Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 51 sonuç

Konu: Para Sıkıntısı Bİttİ...!!!

Default Para Sıkıntısı Bİttİ...!!!

Evet belkide Fm 2005 ve 2006 oynayan herkesin ortak sorunu para idi.oyunun editorunden parayı fullemek artık cok kolay ne programa ne de baska biseye ihtiyacınız sadece yapacagınız sey C:/Program Files/Sports Interactive/Fm 2006/fm data editöre girmek.Egerki Fm 2005 icin istiyorsanız C:/Program Files/Sports Interactive/Fm 2005/fm data editör e girmeniz gerekiyor.
    Editöre girdikten sonra ekranın yukarısında file yazmaktadır bu file ustune tıkladıktan sonra altında çıkan load database basınız sonra ekranın ortasında cıkan pencerede server_db nin ustune iki tıklayın oyunun verileri yuklendikten sonra sol tarafta yazan club ın ustune basınız we altta yazan finances a basın sonra yandaki bolumde ustunde Clubs yazan bi arama bolumu wardır orada parasını artıracagınız takımın ismini yazın Örnegin: Galatasaray ve altta cıkan galatasarayın ustune basın ve ekranın sagında galatasarayın simdiki parası gozukur parayı fullemek icinde cash injection nın yanında ki yare tik koyun ve transfer badgetın da yanına tik koyun ve ondan sonra cash €2,000,0000,000 yazın transfer budgetında yanına €2,000,000,000 yazın sonra yeni oyun acın paranız full alacaktır ayrıca sadece cash injection ve transfer budgetın yanına tik koyun sakın sugar daddy nin yanına tik KOYMAYIN.Egerki koyarsanız para azalır Public Limited Company nin yanına isterseniz koyabilirsiniz o size kalmıstır eger ki daha once werildiyse özür dilerim bol fm li günler

Nesil
    2006
    Yer
    Kebap,şalgam Diyarı Ad@nA

Kardeş bu hiledir...
    "Hile yaptığın için yadırgamıyorum yanlış anlaşılmasıN"....
    Ama hile yapıp para kazanmanın yöntemi zaten istemediğin kadar çok yani...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by mrk_1905
    Evet belkide Fm 2005 ve 2006 oynayan herkesin ortak sorunu para idi.oyunun editorunden parayı fullemek artık cok kolay ne programa ne de baska biseye ihtiyacınız sadece yapacagınız sey C:/Program Files/Sports Interactive/Fm 2006/fm data editöre girmek.Egerki Fm 2005 icin istiyorsanız C:/Program Files/Sports Interactive/Fm 2005/fm data editör e girmeniz gerekiyor.
    Editöre girdikten sonra ekranın yukarısında file yazmaktadır bu file ustune tıkladıktan sonra altında çıkan load database basınız sonra ekranın ortasında cıkan pencerede server_db nin ustune iki tıklayın oyunun verileri yuklendikten sonra sol tarafta yazan club ın ustune basınız we altta yazan finances a basın sonra yandaki bolumde ustunde Clubs yazan bi arama bolumu wardır orada parasını artıracagınız takımın ismini yazın Örnegin: Galatasaray ve altta cıkan galatasarayın ustune basın ve ekranın sagında galatasarayın simdiki parası gozukur parayı fullemek icinde cash injection nın yanında ki yare tik koyun ve transfer badgetın da yanına tik koyun ve ondan sonra cash €2,000,0000,000 yazın transfer budgetında yanına €2,000,000,000 yazın sonra yeni oyun acın paranız full alacaktır ayrıca sadece cash injection ve transfer budgetın yanına tik koyun sakın sugar daddy nin yanına tik KOYMAYIN.Egerki koyarsanız para azalır Public Limited Company nin yanına isterseniz koyabilirsiniz o size kalmıstır eger ki daha once werildiyse özür dilerim bol fm li günler
    Arkadaşım ÇOOOK Teşekkür ederim Eminim Kimse Bilmiyodur bu Hileyi. Bende diyodum bu parayı nasıl yükseltcez die. Eminim herkes benim gibi düşünüyodur.

kardes belkide haklısın ama oyunda bazı kuluplerin parası az ewt haklısın bir suru yolu war para icin ama bunu ben kendi emegimle buldum hile ise hiledir bana gore bu bazı takımlar icin zorunlu bise cunku takımın parası olmayınca transfer yapamıon ve oyunun zevki kalmıo yine fikrini soledigin icin saol

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

allah allah bak görüyonuz mu,?kaç yıldır fm oynuyorum ilk defa senden duydum bu olayı kardeş biz hile yapmadan oynuyoruz ama yapanıda zorlamıyoruz
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Kardeş benim editör çalışmıyo bunu nasıl halledicem

editorun calısmıyosa kardes sitede olacaktı siteden indirebilirsin

ya ben bunu nasıl göremedim tabii ya!

tüh tüh bak görüyon mu?

editör yaa tabii hay aklını seveyim!

Nesil
    2006
    Yer
    Kebap,şalgam Diyarı Ad@nA

Quote Originally Posted by sanalkardes
    Kardeş benim editör çalışmıyo bunu nasıl halledicem
    Kardeş editör'e gerenk yok seç ing. ligini'de menejer ekle büyük klüplere paf oyuncularını trilyonlara sat...

bunu ben kendi emegimle buldum hile ise hiledir
    Hile yapmana saygı duyarım ama hilenin emek verilerek yapıldığını söylersen buna karşı çıkarım...

kacak _1907 aga tamam o konuda da haklısın da bise dicem ing liginden kendi oyuncuna para wererek yapıonda sen o zmn da senin gelecekte ki bi oyuncunu satmıs oluon hem bunda oyunun en iyi oyuncusunu aldıgın diyelim ki henry en yuksek fiyatı yani 246 Trilyon werdin ve aldın sende para cok azalır ama bunda oyuna basladıgında cıkan para 4.92 oldugun icin henryi alman butceyi cok az etkiliyo umarım anlamıssındır

hileyle oyun oynanır mı be yaa

yaa bu hileye gier en güzeli ve en zevklisi oyunda kendin başarılarınla bu bütçeyi artırmaktır bnce hileyle çok kötü olur ama oynamak isteyeni kimse tutaamaz saygı duyarızzzz

Nesil
    2006

Ben bunu biliyordum. Ben hilesiz oynuyorum sağ ol.

Sağol paylaşım için ama en iyisi hilesiz

Konu başlığının i'lerini ı yap istersen yanlış anlaşılmasın.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

bencede...

paylaşım için saol ama hilesiz oyunu tercih ederim.

çok süper taktik kimsenin bilmediğine eminim :P

ya ben server_db dosyasını seçiyorum ama loading people data'ya gelince editör donuyo ve ilerlemiyo

mrk sen hangi devirde yaşıon editör ü ben buldum fln diom.dünde ben çakmağa basınca ateş yandığını gördüm 100% kendi emeğim herkes bilsin istiyorum sadete gelirsem editörle oynanan oyundan bi zevk alınmaz bende eskiden senin gibi düşünüodum bi zevki kalmadı oyunun hatta data ile çok oynadım zidane yi fln transfer edbiliyim die yaşlarını 19 çektim oynucağım takımı faworileri yaptım ama bi baktım oyuna girmiyo yani oyunun tabanı ile çok oynarsanız yeniden oyunu silip kurmanız gerekir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşım hile yapmanı pek hoş bulmuyorum. Bir kez hilesiz oynamayı dene. İnan çok daha iyi ve zevkli olacaktır. FM'yi eğer gerçek olarak görürsek, her zaman kazanmak diye birşey yoktur. Bazende kaybedersin. Bu oyunun zevki zaten, kazanmak için çaba harcamaktır.
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

hile sewenler için

Arkadaşlar bana biri yardım etsin ben sırf egomu tatmin etmek Türkiye'ye dünya devi getirmek için bütün takımları WorldWide yapmıştım ve para vermiştim editörden.. Hiç bir takımda sorun yok ama sadece Fenerbahçe'de(2 milyar sterline yükseltmiştim) finansal kriz yaşanıyor düzeltemiyorum yaw egomu da tatmin edemedim daha

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

saolda kardes bu hilenin alası oluyo hernese arkadaslar saygı duymak lazım

Nesil
    2006
    Yer
    Belcika / Antwerpen

bende diyodum ya bu galatasarayi secenler nasil olurda ilk 3 yilda bomba transferler yaparlar, nedeni ortadaymis

vallaha yalan degil cogu zaman "galatasaray ile kadrom" topici gordugumde kadrolardaki bu yanlisiligi farketmistim... ben gs yi alirken normal oynarken babayi getiremezken sizler fred falan filan getiriyordunuz,,, ama tabiki ilerde basarili olunca alabilir, ama benim bildigim galatasarayda paralarin cok azini goruyorsunuz ozel bi kilit var gsde borclardan dolayi ve

FINANCAL durumu KORUNUYOR yaziyo hemde !!!!!!!

FENERBAHCEde ZENGIN
    BESIKTASTA IYI yaziyor

HilEYe HAYIR
    HiLe SeWeNLERrrrrrrr İçin BiRe Bİr

eger böyle oynuyacaksam ben zevk almam bu hile bence oyunları hile yapmadan oynanmalı

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

anlamadım yaw dünya kadar yolu var

Quote Originally Posted by FenerBahceLi
    Arkadaşım ÇOOOK Teşekkür ederim Eminim Kimse Bilmiyodur bu Hileyi. Bende diyodum bu parayı nasıl yükseltcez die. Eminim herkes benim gibi düşünüyodur.
    ++++++++9999999999:

Quote Originally Posted by ALİ_can
    oyunun tabanı ile çok oynarsanız yeniden oyunu silip kurmanız gerekir
    silip tekrar yuklemeye gerek yok;
    C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\db burdaki server_db dosyasinin yedegini aldiktan sonra yeni database inizi begenmezseniz tekrar oraya yuklersiniz ve eski haline geri doner

Nesil
    2006
    Yer
    Uzaklarda bir yer!!...

bu hiledir kardeş oyunun zevkini bozar

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri