon yapıcaz. Hocamızın lig sıralamasında bulundugu yere göre sözleşme teklif edilecektir.'' dendi. Sporting Lizbon'un yeni hocası gelir gelmez işe koyuldu ve eksik gördügü defans mevkisini acilen takviye istedigini bildirdi.

HAZIRLIK KAMPI
    BASIN TOPLANTISI

Takımımın çok genç oldugunun farkındayım , fakat hepsi çok yetenekli oyuncular. Bu sezon sadece stoper mevkisine takviye yaparak transfer sezonunu kapatmayı düşünüyorum. Bu sezon Luis Nani ve Diego Capel'e çok güveniyorum. Beim yönetimim ve onların öncülügünde bu takımı zafere taşıyacagımıza eminim.

HAZIRLIK MAÇLARI

Maçları kazanmış görünsekte pek iyi oynamadık. Son vuruşlarımızda çok büyük sıkıntılar var , agır idmanlarla düzelecegini düşünüyorum. Hala stoper konusunda araştırmalarımız devam ediyor.

TRANSFERLER

Serdar Aziz 2M karşılıgında kulübümüze transfer olmuştur.

Pedro Franco 2.2M karşılıgında kulübümüze transfer olmuştur.Takımımızla 20 maça çıktıktan sonra eski kulübü Beşiktaş'a 200B ödenecektir.

Eder Alvarez Balanta toplamda 10M karşılıgı takımımıza transfer olmuştur. Eski kulübüne 8.5 ve biraz haklarını elinde bulundurdugundan menajerine 1.5M ödenmiştir.

LİG 1.MAÇ

Lige derbiyle başlamak aslında heyecanlı oldu. Son vuruşlarımızdaki etkisizlikten dolayı farka gidemedik. Ama SLB'ye kiminle ugraştıgını kesinlikle göstermiş olduk.

Jorge Jesus Ayar

Böylecede Jorge Jesus'a ayar vermiş olduk. Artık bulaşacagı kişileri daha iyi araştıracaktır. : )

Onaylanmıştır. Başarılar Dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Paylaşmayı unutmuşum fakat iki forvetimde sakat , ve bir türlü taktik orturtamadım. : (

Bi şekilde bu sorunu çözmem gerekli. Takım genç ve tecrübesiz , nasıl bir taktik uygularım bilmiyorum.

Elimizden kaçırdık desem yalan olmaz , o kadar pozisyona girdik 2 tane attık. Kaleci sert orta taktiginden dolayı içeri aldı topu. Bi şekilde taktigimi oturtmalıyım takıma..

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar, alt yapısı maden bu takımın..

Başarılar hocam. Bi Ronaldo daha bekliyoruz altyapıdan )

başarılar dilerim

Nesil
    2010
    Yer
    Yalvaç

Başarılar.

Başarılar.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam başarılar stoperler Lizbon seviyesinde mi düşündür dü biraz

Quote Originally Posted by Proudlion View Post
    Başarılar hocam. Bi Ronaldo daha bekliyoruz altyapıdan )
    Teşekkürler , yeni Ronaldo adayları çok bakalım hangisi potansiyelini yakalayacak : )

Quote Originally Posted by juxalente View Post
    başarılar dilerim
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by burakdinc View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam başarılar stoperler Lizbon seviyesinde mi düşündür dü biraz
    Teşekkürler hocam , bunlar hep gelecege yatırım. Balanta ve Franco'ya güvenim tamdır. Serdar Aziz'i rotasyon için aldım.

Çat pat bir şekilde ilerliyoruz. Forvetlerden verim 0 , Nani biraz kendine geldi derken sakatlandı. Goller hep kanatlardan geliyor. Sezon ortasında iki forvetimizlede yolları ayırıp yenilerini alacagız. Hala şampiyonluk ümidim var ve büyük ihtimalde oluruz gibi geliyor. Bu sezon kadro oturtup , taktigimi oluşturmak istiyorum. Gelecek sezon avrupaya adımızı duyurmak için. Fakat hangi taktigi denesem olmadı.

