Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 49 sonuç

Konu: Oyundan sinirden bilgisayarı kırmayı düşündüğünüz anlar

1. Talking Oyundan sinirden bilgisayarı kırmayı düşündüğünüz anlar

Arkadaşlar eminim sizinde başınıza gelmiştir.Bir an olmuştur sinirden bilgisayara saldırmışsınızdır daha değişik şeyler yapmışsınızdır.En azından ben fm oynarken transa geçtiğim için yapıyorum.En son olarak bilgisayarı kırmayı düşündüğüm an real madride karşı oynadığım maçta geldi.kendi evimde be fenerbahçeyim 2-0 yeniyorum(şampiyonlar ligi çeyrek finali)son dakikalarda adamlar bastırıyor ve 2 oyuncumun onların yarı sahasında gördüm bir baktım bunlardan biri Önder Turacıinanılmaz sinirim bzuldu hemen tatiğe gircektim ki golü yedim ve o gölee elendim düşününün halimisizede böle olmuşsa lütfen burada paylaşalım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Cm 03-04'te olmuştu..CL finalindeyim G.Saray'la 1-0 yeniyorum Liverpool'u ben tam CL'yi aldım derken son dakikada 2 gol yedim..Bilgisayara kafa atmak istiyodum..

ehe AdanaDemirSpor ile 2. Lig B'de mucadele ediyorum son hafta Mersin I.Y. ile puanlarimiz aynı fakat o 2. sırada avaraj ile 1 sıfır ondeydım kı son dakikada bir gol yedim ve extra plaf off için mucadele verdim o an kafa atmak geldi içimden ekrana Mersin gibi Bir takım benim yerime play off'lara gitmesi sinirlerimi bozmustu

son dakikalarda önde götürürken ardı ardına gol yiyince pc yi kırmayı ve oyunu bir daha oynamamayı düşünüosunuz... nitekim sonu uzun süre oyuna ara vermek oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Vedran Corluka'yı benden önce birinin alması.

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Son dakika golleri canımı çok sıkıyor.(farklı bir skor ile önde olsam bile )
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Sunderland ile oynuyorum. Everton maçı. 2 tane attım. 2-0 öndeyim. Yedim sonra bir tane. 2-1 Bir tane attım oldu 3-1 Sonra bir gol daha yedim oldu 3-2. Öndeyim.
    84: 3-3
    86: 3-4

Hepsini de Yakubu'dan yedim var mı böyle birşey ya.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

benim canımı son dakka golleri değilde.. Kötü oyunla beraber hiç pozisyon olmadan maçın bitmesi..

ben madridle barcelonayı hiç yenemeden 3 yıl ustuste sampıyon olmuştum her yenildigim macta pc ye bırak kafayı haduken cekmek geliyodu içimden

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

ya hani mesela ben öndeyim son dakikalar rakip en güçsüz takım bile olsa sürekli baskı kuruyo.ama tam tersi olup ben kazanmak için bastırmaya calısınca ekran kararıp süre hızlı hızlı işliyo bu canımı cok sıkıyo benimde

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Üstte ki saydıklarınız yüzünden FM'den soğudum
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Alex'in takımım Fb ile yeni sözleşme imzalamayıp İnter'e bedavaya gitmesi ve değeri bende 2 milyon € ken İnter'e gidince 12 Milyon € olması. Alex'i öldüresim geldi. Soğudum.

En iyi oyuncumun sezonu kapatması...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok kez oldu, son dk da gol yerim, bilgisayarın kasaya bir yumruk bi tekme, alışır diye düşünüyodum ama artık tek tekmede donuyo PC

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    Çok kez oldu, son dk da gol yerim, bilgisayarın kasaya bir yumruk bi tekme, alışır diye düşünüyodum ama artık tek tekmede donuyo PC
    Bende bi keresinde eski pc ye bi tekme atmıştım cd sürücüsü takılan yerin kapağı çöktü içeri.Walla erkeklik yapalım derken PC den olmayın Ben çok koktum o olaydan sonra bundan sonra masaya vuruyorum. Masada gidici. Ama pc ye gelecene masaya gelsin. Tavsiyem masaya vurun Biraz sert oluyo ama

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

bjk yla oynuyodum.Takım sürekli berabere kalmaya başlamıştı.En son şampiyonlar ligi grubunda hearts la oynuyorum.3 tane hatalı gol yedim.Sandalyeye yumruk attım kolu kırıldıYetmedi kalkıp sandalyeyi fırlattımSonra bi de masaya diz attım masanın klavye koyma yeri kırıldıAklıma gelenler bunlar daha çok şey kırmıştım

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

Quote Originally Posted by FRD View Post
    bjk yla oynuyodum.Takım sürekli berabere kalmaya başlamıştı.En son şampiyonlar ligi grubunda hearts la oynuyorum.3 tane hatalı gol yedim.Sandalyeye yumruk attım kolu kırıldıYetmedi kalkıp sandalyeyi fırlattımSonra bi de masaya diz attım masanın klavye koyma yeri kırıldıAklıma gelenler bunlar daha çok şey kırmıştım
    Sen bayağı ilerletmişsin işi yaa
    Ben en çok geride olduğum maçta 2. yarıda hiç pozisyon olmaması ve maçın bitmesi deli oluyorum ya ama en fazla masayı yumrukluyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bu oyun adama cinnet geçirtir.

son dakika da 2 gol yiyerek şampiyonlar ligini kaybetmiştim. sinirden ne yapcağımı biledim. nasıl yer yaw 90 da 2 tane bak aklıma geldi gene sinirlendim

herşey güzel giderken angut bir hata ile oyunun kapanması ile birlikte kasaya tekme monitöre kafa atmak klavyeye yumruk çakmak istediğim anlar az olmaz.

sınırden bı kere monıtorun tepsıne yumruk attım arada kararıo sımdı bı kere kasayı tekmeledım cd koyma yerı bozulducanıısterse acılıo ıstemesse acılmıo bıde sandalyeyı ymrukldm sandalye kırıldı benmde elım agrıdı sisti fln bu oyun yuzunden coook acı cektımama yınede sefıom..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by carizzmafb View Post
    sınırden bı kere monıtorun tepsıne yumruk attım arada kararıo sımdı bı kere kasayı tekmeledım cd koyma yerı bozulducanıısterse acılıo ıstemesse acılmıo bıde sandalyeyı ymrukldm sandalye kırıldı benmde elım agrıdı sisti fln bu oyun yuzunden coook acı cektımama yınede sefıom..
    Kitap yazsan roman olur
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Ben Nantes ım French Cup Semi Final maçı Lille ile oynuyorum ilk yarı 2-0 önde kapattım sonra 60 küsürlerde bir gol attım 3-0 oldu dk. 83-85-90 3 gol yedim ve maç uzadı o anda monitöre yumrukları saydırdım sonra bir de masaya tekme attım 2 gün boyunca ayağım üstüne doğru düzgün basamadım ama sevindiğim bir şey var o maçı penaltılarla kazandım

juventus teknik direktörüyüm ligde 2.yim en kolay maçlardan biri evimde messinayla oynuyorum messina da düşmemeye oynuyo 18. sırada. ben evimde olmamın avantajıyla atak başladım 34 te öne geçtim ama ilk yarı farka gidiyodum çok güzel oynuyoduk kaleciyi geçemiyoduk en az 4 fark olurdu rakip de şut atamamıştı. sonra ben ikinci yarıda biraz kontrollü atak oynamaya başladım adamlar 47 ve 50 de 2-1 yaptı!!!iki şutta iki gol ve ben o anda pc hariç ne varsa yıktım dağıttım döktüm cd kırdım pencereden kağıt şişe vb. attım sandalye parçasını kapıya attım sonra kapıyı çarptım hasar gördü klavye masasının ömrü bitti bardak çatladı.....neyse ki son 10 dakikada 2 gol attım ne yaptıysam pişman oldum ama yine olsun yine yaparım çok sinirli ve hırslıyım

birde bu olay dışında buffon gelir 18in dışına çıkar top uzaklaştırcam derken rakibe resmen pas verir olay bitti ben yine ne varsa.......

ben futbolcuyu hayalimde doverim valla kolnde wessels hatali gol yiyip duruyordu oyunda birsey yapamiyorum moralide bozulmuyorki uzulsun sinirimi pcden alicak gibi oluyorum yastiktan aliyorum hemen google acip yazicidan resmini cikarip yastiga yapistiriyorum sinir harci tamamdir

Liverpool ile lige başladım ilk ma Derby deplesmanı 1-0 öndeyim 90+2 de frikik oldu adam gol attı frikikden Derby den frikik golü yedim ama pc ye zarar vermedim direk çıktım sildim save dosyasını...

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Finlandiya Milli takimiyla oynuyordum. Euro 2008'de Italya karsisinda 4-1 öndeyken, birden 2 adamim kirmizi kart gördü ve mac birden 4-6 olu verdi.
    Sonra 2010 dünya kupasi elemelerinde Italya benle ayni grubda yer aliyor. Italyayla oynadigim maclarin ikizindede yine kirmizi kart görüyorum ve maci farkli yeniliyorum, ama Grubtan cikiyorum. 2010 dünya kupasinda Ceyrek finalde Italyayla eslesiyorum. Eremenko Jr. maci 1-0 yapiyor, Pazzini 36,37 dakikalarda maci 2-1 yapiyor. Lauri Dalla Valle 67.dakikada maci 2-2 yapiyor ve üc dakka sonra yine kirmizi kart görüyorum. Bu aradan ben cildiriyorum ve elimdeki siseyi yere firlatiyorum. Ondan sonra bir daha Finlandiya ile oynamadim

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Şuanki turnuvada Marsilya'yla oynadım maçta son saniyede yediğim golle 2 puanı kaybettim ve belkide turnuvadan çıkma şansımı kaybettim.Klavyeye vurdum 5-10 kere sonuçta benim elim ve ayağım kırıldı.

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Şuanki turnuvada Marsilya'yla oynadım maçta son saniyede yediğim golle 2 puanı kaybettim ve belkide turnuvadan çıkma şansımı kaybettim.Klavyeye vurdum 5-10 kere sonuçta benim elim ve ayağım kırıldı.
    Keskin sirke küpüne zarar mı ne ole bi soz vardı ondan olmusun sen de

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

benimde genelde karşılaştığım, bana save dosyasını sildiren yada tamamen oyunu bilgisayarı kaldırtan bazı olaylar var.. ligte sıradan bi takımla maç yapıyorum son dakikalar 1 farkla öndeyim 89.dk bi firikik gol.. 90+1 bi firikik daha oda gol.. o zaman direk çıkıyorum oyundan ilk bilgisayarı kapatıyom gerisi allah kerim

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri