1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: CL para ödeme sorunu

Default CL para ödeme sorunu

arkadaşlar belkide bi hata deil bilmiorm ama önceki fm lerde CL(Champions League)'de galip geldğimzde maç sonunda para alırdk.bu kural değiştide bnmmi haberm yok yoksa oyunun bi hatasımı ben para alamıyorum galibiyet sonrası

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Galibiyet sonrası para alman lazım
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

TV gelirleri ve grup atlama parasından başka para gelmiyo bana bütün avrupa kupalarında..takımım galatasaray.nasıl düzeltilebilir bu sorun.ekonomim sürekli eksiye giriyo bende oyuncu satmak zorunda kalıyorum takımı ayakta tutmak içn.hilede yapmak istemiyorum ama sıkıldım artık

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Böyle bir problemle daha önce karşılaşmadığımız için sorun hakkında kesin birşey diyemiyorum. Galibiyetlerde veya beraberlikte bahsettiğiniz primi almanız gerekiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Takımınızın finans ekranında gelirler (income) bölümünde para ödülü (prize money) kısmının karşısında $0'mı yazıtor. Belki haber gelmiyor yada atlıyor olabilirsiniz ama buradan takip edebilirsiniz.

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Takımınızın finans ekranında gelirler (income) bölümünde para ödülü (prize money) kısmının karşısında $0'mı yazıtor. Belki haber gelmiyor yada atlıyor olabilirsiniz ama buradan takip edebilirsiniz.

prize money lerde sadece tr liginde aldığm galibiyetlerde ve tur geçtiğimde aldığm paraların toplamı olyor.eskiden haber gelirdi fm07 de 300k(euro) du sanırm bu gs içn büyük bir miktar fakat alamıyorum.fm08 hiç böyle bi haberle karşılaşmadım şu ana dek.hep geliyodur die düşünmüştm ama nezmnki gelirleri incelemeye başladım ozmn farkettm bunu

7. Default

Arkadaş haklı... ŞL'de önceden kazandığımız maç başına prim alırdık.Artık alamıyoruz nedense

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Arkadaşlar sebeb nedir bilmiyorum ama benim oynadığım kariyerlerde galibiyet ve beraberlik primlerini alabiliyordum.

bu sezon CL de yarı finaldeym..ön elemeler 2 galibiyet ,gruplar 3galibiyet 2beraberlik,1st knockout 2galibiyet,çeyrek final 1beraberlik 1 galibiyet..

2+3+2+1=8 galibiyet, 2+1=3beraberlik

[8x300k]+[3x100k(?)]=2.700k(2.7mn)

az para değil hani...bukadar zarardayım.kaliteli bir genç yetenek parası demektir bu yada genç tesislerin büyütülmesi gibi artılar..düşünün CLde böyle para kaybediorm sürekli...

Galibiyet: 600.000 €, beraberlik: 300.000 €.

Gruplara kalmada sanırım 5 milyon € civarı bir şey. Çoğu ödül gerçekle bire bir aynı.

İlk defa böyle bir şey duyuyorum. Yeni bir kariyer açıp sadece Şampiyonlar Ligi'nde para alınıyor mu diye bakarsan daha iyi bir tahmin yürütebiliriz.

gerçekte rakamlar böyle ama oyunda genelde yarısı oluyor hep...galatasaray uefa yla başlıyor oyuna fenerle yada beşiktaşla deneyip sonucu söylicem ama sanmıorm yine aynı şey olacaktır çnkü bütün GS kariyerlermde böle oldu

Quote Originally Posted by baristayfur View Post
    gerçekte rakamlar böyle ama oyunda genelde yarısı oluyor hep...galatasaray uefa yla başlıyor oyuna fenerle yada beşiktaşla deneyip sonucu söylicem ama sanmıorm yine aynı şey olacaktır çnkü bütün GS kariyerlermde böle oldu
    Hep yarısı oluyor diye bir şey yok. Genelde bire bir aynı oluyor. Sadece bazı rakamlar biraz değişiklik gösterebiliyor, o kadar.

rakamlar önemli değil önemli olan bunu nasıl halletmem gerektiği

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by Ouzy View Post
    İlk defa böyle bir şey duyuyorum. Yeni bir kariyer açıp sadece Şampiyonlar Ligi'nde para alınıyor mu diye bakarsan daha iyi bir tahmin yürütebiliriz.
    Arkadaşımız güzel bir noktaya değinmiş. Deneme amaçlı yeni bir kariyer açabilirsiniz. Bu yeni kariyerinizde de Şampiyonlar Ligi primi alıp alamadığınızı kontrol edebilirsiniz. Kontrol ettikten sonra durumu burada belirtirseniz daha rahat yardımcı olabiliriz. Şuan söylenecek tek birşey varsa bu durumla ilk defa karşılaşıldığı ve bizlerde primlerin ödendiğidir.

Mesaj Yetkileri