1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Önerileriniz

Default Önerileriniz

Arkadaşlar arsenalde ilk sezonum bitti , ŞL den elenip Avrupa Liginde şampiyon oldum fakat mesut şl den elenmemiz yüzünden gitmek istiyor. Kimi alabilirim yerine?

Nesil
    2013
    Yer
    Istanbul

madrid satarmı bilmiyorum ama isco olabilir.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Mesutu ikna etmeye bak sen

mesutu kandır bence ondan iyisi yok

Özel görüşme bile yapamıyorum Özille. Morali berbatta. 51m satılır mı sizce? Bu arada kadroda leitner ve quintero var su an.

Buda durum. Avrupada oynamak istediği falan yazıyor bide.

Marco Reus olabilir bence..

Şöyle bişeyde yapabilirim , Takımda zaten wilshere ve quintero gibi 2 tane genç yıldızımız var oos oynayan. Cazorla ve chamberlainde oynayabiliyor orada. Mesutu satıp maximilian meyer ve eksik olan sağbeke bir takviye mi yapsam?

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

fm14 oynamadım ama wilshere varken o bölge çok kötü olmaz bence sat gitsin , yerine de meyer iyidir. Eksik mevkine harca bu parayı

Valla şu an temmuzun yaraısındayım satmaya calıstım ama nakit istiyorum , verdikleride taksitli paralar. Eğer nakit alamazsam kalır kadroda satabilirsemde meyeri alırım. Cok sıkıntı çekmeyiz zaten dediğin gibi wilshere var + quinteronun profili iyi baya.

Nesil
    2013
    Yer
    Istanbul

fm14 de arsenal dışında nakit veren yok sanırım(evertonda bainesi 45 milyon euro nakite satmıştım arsenale) taksitlide olsa sat, mutsuzsa fiyatı düşer.

Mesaj Yetkileri