ŞL GRUP

Benim adıma tam bir rezillik ! En azından avrupaya giderim diyordum oda olmadı. !

Forvet ve taktik önerileriniz varsa yorum olarak atarsanız sevinirim arkadaşlar.

Gelecek sezon adam gibi bir oyun kurucu alıp,Nani'yi elde tutup,ileriye usta bitirici alırp 4-2-3-1'e geçebilirsin çok fayda sağlar. Hem maliyeti de az olur. Bu sene için 4-1-2-2-1 kullan. Ama hertürlü santrafor şart

Sakatlarımız kötü etkilemiş,belli.Bu gidişatı hemen toparlamamız lazım,gerekirse devre arasında bir forvet trasnferi de yapmalıyız.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

başarılar..

Quote Originally Posted by Proudlion View Post
    Gelecek sezon adam gibi bir oyun kurucu alıp,Nani'yi elde tutup,ileriye usta bitirici alırp 4-2-3-1'e geçebilirsin çok fayda sağlar. Hem maliyeti de az olur. Bu sene için 4-1-2-2-1 kullan. Ama hertürlü santrafor şart
    Oyun kurucuya gerek yok. Taş gibi genç oyun kurucularımız var zaten. Forvet olarak bir sürpriz birde eski bir ögrencimi getirecegim. Genede önerileriniz için teşekkürler. Fredy Montero'yu çok flaş bir rakama sattım , bunuda burdan spoiler vereyim Diger güncelleme yakında gelecek.

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Sakatlarımız kötü etkilemiş,belli.Bu gidişatı hemen toparlamamız lazım,gerekirse devre arasında bir forvet trasnferi de yapmalıyız.
    Bir degil iki forvet alıcam , sakatlar belimizi çok büktü. İkinci devrede bomba gibi bir Sporting Lisbon görücez !

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    başarılar..
    Teşekkürler.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

başarılar..........

Quote Originally Posted by defective1907 View Post
    başarılar..........
    Teşekkürler dostum.

Bayram dolayısıyla güncellemeler biraz geç geliyor arkadaşlar kusura bakmayınız.

Portekiz Lig Kupası 3.Aşama

Kötü gidişat devam ediyordu. Takım bir türlü düzene sokamamıştık ama yarıştanda kopmamıştık.

TRANSFERLER

GELENLER

Eder 2.1M karşılıgında kulübümüze transfer olmuştur.

Jonathan Soriano 3.9M karşılıgında kulübümüze transfer olmuştur.

GİDENLER

Islam Slimani 5.6M karşılıgında Tottenham kulübüne transfer olmuştur. Yeni kulübünde başarılar dileriz.

Fredy Montero 8.7M karşılıgında Chelsea kulübüne transfer olmuştur. Yeni kulübünde başarılar dileriz.

/ OCAK 2015 /

Takım son 1 ayda çok iyi toparlandı. ŞL'den elenmemize üzüldük fakat lige daha çok odaklandık. Ard arda iki SLB derbisinide kazanmak moral olarak bizi yükseltti. Resmen Jorge Jesus'a nasıl top oynatılır ögrettik diyebiliriz.

/ ŞUBAT 2015 /

Takım güzel toparlandı. Son olarak 4-3-3 taktigine geçtim olumlu sonuç verdi. Nani Fırsatçı Golcü olarak harikalar yaratmaya başladı. Nacional maçında duran toplardan gol yedik. Kaybetmemiz kötü oldu , fakat olsun hala şampiyonluk umutlarımız var.

/ MART 2015 /

Güzel güzel ilerlerkene yapay zeka bunun gidişatı nasıl bozsam dedi. Son maçtaki 3 golde ofsayt oldu. Son kaybettigimiz maçdan sonra SLB önümüze geçti. Bakalım yönetim acil toplantı istedi neler olucak ?

LİG SIRALAMASI

Porto 2 maç eksigi olmasına ragmen 6 puan önümde ve asla kaybetmiyorlar gibi. Şampiyonluk hayalleri suya düşdü gibi fakat ikinci olmak için devam !

YÖNETİM TOPLANTISI

Ligde gösterdigimiz performanstan hoşnut olmamışlar. Bize gelecek 5 maçta 10 puan toplamamız söylendi. Bense gözümü karartıp 15 puan toplamayı düşünüyorum.

Bu arada diger kupalarda Final'deyim. SS'leri almayı unutmuşum onların. Gelecek sene Nani'nin bonservisini almayı istiyordum fakat forvet oynatınca coştu. 11.5M istediler kabul ettim , bu sefer nani haftalık 90B isteyince para çıkışmadı. Bakalım sezon bitiminde belki alabiliriz. Alamadıgımız takdirde Cruzeiro'da oynayan Riberio diye bir kanat vardı , Nani'den genç ve en az onun kadar yetenekli. Getirebilirsem onu getirecegim.

Takım 3. gayet iyi gidiyor ve toplantı he ? Tam Türk işi

Bence Nani'yi ne yapıp al harika oyuncu

/ NİSAN 2015 /

Bu ay bize yaradı yenilgisiz kapattık. Tekrardan Jorge Jesus'a nasıl top oynanacagını ögreterek ''Lig Kupası''nı ellerinden aldık.

/ MAYIS 2015 /

Gil Vicente mağlubiyetinden dolayı ligi 3.sırada tamamladık. Porto'yu penaltılarda geçerek Taça de Portugal kupasınıda kazanmış olduk.

/ LİG DURUMU /

Avrupa kupalarına katılmam iyi oldu aslında. ŞL'de pek ileri gidemem fakat AL'de şampiyon olabilirim diye düşünüyorum.

/ SÖZLEŞME YENİLEME /

Sözleşme yenilemek isteyen yönetimle ilk görüşmemiz olumsuz geçti. Daha fazla transfer ve maaş bütçesi istedim vermediler. Bende red ettim.

Yeni sözleşme teklifi ile geldiklerinde kabul ettim. Tabi bu parayı onlar degil oyuncu sattıgımdan ben getirdim fakat kulüpte kalmaya karar verdim.

TRANSFER
    GİDENLER

10M'ye renklerimize bagladıgımız Eder Alvarez Balanta 30M serbest kalma maddesi kullanılarak Manchester City'e transfer olmuştur.Kendisine bundan sonraki futbol hayatında başarılar diler , ilerleyen zamanlarda kadromda her zaman onun için yer oldugunu belirtirim.

/ SEZON SONU BAŞARILAR / / TAKIM - OYUNCU /

Sezon genel olarak kötü geçmedi. Gelecek sezon şampiyonluk hedefi koydum kendime. Kadromdaki birçok oyuncu transfer olabilir , bu yüzden sürekli alternatiflerini arıyorum. Balanta aslında bana göre ucuza gitti fakat şans işte. Onun yerine direk tecrübeli bir forvet alıcam ve birde genç yetenek. Nani'yi yeniden kiralama girişlerine başladık , kulübü kabul etti fakat kesin birşey yok. Jonathan Soriano ve Eder ikinci devre katılmalarına ragmen performanslarından memnunum. Diger forvet Tanaka'yı yollayarak bir forvet daha almayı düşünüyorum. Takımdan kesinlikle ayrılacak 1-2 oyuncum daha var. Kiralıktan gelecek gençleri deneyerek potansiyellerini gösterecek kulüplere kiralık verecegim. Takıma 1-2 TÜRK oyuncu daha almayı düşünüyorum.

ŞL zorlardı fakat AL daha iyi olmuş en azından kaldırabiliriz. Bu senede temelleri düzgün attık mı ŞL'de de yürürüz

Şuana kadar takip eden ve yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler. Kariyeri burada sonlardırıyorum. İleride tekrardan açmayı düşünebilirim.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri