1 ile 26 arası toplam 26 sonuç

Konu: Sadece Milli Takımda kariyer yapanınız var mı?

Default Sadece Milli Takımda kariyer yapanınız var mı?

Aslinda bu sorum her turlu cm ve fm icin gecerlidir.Aranizda sadece milli takimlarda kariyer yapan var miBen bu arlar bunu yapiyorum. Acayipte zevkli.Hicbir kulubum yok.Sadece milli takimi sectim ve onu basaridan basariya kosturuyorum1 dunya kupasi 2 KONFODARASYON 1 AVRUPA KUPAM VAR. eN SKORER ADAMIN kRAL. Tabii adam 37 yasinda hicbir klupte yok ama ben gene oynatiyorum o ayri

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Ben yaptım çok zevksiz oluoo ama oyun çok hızlı ilerlio :d

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bende yaptım sarmıyo bi de klup alırsan güzel olur itibar açısından milli takım itibarı daha çok yükseltiyo söyliyim

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Abi çeklimezki o tür bir oyun....
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

maç günlerini gelmesini beklemek çok zor

kardeş hiç zevkli olmuyo

Nesil
    2006
    Yer
    antalya

ewt ya zevksiz oluyor.ben bi kere hem mili hem klüp çalıştırken kulüpten kovuldum.milli takım hiç sarmadı.boş beklemek sıkıyor

Canım sıkılıyor öyle. Pc başında ağaca dönüyom resmen

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

bende bazen sadece türkiyeyi alıp ilerliyorum milli takımın oyuncularının neredeyse hepsi trabzonsporlular oluyor

harbiden bence de zevksiz yaa oyuncuların benim olmadıqını hissediorum

Sadece Milli takimda kariyer yapanimiz YOK Abi yok

3 ayda bi maç olmuo

Nesil
    2005
    Yer
    izmir

türkiyeyle dünya kupasını almıştım..hall of famede 200 puan eklenmişti..fatih terimi geçmiştim..adam o kdr debelendi gsde kupaları almak için ...bn bi kupayla bitirdim işi...şaka bi yana sadece milli takım olmuyo..
    futbol ve fm muhabbeti yapmak isteyen herkesi msne beklerim... [email protected]

acayip kasman lazım bekle bekle nereye kjadar adamın icini bayıyo cok dusundum ama usendim forza klup

bi kere denedim 3.maçta kapattım oyunu

maçların gelmesini beklemek çok sıkıcı bide okadar bekledikten sonra yenilince kafayı yiyorum

valla ben hem gs hem milli takım çalıştırıyom turkeyla başladım dünya kupasını alınca barcadan bile teklif geldi gsden gelmedi o sırada gerets atıldı bende teklif yaptım gs manajerı oldum baya başarılıyım eğer bi yıl sabrederseniz her yerden teklif geliyo

18. Default

sadece portegizi euro 2004 de şampiyon yapmıştım. bide fm 2005de hollanda ile dünya kupasında yarı final oynamıştım. fm 2006 da hiç milli takım almadım

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

Milli takım itibarı manyak oluyor 3-5 maç yap kazan yada kupada başarı yakala ititbar hemen yükseliyor...Ama sarmaz beni kulup meselelerine de el atmam lazım yaww

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Valla ben hep bir klup birde milli takımda kariyer yaparım. Yani 2 takım yönetirim Öbür türlü çok kötü oluyor. Maç zamanları arasında çok fark var.
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Nesil
    2006
    Yer
    Yalova

Yok Yaw Asla Oynanmaz Öle Sıkar Bi Maçtan Bi Maça Kaç Günde Gelion Ya.Bayılrım ben Bi de Yenilince Hakkatten Çok Kötü Oluo.Bazen Klubün Yanında Maksat Maç Yapmak Olsun Die Alıom Milli Takımı Ama Pek Sarmıyo.İtibara Gelince Ben Basamakları Teker Teker Çıkarım Daha İyi

Nesil
    2006
    Yer
    Kadıköy Cehennemi

Turnuva yoksa çok zevksiz.Fakat 05-06 sezonu sonunda dünya kupası olduğu için Fm 2006 da milli takımlar yönünden şanslıyız.

Ben Yaptm 2009a kdr hmde turkeyle başladm sonra gaziantep sonra slovakya sora bulgaristan zewkLi qeçti =)

valla ben genellikle genç milli takımını çalıştırmayı daha çok seviyorum genç yetenekli oyuncuları bulup A TAKIma veriyorum çok zevkli oluyor

25. Default

2008 türkiye ile euro cup
    2010 brezilya ile dünya kupası+copa america 2.si(tüh be 1. mexico oldu)
    2014 çek cumhuriyeti dünya kupası çeyrek final

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

çekilmez abicim o ya..çok bekliyosun..

Mesaj Yetkileri