Anket Sonuçlarını Görüntüle: FM 06 yı orijinal almayı dusunuyor musunuz?

Voters
71. You may not vote on this poll
  • Kesinlikle Evet

21 29.58%
  • Magazalarda satılırsa evet

17 23.94%
  • Kesinlikle Hayır

33 46.48%
Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 97 sonuç

Konu: FM 2006 - Orjinal almayı dusunuyor musunuz?

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Default FM 2006 - Orjinal almayı dusunuyor musunuz?

FM 06 yı orijinal almayı dusunuyor musunuz?

ŞimCik şöyKE oluyor....

Oyun heraLDe ilk çıktığında ortalama 100 Ytl ciVarları oLuR....

Benim en fazla werebileceğim para 50 YtL.... bu durumda üzgünüm ama alamayacağıM...

16 yaşındaki bir öğrencinin bir oyuna 100 ytl vermesi vermesi bana göre değil maalesef

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

evet ya bende 16 yasinda lise 1 ogrencisiyim nasil 100 ytlbulcam da alcam ama bi sey bulcaz atrik

almayı düşünüyordum ama aralıkta askere gideceğim için boşyere bu kadar para vermeyi düşünmüyorum. kısmetse fm 2007'yi orjinal alırım

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Ankara'lı arkadaslar icin soyle soyliyim.
    Dun Dost kitabevine uğradım, FM2005 varmı diye sordum. olacak dediler bulamadılar, sonr bilgisayardan bakıp kalmamıs dediler. Fiyat sordum. 88 YTL dediler.
    FM 2006 gelir mi dedim. Gelecektir mutlaka dediler. Sanırım benzer bir fyatta ona bicilir.

ben korsanını aldım 8 ytl' ye tıkır tıkır çalışıyor ama orjinal kesin 100 ytl nin üstündedir

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

korsan almaya devam, Türkce FM'ye elveda...

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

emali sende haklısın ama üyelerde haklı! yani çoğu arkadaşımız bu parayı veremez! şahsen ben bile veremeyecem galiba! ya da ramazan veya kurban bayramı sonunda alacam! malum bayram diiince benim aklıma bi tek para geliyor ehaeah! eğer sizde o oyunu almaya yetecek kadar toplayabilirseniz bence orjinal oyun alın derim!

ayrıca oyun eğer ankara'da varsa istanbul'a kesin gelir heralde! gerçi fm2005'i geçen hafta bende aradım! Bağdat Caddesi'nde D&R'a girdim sordum adam yok dedi! Ayrıca bazı orjinal oyunların 20 YTL olduğunu gördüm ve hayret ettim! Örneğin EA Sports'un çıkarttığı Fifa2005 ve NBA2005! Belki yenisi çıktığı için ucuzlamıştır fakat o kadar da ucuzlayacağını sanmıyodum açıkçası...

İnşallah aynı şey fm'nin de başına gelir ama ters olarak! yani fm2005 pahalılaşıp fm2006 ucuzlar ehaeaheae...

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

ya bi arkadas 8 ytl ye almis cikti fm 2006 mi ya

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

hö ? nası oluyo o ? nerden almış bize de sölesin de bizde alalım abi! biz bu 100 milyondan bahsediyoruz hatta belki de daha da üstü! sen de 12,5 ta birinden bi fiyatla bahsediyosun!

arkadaş kopyasından bahsediyor sanırım. ama 8 ytl pahalı almış kopyayı

Nesil
    2004
    Yer
    istanbul

ya gecen sene bimeksten almistim 60-70 gibi bi fiyata, bu sene de satacakmisiniz diye mail bombardimanina tuttum herifleri, bi cevap bile yazmadilar.
    orjinali bu sene nerden alabiliriz bilen var mi?
    turksportal'in versiyonlar kisminda satisa sunulacak gibi gorunuyo. 80ytl demisler. ama henuz on siparis diye bisi yok. yurtdisi ile ayni anda yani 21/10/05'te mi satisa sunulacak acaba? bunun hakkinda bi bilgi verebilen varsa sevinirim.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

türkiye şartlarında makul bir fiyata inmediği sürece sadece fm serisinin değil hiç bir oyunun orijinalini almam

Nesil
    2005
    Yer
    BALIKESİR

2.5 ytl ile kopya alırım oynarım o kadar

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

asla almayacağım o kadar paraya.60-70 milyondan bahsediliyor var mı böyle şey.1.5 milyon korsan cd.2 cd olsa 3 milyon.dvd olsa 5 milyon.kopyaya devam.

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

pahalılık konusunda haklısın arkadaslar...
    Merak ettim orijinal icin limitiniz nedir? Yani ne kadar olursa almayı dusunursunuz?

Nesil
    2005
    Yer
    BALIKESİR

en fazla 30 ytl daha fazlası çıkmaz

Nesil
    2004
    Yer
    Ankara

40-50 arasi

Nesil
    2005
    Yer
    BALIKESİR

40-50 yi veren 70i de verir totti sen en iyisi orjinal al kardeşim

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

açıkçası düşününce hak vermek elde değil. yani ülkemizdeki kazançlar gerçekten düşük herkesten bekleyemezsin zaten orjinal gidip almasını haliyle.

fakat benim dikkatimi çeken gidip milyonları kota, gömleğe, ayakkabıya harcayanların o kıyafetleri satın alırken cebini düşünmemesi ve sonrada o kişilere orjinal oyun al dediğimizde kopya alırım diyerek birden pintileşmesi. Adama deseler o giydigin kıyafetinde kopyası satılıyor ucuza, niye onlardan almıyorsun bak kopya oyun oynuyorsun.. yok kardeşim ben orjinalden başka giymem der eh çok bir fark yok olayı nereye taşıdım baksanıza
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Quote Originally Posted by Vieri
    açıkçası düşününce hak vermek elde. yani ülkemizdeki kazançlar gerçekten düşük herkesten bekleyemezsin zaten orjinal gidip almasını haliyle.

fakat benim istediğim gidip milyonları kota, gömleğe, ayakkabıya harcayanların o kıyafetleri satın alırken cebini düşünmemesi ve sonrada o kişilere orjinal oyun al dediğimizde kopya alırım diyerek birden pintileşmesi. Adama deseler o giydigin kıyafetinde kopyası satılıyor ucuza, niye onlardan almıyorsun bak kopya oyun oynuyorsun.. yok kardeşim ben orjinalden başka giymem der eh çok bir fark yok olayı nereye taşıdım baksanıza
    bu msj bana koydu yaLnız....

GaLiba benn originAL aLAcamm..... Mustafa abi irtibatı koparmayalım senLE...

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

damardan damardan girdi mustafa

bu mesajdan sonra ben de kopya alacam, çok tesir etti bana

walla bende oyuna nası para yetiştirelim ki...

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

ya bende o kadar veririm 2.5 milyon da nerde cikti fm 2006 arkadasim?fm 2006 mi gold demosu olmasin

Nesil
    2004
    Yer
    iStAnBuL

Valla ben gidip TİKO para 80 milyon veremem ama kredi kartına 10-12 taksit yapan yer varsa alırım

Valla beyler ben calısıyorum ve gidipte 80-100 milyon bir oyuna veremem bu ailemin hakkını yemek olur 30 olsa belki dusunurum ama 80 milyon cok zor

Keske alsak ama maalesef

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

türkiyedeki fiyatını öğreneyim eğer kazıksa ve burası arasında fark varsa çok ve orada bulamazsanız girişeceğim sipariş olaylarına
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2004
    Yer
    iStAnBuL

Quote Originally Posted by Vieri
    türkiyedeki fiyatını öğreneyim eğer kazıksa ve burası arasında fark varsa çok ve orada bulamazsanız girişeceğim sipariş olaylarına
    Bu iyi olur siparş alsan ve gondersen ii olur bildiğim kadarıyla yurt dısında orjinaller turkiyeye gore baya ucuz

mümkünse mustafa abi yap bi iyilik...

Nesil
    2003
    Yer
    Istanbul

ben istesemde alamıyorum. fm 2005 zaten bulamamıştım 2006 yıda ankaradaki bildiğim tüm teknosa,d&r,bimteks mi ne karın ağrısı ise heryere sordum.istanbulluyum burayı pek bilmiyorum ama arkadaşlar maltepeden alalım dedi yok dedim 3-4 gün daha geçsin bida sorcam heryere yine yoksa emule den çekerim kopyasınada para vermem orjinaline vermiceksem.

kısacası parasını bi tarafa attım istesemde istemesemde korsan a yöneliyoruz.internetten de almam çünkü matrix dvdlerim geçen yıl gümrükte kalmıştı gelmedi(ayrıntı bilmiyorum WB tan mail geldi)

he bu arada(yemin etme durumu oluşması halinde söylüyorum "Vallahi") newcastle üniversitesinde okuyan arkadaşıma sordum ben burda alamadım oyunu ordan bana yolla dedim 60 pound dedi oyun. (yurtdışında ucuz diyenlere duyrulur)

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri