Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 104 sonuç

Konu: Otoriteleri Yanıltan Takım-Karabağ-Sezon IV

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Default Otoriteleri Yanıltan Takım-Karabağ-Sezon IV

Tam isim Qarabağ Futbol Klubü
    Renkler Mavi-Beyaz
    Kuruluş 1987
    Stadyum Tevfik Behramov Stadyumu,Bakü
    (Kapasite: 31,200)
    Başkan Abdülbari Güzel
    Teknik direktör Kurban Kurbanov
    Lig Azerbaycan Premier Ligi
    2013-14 1.
    Resmî site qarabagh.com

Karabağ Ağdam (Azerice:Qarabağ Ağdam), Ağdam kentinde kurulmuş bir Azeri futbol kulübüdür. 1993 yılında Karabağ'ın Ermenilerce işgal edilmesinden sonra kulüp sürgün edilmiştir. Bu yüzden sportif etkinliklerini Bakü'de devam ettirmektedir. Karabağ Külübü 1 Defa UEFA Avrupa Ligi'ne Katılmıştır

Competition Matches W D L GF GA
    UEFA Champions League 4 3 0 1 7 3
    UEFA Cup / UEFA Europa League 42 16 13 13 43 48
    UEFA Cup Winners' Cup 4 0 1 3 1 12
    UEFA Intertoto Cup 4 1 0 3 2 11
    Total 54 20 14 20 53 74

Hedefler

*Karabağ FK'yı olabilidiğince Avrupa Kupalarında dişli bir ekip haline getirmek.
    *İlerleyen yıllar için ise mutlaka bir Avrupa Kupası ülkeye getirmek.
    *Azerbaycan Milli Takımını güçlendirip elemelerde Büyük Turnuvalar için sıkı bir kadro kurmak

Arkadaşlar 2 kariyeride malesef oyunun beni iyiden iyiye delirtmesinden ötürü kapattım ayda 3 kariyer açabilme hakkımı son olarak Karabağ ile kullanıyorum.Yöneticilerimizden de özür dilerim bu kadar sık kariyer açıp kapadığım için..

kuralları okudum kabul ediyorum..
    Last edited by BaGa TaRKaN : 05.Nisan.2015 at 07:20

Başarılar Dilerim. Zor bir kariyer olacak. İnşallah uzun sürer.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Başarılar Dilerim. Zor bir kariyer olacak. İnşallah uzun sürer.

Teşekkür ederim hocam..

Nesil
    2014

Harika seçim başarılar
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar hocam bu kez delirmeyiz umarım

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Harika seçim başarılar
    Teşekkürler Hocam

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Başarılar hocam bu kez delirmeyiz umarım
    Sağol Ege Hocam..Bu sefer delirmeyiz ya kulüp profesyonel yabancı kuralı güzel.Takım ise Karabağ Herşey şimdilik yolunda inşallah böyle devam ederiz

Hayırlı olsun başarılar.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Vankoff View Post
    Hayırlı olsun başarılar.
    Teşekkür ederim

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Hazırlık maçlarının ikisini ben oynadım ondan öncekiler random oynanmış sanırım.Takıma taktiği benimsetip maç kondisyonunu yakalamak için her oyuncuya şans verdik kim iyi kim kötü görme fırsatını bulduk.Zaten Şampiyonlar Ligi Elemeleri'nde hazırlık maçı yapmış kadar maç oynayacağız o yüzden bunları yeterli görüyorum.

Kadromuz ve taktiğimiz bu şekilde olacak.Kanat oyuncularımız içe kat eden destek görevli olup bekler ofansif görevde.Kadroya 11 yabancı ekleyebiliyoruz.Mevcut kadroda da 11 oyuncu var 2 tanesini göndermeyi planlıyorum.Mısırlı ve Makedon abiyi yolcu edeceğiz.Diğer Brezilyalılar ve Arnavut oyuncular kadro için yeterli.Avrupa Kupalarından gelecek prestij ve para ile öbür sene inşallah daha iyilerini takıma katacağız.

Gelelim Milli Takıma..2 3 Sene önce de Azerbaycan Milli Takımı ile bir kariyer yapmıştım.Oyuncuların profillerinde gelişmeler mevcut.Türkiye ve Almanya Liglerinden oyunculara sahibiz.Grupta hedefimiz Minimum 7 puan.Maltayı 2 maçta yeneriz.Bulgarlardan 1 puan evimizde koparsak
    kardır.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

ŞAMPİYONLAR LİGİ 3.ELEME TURU

Nesil
    2014

Sonraki tur çok daha zor olacak. Şampiyonlar Ligi gruplarına kalmak çok zor olacak ama Avrupa Ligine kalırsakta başarı olur. Şu Skender'in amblemini biran Arsenal'e benzettim dedim noluyo
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Sonraki tur çok daha zor olacak. Şampiyonlar Ligi gruplarına kalmak çok zor olacak ama Avrupa Ligine kalırsakta başarı olur. Şu Skender'in amblemini biran Arsenal'e benzettim dedim noluyo
    Demek ki Tek Sazan Ben Değilmişim Valla Sabah Sabah Noluyor Dedim Bir An

Yalnız Anji Maçını Asistanın Oynadıysa Onun Kıymetini Bil Bence Sen Yenilmişsin Asistan Döktürmüş

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Başarılar dilerim.
    Teşekkür ederim
    Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Demek ki Tek Sazan Ben Değilmişim Valla Sabah Sabah Noluyor Dedim Bir An

Yalnız Anji Maçını Asistanın Oynadıysa Onun Kıymetini Bil Bence Sen Yenilmişsin Asistan Döktürmüş
    hahahah logoyu ben yükledim.Şimdi bende biz kimle oynadık ki dedim bir an içimden.Şaka maka Skenderbeu iki kariyerimde de karşıma çıktı.FM sayesinde bir takım daha zihnime yer etti çok mutluyum

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Şampiyonlar Ligi Playoff Turunda Rakibimiz Çeklerin Lokomotif kulübü Sparta Prag.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Zor bir takım çekmişsin. Her ihtimale açık bir eşleşme olmuş.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Sparta Prag'a diş geçiremedik ama 2.maçtaki oyundan gayet memnundum yapabilirsek bir tane daha transfer yapacağız.Sağbek pozisyonunda ciddi anlamda problemimiz var.40.000 EURO maaş bütçemiz var transfer bütçemiz ise 0

Süper Kupa'yıda ezeli rakiplerimizden Neftçi Bakü'den söküp aldık.Avrupada ise yolumuza Avrupa Liginde devam edeceğiz..

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Kuradan sonra ben...

Bence Güzel Rumları Yeneriz Villareal'den de Sürpriz Puanlar Alabilirsek 2.Olabiliriz Ama Everton Maçını Bence Sahaya Çıkma En Azından 3-0 Hükmen Yenilip Fark Yemezsin

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Bence Güzel Rumları Yeneriz Villareal'den de Sürpriz Puanlar Alabilirsek 2.Olabiliriz Ama Everton Maçını Bence Sahaya Çıkma En Azından 3-0 Hükmen Yenilip Fark Yemezsin
    Hangi kadro ile yeneceğiz Tarkan hocam Milli Takım arasından bir döndüm geldim kulübe bomba atmışlar herhalde.İşin komiği bendeki yabancılar kendi milli takımlarında da oynamıyorlar brezilyalılara ne oldu anlamadım.Şimdi işin yoksa transfer sezonuda bitti kadro oluştur Apoel maçına..

Başkan geldi diyi bu sakatlar ne diyi nasıl takım cikartacaz diyi sakatlar olmasa sanki yenecez agagagagagagagaga

Nesil
    2014

Off fena kevgir olmuş takım üstelik hepsi takıma göre kalite isimler gibi duruyor. Avrupa Ligide 3.lük bile büyük başarı olur.
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Off fena kevgir olmuş takım üstelik hepsi takıma göre kalite isimler gibi duruyor. Avrupa Ligide 3.lük bile büyük başarı olur.
    Çok kötü oldu hocam sorma yine iyi dayandık bu adamların yokluklarında..

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Takım revire dönmüş Karabağ Devlet Hastanesiyle anlaşma imzala bence

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Buraya kadar genel bir değerlendirme yapacak olursak takım daha öncede belirttiğim gibi çok sakat oyuncu doldu.Avrupada ideal kadromuzla çıksak belki Apoel'i yenebilirdik.Kaldıki çıktığımız kadro ile de yeniyorduk hakemin olmayan penaltıyı vermesi 1 puana razı etti bizi.Ligde gereksiz beraberlikler aldık.Son 1 2 maçtır ideal 11'e dönmeye başladık oyuncularında iyileşmesiyle.Avrupadan bu sene muazzam bir gelir elde ettik.Önümüzdeki sene çok değil sağlam bir maaş bütçesi verseler yeter.Serbest oyunculardan bile iyi bir kadro kurabilirim..

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Ah bee Apoel maçlarına şu kadro ile çıksaydık.Helal olsun çocuklar !!!

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Yeni kariyer açmışsın Başarılar dilerim AL grubu çok zormuş,üstüne sakatlarda eklenince böyle bir sonuç normal. Ligde en kısa zamanda liderliği ele geçirirsin inşallah

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Yeni kariyer açmışsın Başarılar dilerim AL grubu çok zormuş,üstüne sakatlarda eklenince böyle bir sonuç normal. Ligde en kısa zamanda liderliği ele geçirirsin inşallah
    Evet çok zor bir gruptu katılıp gelir elde etmek bile bizim için yeterliydi zaten.Bu arada bilen arkadaşlar varsa bi sorum olacak.

Ligdeki gerçek kural 36 maç üzeründen.10 takımlı bir lig her takımla 4 defa oynuyorsun ama bu yamada 18 maç yapılmış.Mesela 2.bitiren ekibe daha fazla para ödülü veriliyor.Bunu sezon içerisinde veyahut sezon bittikten sonra düzeltme imkanım var mı arkadaşlar.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Başarılar.

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri