Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 32 sonuç

Konu: AFC Fylde - Hayalleri inşa etmeye başlıyoruz

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Default AFC Fylde - Hayalleri inşa etmeye başlıyoruz

STSL 2. ligden bir kariyer açayım dedim. Türk liginin tadı bir başka kim ne derse desin. Pendik'te yaşıyorum, Pendikspor'u aldım.
    Aslında uzun uzun konuyu hazırlamıştım ama gönder'e basınca kendi kendine log out etmiş, bütün safa silindi 1 saat uğraşmıştım. Şimdi baştan 3. kez yazacam. Çok detaylı yazamayacağım bu yüzden.

Taktiğimiz 4-1-2-3 ya da 4-2-3-1 olarak belirledim.

Hazırlıklar böyle geçti.

1. Haftada ilk resmi maçımızda ilk puanımızı aldık. İlk hafta her türlü sonuca açıktı. 1-1 ideal değil fakat hiç yoktan iyidir.

2. Haftada Fethiyespor'a karşı olumlu, umut vaat eden bir futbol oynadık ancak sonuç alamadık.

3. Haftada ilk resmi galibiyetimizi Tokatspor'a karşı net bir şekilde alıyoruz.

4. Hafta tam bir hüsran oluyor bizim için. Hal bu ki kolay maç olur diye umuyordum.

5. Haftada aldığımız Menemen galibiyeti bize rahat bir nefes aldırdı.

6. Haftada zorlu rakibimize karşı 2-0 üstünlüğü yakalasak da 2. yarıda erken bir gol yedik. Sonra direnmeye çalıştık ama 1 puana razı geldik.

7. Haftada Kartalspor karşısına "Kazanırız" diye çıktım ama Penaltı olmasa kaybediyorduk. Zira kaleye giden şutumuz olmadı.

8. Haftada derin bir nefes daha alıyoruz. İlk yarısında ölüp ölüp dirildiğimiz maçta 5 dakikada işi bitirdik.

9. Haftada Bayrampaşa karşısında çok erken kırmızı kart gördük, buna rağmen 3-0'ı yakalasak da, 10 kişi ile 11 kişiye karşı mücadele yordu, 3 puanı zor kurtardık.

10. Haftada Hacettepe'ye tek kurşun!

11. Haftada yine galibiyet umduğum bir maçtan bir Penaltı bir de son dakika golüyle boynu bükük ayrıldık.

12. Haftada hakem bizi sağanak sarı kart yağmuruna maruz bıraktı ama 2-1 kazanmayı bildik.

13. Haftada Tavşanlı Linyitspor ile denk olduğumuzu düşünüyordum ki dengeli bir oyun oldu. Hatta topu daha güzel kullandık ama futbol şansı onlardan yanaydı.

14. Haftada Yeni Malatyaspor bizi yer diyordum, onlar oynadı biz kazandık.

15. Haftada Turgutlu'da patladık. Güçlü takımlardan güzel puanlar alsak da zayıf takımlara takılma gibi bir huyumuz var.

Bu arada puan durumlarına göz atmakta fayda var:

Konu biraz uyduruk oldu, kusura bakmayın. İnanın baştan aşağı 3. kez yazıyorum.

Onaylanmıştır. Başarılar dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2014

Başarılar fakat SS'leri göremiyorum. Yani göremiyorum derken çok küçük tıklayınca açılmıyor.
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

SS'leri akşam eve gidince düzenleyeyim. Şu an iş yerindeyim. Güncelleme ile birlikte düzelteceğim. 3. kez baştan yazınca konuyu maalesef böyle bir sıkıntı oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Başarılar dilerim, Play-off yarışı çok kızışık görünüyor. Umarım Play-off'lara katılırsın

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarıl<r dilerim.Bazı maçlar yenilmek yerine berabere kalsaydık daha iyi olabilirdi.Bazı maçlara 1 puan içinde çıkabiliriz.Yenilmez isek rahat çıkarız gibi Kadro durumunuda bilmediğim için net konuşmayayım yinede

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

başarılar...

Başarılar hocam hedef süper lig

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

[MENTION=297426]Barak[/MENTION] hocam, resme sağ tıklayıp yeni sekmede aç deyince büyük açılıyor. Bu şekilde devam edeyim mi? Güncellemeyi ona göre yükleyeceğim de.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar dilerim umarım üst lige çıkarız.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Arkadaşlar tatile çıktığım için güncelleme atamadım. Fırsat bulunca atacağım.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Pendikspor'dan kovulup başka takım bulamayınca işin içine senaryo katmak istedim. Umarım beğenirsiniz.

BÖLÜM 1
    Pendikspor ile yolların ayrılması
    Play Off için iddialı bir takımdık ancak bir türlü bir denge oturtamamıştık. Ligin en güçlü kadroya sahip takımlarına sahayı dar edip, puan vermezken, kümede kalmayı hedef belirlemiş takımlara da puan dağıtıyorduk. Yeni Malatyaspor gibi ligin en iyi kadroya sahip ekiplerinden birisini kendi sahasında 2-0 ile mağlup edip sükse yaptığımızda aslında çok umutluydum ve her şeyin çok güzel olacağına inanıyordum. Hatta bu maçtan sonra evde gelecek sezonun kadrosunu nasıl kurarım diye düşüncelere girmiştim. Ancak Yeni Malatyaspor maçından sonra takım birden çöküşe geçti ve sonraki 5 maçtan sadece 1 puan alabildik. Çözemediğim bir şey vardı, sahadaki takım gayet iyi oynuyordu, rakibi adeta eziyorduk ancak bir türlü skor yapamıyorduk. Ya bir hakem hatası, ya futbol şansı ya da başka bir şey puan almamıza engel oluyordu. Tabii 5 maçlık galibiyet hasreti beni bu takımdan göndermek isteyenlerin arayıp da bulamadığı bahaneydi. Bu takıma başkan Selahattin Turhan döneminde gelmiştim, kendisi beni tanır ve severdi. Yaşımın küçük olmasının teknik direktörlük yapmam için sorun olmayacağını, önemli olanın futbol bilgisi olduğunu söyleyerek bana takımı emanet etmişti. Sonraki seçimlerde takımın başına gelen Çağdaş Tunç beni pek tutmadı ancak takımdan göndermek için de sebebi yoktu. Takımdaki 37 yaşındaki futbolcular bile 21 yaşındaki bir teknik direktörü yadırgamazken başkan ile kanımız bir türlü uyuşmadı. Bu 5 maçlık galibiyet alamama serisi başkan için harika bir bahane olmuştu ve Keçiörengücü maçından sonra beni odasına çağırdı. Yanına gittiğimde yüzünde keyifli bir gülümseme vardı ve takımın neden kötü gittiğini soruyordu. Aslında sorunun altında neyin yattığı belliydi. İstifimi bozmadan "Sahada şansımız yok, top girmek istemiyor" dedim. "Topun canının isteyip istememesi beni ilgilendirmez, yüzbinlerce lira ile dönen bir takımı 21 yaşındaki çocuğa emanet bırakamam, bu yüzden yollarımızı ayırmak zorundayız" cevabını aldım. "Zaten bu saatten sonra siz bağlasanız ben durmam" diyip odadan çıktım. Oyuncularla ufak bi toplantı yapıp hem de vedalaşmak istedim. Ancak bugüne kadar hiç bir şey belli etmeyen oyuncularım gidişime zil takıp oynayacak gibiydiler. Moral bozukluğu ile eşyalarımı toplayıp kulüpten ayrıldım. Aslında son 5 haftayı saymazsak gayet de güzel oynuyorduk.

BÖLÜM 2
    Boşluk Süreci
    Yapacak bir şey yoktu, kulüpten aldığım para beni bir süre idare ederdi ama bir kulüp bulmam da şarttı. Ancak bu seviyede başka bir kulübe kendimi kabul ettirmem imkansızdı. İkinci bir Selahattin başkan bulamazdım. Eğer 3. lig veya daha alt bir seviyeye düşersem de asla hayallerime ulaşamazdım. Futbol bilgilerime ve oyunu okuma kabiliyetime çok güveniyordum. Eğer 40 yaşında olsaydım PTT 1. Ligde bile takım çalıştırabileceğime inanıyordum.
    Bir akşam evde canım sıkıldı, Pendik'in çarşısına inip gezmeye niyetlendim. Çarşıdan da sahile yürür biraz kafa dağıtırım diyerekten çıktım evden. Pendik'in Yüksek Hızlı Tren istasyonu ile birleşik bir alt geçidi vardır, çarşı ile Pendik'i bağlayan alt geçitlerden en ayak altında, en işlek ve en kullanışlı olanı, işte o alt geçitten geçerken, takım elbiseli, bavulu ile bekleyen ve İngiliz olduğunu bir bakışta anlayabileceğiniz bir kişi gördüm. Kolumdaki saate baktığımda saat gecenin 12'sini geçmiş, yeni günün ilk dakikalarını yaşıyorduk. Kendi kendime "Bu saatte tren yok ki bu adam ne alaka burada?" sorusunu sordum. Sonra da merakıma yenik düşüp, İngilizceme de güvenip bu soruyu adama yönelttim. Bana Eskişehir'e bir konferansa gideceğini, Manchester'dan Sabiha Gökçen'e geldiğini ancak son trenin vaktinin çok erken olduğu için trene yetişemediğini ve sabah 06:30 trenine bilet aldığını ve İstanbul'da hiç bir yeri bilmediğinden oradan ayrılamadığını söyledi. Biraz muhabbet ettikten sonra evime davet etmek istedim ama bomboş, yer yatağında yattığım evime davet etmeye utandığım için kendisine çevrede uygun fiyatlı oteller olduğunu söyledim. Bana güvenmiş olacak ki yardım teklifimi kabul etti. Bana mümkün olduğunca ucuz oteller soruyordu ancak ben onu çok varoş bir yere bırakmak istemiyorum. Bu yüzden fiyat performans konusunda iyi bir seçim yapmaya çalışarak kendisini uygun bir otele yerleştirmek üzere harekete geçtim. Bana "Mümkün mertebe ucuz otel bulalım" diyordu. Kafama yatan bir otele gelip arada tercümanlık yaparak beyefendinin odasını ayarladım. Ücreti verirken fatura kesilmesini rica etti sonra bana dönüp "Faturası lazım çünkü masrafları Üniversite karşılayacak" dedi. Ben tabii şok oldum, parayı kendi cebinden vermeyeceği halde olabilecek en ucuz oteli araması takdire şayan bir hareketti. Ne de olsa para benden çıkmayacak diye Hilton'da bile kalabilirdi ya, neyse. Odasına eşyalarını çıkartıp geleceğini söyleyerek yukarı çıktı. Geri geldiğinde karnının aç olduğunu söyledi. Ben de "Eğer tavuk severseniz sizi güzel bir yere götürebilirim" diye sevdiğim ve bildiğim bir tantuniciye götürdüm. Oradaki muhabbette kendisinin İngiltere'de büyük bir üniversitede hukuk profesörü olduğunu ve Eskişehir'e Anadolü Üniversitesinde konferansa gittiğini öğrendim. Tabii tanışma faslı geçtikten sonra bir İngiliz ile ne muhabbeti yapabilirsiniz? Tabii ki Futbol. Olay çok kısa sürede futbol muhabbetine geldi ve kısa bir profesyonel teknik adamlık kariyerine sahip olduğumu söyleyince hayret etti. Talihsiz bir kovulma hikayem olduğunu duyunca "Neden İngiltere'ye gelmiyorsun? Orada bu tür saçmalıklar yok" dedi ve ekledi "-Ki eğer İngiltere'ye gelecek olursan hem misafir ederim hem kulüp başkanlarının çoğunu tanırım, sana da referans olurum" Teklif cazipti ama İngiltere yani sonuçta, Ankara değil ki "Geliyorum" demeyle geleyim? Teklifin cazibesinden bahsedip kendisini kırmak istemediğimi ancak benim için çok büyük bir karar olacağını söyleyerek reddettim. Anlayışla karşıladı ve "E mail adresim bu, telefonum bu, sen düşün taşın eğer gelmek istersen bana ulaş" dedi.
    Zaman geçiyor, ben kafama yatan bir takım bulamıyordum. Pendikspor ise benden sonra göreve gelen Coşkun Demirbakan hoca ile yeniden galibiyetlere başlamıştı. Acaba kendimi mi kandırıyordum? Cidden bir teknik direktör olacak vasfım yok muydu? BAL'de teknik direketörlük yapmalı mıydım? Kafamda deli sorular varken aklıma İngiltere işi yatmaya başladı. Bay Dignan'a e mail atıp İngiltere'ye gelirsem hangi liglerde takım çalıştırabileceğimi sordum. Gelen cevap "Skybet Lig 1 bile olabilir ama muhtemelen Vanarama Conferance olacaktır" gibi ucu açık bir cevap geldi. Vanarama'nın üstünde kaç tane lig var? Tırmanabilecek miyiz? Kafamda bu sorular varken bir e mail daha attı; "Sadece buraya bir kere gel, buradaki ortamı gör"

Sen Nasıl Kovuldun Yav Sen ki Es ki Es'i Adam Etmişsin Pendik'i mi Adam Edemeyeceksin

Yönetim Sana Çok Yanlış Yapmış Hemde Çok Bir An Önce Taşın Sen O Semtten

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Uyarsa Boston'u öneririm

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Geçmiş olsun. Yeni takımını bekliyoruz

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Sen Nasıl Kovuldun Yav Sen ki Es ki Es'i Adam Etmişsin Pendik'i mi Adam Edemeyeceksin

Yönetim Sana Çok Yanlış Yapmış Hemde Çok Bir An Önce Taşın Sen O Semtten
    Yeni başkan bizi pek sevmedi ama, İngiltere'de büyük takım menejeri olup Pendikspor'u satın alıcam

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

[MENTION=298674]Vankoff[/MENTION] hemşehrim boştaki takımlardan birine salça olacağım bakalım.
    [MENTION=263022]rexpo1994[/MENTION] Farklı bir kariyer olacak gibi.

Hayırlı olsun şimdiden

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by NomrukaN View Post
    Yeni başkan bizi pek sevmedi ama, İngiltere'de büyük takım menejeri olup Pendikspor'u satın alıcam
    Güzel fikir ya. Beğendim bu fikri.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

BÖLÜM 3

Kendin İnşa Et
    İki hafta sonra evrak işlerim hallolmuş, İngiltere'ye, Manchester'a ayak basmıştım. Bay Dignan beni hava alanında karşılamış ve daha başımı sokacak bir yere yerleşemeden beni Old Trafford'a götürmüştü. Manchester United - Swansea maçı vardı. Ortam kesinlikle bambaşkaydı, içim kıpır kıpır oluyordu. Bay Dignan'a dönüp "Muhteşem" diyebildim sadece. Maç başladıktan sonra sahada oynanan oyunu okumaya çalıştım. Manchester United'in oynayacağı oyunu öngörmeye çalışıyordum ama olmuyordu. Kesinlikle ManU'nun ne yapacağını kestiremiyordum. Zaten daha 4. dakikada Wesley Sneijder bir tane attı, 24. dakikada da Juan Mata ile skoru 2-0 yaptılar. Yani muhtemelen ManU'yu çözemeyen, ne yapacağını kestiremeyen tek kişi ben değildim. 35. Dakikada Jordi Amat skoru 2-1'e getirse de oyun olarak ManU'ya kesinlikle kafa tutamıyorlardı. Ashley Young 42. dakikada skoru 3-1 yapınca Swansea'da umut da kalmadı, ManU'da oyunu rölantiye aldı. Tam maç böyle bitecek derken Wesley Sneijder çıktı sahneye ve nefis bir golle 87. dakikada skoru 4-1 olarak tayin etti. Ortam ve atmosfer müthiş olmasına rağmen kesinlikle Premier lig seviyesinde olmadığımı anladım. Bay Dignan'a dönüp "Müthiş" diyebildim sadece. Bana stadı işaret ederek "Böyle bir ev istemez misin?" diye sordu. "İsterim tabii ki" diye balıklama atladım önce ama, ManU'nun oyununu okuyamadığımı görünce özgüvenim de biraz sarsılmıştı, "Ama Nasıl?" diye ekledim sonra. Bay Dignan beynimde şimşekleri çaktıran o cümleyi kurdu; "Kendin inşa edeceksin" Tabii ya, direk Premier Lig'e başlayacak değilim ya? Alt liglerden bir takımın başına geçip, hayallerimi inşa etme fikri aşırı mantıklı gelmişti ama... Fazla yüksekten mi uçuyordum acaba?
    Bay Dignan'ın evine geçtim, beni burada misafir edeceğini -en azından bir takımla anlaşana kadar- söyledi. Bay Dignan'a "Neden" diye sordum. "Neden benim üstüme bu kadar düşüyorsunuz? Ben kimim ki?" diye sordum. "21 yaşında futbolu senin kadar iyi bilen birisi, Vanarama'da mutlaka kendine yer bulacaktır ki sen güvenilecek bir adamsın" dedi.
    M: Peki Bay Dignan, Vanarama'da nasıl olacak bu iş?
    D: Aslında çoğu kulübün başkanını tanırım ama eğer istersen AFC Fylde kulübü şu anda menejer arıyor. AFC Fylde'un başkanı da tanışıklıktan öte arkadaşımdır. Diğer kulüplere göre daha kolay bir şekilde kabul ettirebilirsin kendini.
    M: Peki 22 yaşıma yeni girdim, yani, yadırgamasınlar?
    D: Zaten o seviye bir kulüpte seni yadırgayacak futbol geçmişine sahip bir adam bulamazsın, üst liglere ulaşmayı başarırsan da, yaşından ziyade üst liglere kendi çabanla tırmanmış olmandan dolayı kimse seni yargılayamaz.
    M: Peki tırmanabileceğimi nereden biliyorsunuz?
    D: Sende yetenek var. Er ya da geç tırmanacaksın. Burada 5 kötü maç sonunda kovulmazsın, 15 sene tek bir takımı yöneten menajerler var.
    M: Ben de öyle olabilir miyim sizce?
    D: Bu senin elinde.
    Bay Dignan saygı duyulacak bir kişi. Önerdiği AFC Fylde takımını inceledim, 31 maçta 9 galibiyet 11 beraberlik alarak 15. sırada yer edinmişler. Küme düşme hattının 9 puan üstündeler. Hedefleri Play Off'muş ancak olmamış. Menajerleri ile yollarını ayırmışlar. Bu sene için benden sadece takımı küme düşürmemem bekleniyor. Sonraki sene hedef en azından orta sıraların üstünde bitirmekmiş. Makul bir hedef aslında.

BÖLÜM 4
    Yarınlara Umutla Bakıyorum
    AFC Fylde başkanı Bay Haythornthwaite ile görüşmeye yanımda Bay Dignan'da geldi. Zaten görüşme biraz formaliteden oldu zira Bay Dignan ile Bay Haythornthwaite daha önce benim hakkımda yeterince konuşmuşlar zaten. Bay Haythornthwaite sadece bu sene küme düşürmeden bitirmemin yeterli olacağını ancak önümüzdeki sene sağlam yere basan bir takım görmek istediğini söyledi. Ben de her zaman altı dolu futbol oynamayı, yüksekten uçmamayı yeğlediğim için kısa sürede görüşmeler sonuçlandı ve iş imza aşamasına geldi. İmzayı atarken açıkçası hiç bir tereddütüm yoktu. Futbolun beşiğinde bir ev inşa edecektim kendime...
    İşin ilginç yanı, 21 Şubat 2015 saat 15:00'da takımın Hyde ile deplasman maçı vardı ve beni de maça götürmek istediler. Sözleşmeyi bile Hyde şehrinde imzaladık. Her şey biraz apar topar oldu ama 21 Şubat 2015 saat 09:00 da sözleşme imzaladıktan tam 6 saat sonra takımın başında buldum kendimi. Her şeyi asistan menajer hazırlamış aslında, bana sadece maç öncesinde oyuncularla tanışıp, soyunma odasından sahaya çıkmak kaldı. Tabii ne yapacağımı hiç bilmiyorum, sudan çıkmış balık gibi sağa sola bakınıyordum. Ortada tanıdık bir sima bile yok ki, asistan menajerden başka. Maç sırasında oyunda ne yanlışsa, ne yapılması gerekiyorsa ben asistan menajere o da sahaya aktararak maçı bitirdik. 3-2 yenilsek de bu maç benim için ölçü değildi.
    Warton'a döndüğümde ev işlerini hallettim, ilk idmanda tüm takımı bir araya topladım. Güzel bir tanışmadan sonra takımı ikiye bölerek bir maç tertipledim. Bu maçı izlerken hangi oyuncunun ne yapabildiğini görmek için güzel bir fırsat olmuştu. Ardından oyuncuları bir araya toplayıp kafamdaki taktiği anlattım. İngiltere'de ön libero ile bu iş yürümezdi. Ortasahayı komple kalabalık tutmak gerekiyordu. Ayrıca kanatları da pas oyununa dahil etmek ve bol paslı bir oyun oynamak gerekiyordu. Bunları uzun uzun anlattım. Ayrıca antrenmanları da bu çevrede gerçekleştirecektik.
    28 Şubat 2015'te Tamworth ile maçımız vardı. Gün gelip maçı oynadığımızda sahada istediğim pozisyonları üretemesek de pas oyunu oynamayı, Tamworth'ü şaşırtmayı ve 1-1'lik skorla 1 puanı almayı başardık. Sonraki haftalarda her ne kadar bir türlü istediğimiz sonuçları alamasak da sahada olumlu bir futbol oynuyorduk. Yenilsek bile ezilmeden yeniliyorduk. Neticede sezonu 14. sırada ve küme düşme hattının 9 puan üzerinde bitirdik.
    Sezon bitiminde kulüp yönetimi ile toplantı yaptık. Toplantıda takımın saha içinde oynadığı futbolu çok beğendiklerini belirterek önümüzdeki sezon benimle devam etmek istediklerini söylediler. Tamamen kendi kuracağım bir kadro ve taktikle önümüzdeki sezona güzel bir giriş yapmak istiyor ve geleceğe umutla bakıyordum.

Flyde İlginç Olacak Umarım Yeni Sezonda Takılmadan Bir An Önce Bir Üst Lige Terfi Edebilirsin. Yol Uzun Engebeler Bir Hayli Fazla Olacaktır Burada.

Bu Arada Manu'yu Kardeş Kulüp Olarak Alabilirsen Güzel Olur Sneijder ile Aynı Havayı Soluyan 1-2 Genç Gelirse Tadından Yenmez
    Last edited by BaGa TaRKaN : 07.Eylül.2015 at 10:45

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Flyde İlginç Olacak Umarım Yeni Sezonda Takılmadan Bir An Önce Bir Üst Lige Terfi Edebilirsin. Yol Uzun Engebeler Bir Hayli Fazla Olacaktır Burada.

Bu Arada Manu'yu Kardeş Kulüp Olarak Alabilirsen Güzel Olur Sneijder ile Aynı Havayı Soluyan 1-2 Genç Gelirse Tadından Yenmez
    Son 2 maç hariç gayet iyi gidiyordu. Son 2 maçta bişeyler oldu.

ManU'yu kardeş kulüp alabilsem de bana en fazla çaycı yollarlar. Bizim çaycıya tutoring yaptırır o da.
    Last edited by BaGa TaRKaN : 07.Eylül.2015 at 10:45

Quote Originally Posted by NomrukaN View Post
    Son 2 maç hariç gayet iyi gidiyordu. Son 2 maçta bişeyler oldu.

ManU'yu kardeş kulüp alabilsem de bana en fazla çaycı yollarlar. Bizim çaycıya tutoring yaptırır o da.
    Sanırım Benim Geldiğim Belli Olmuş

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Sanırım Benim Geldiğim Belli Olmuş
    İki maçta toplam 0 isabetli şutum var abi.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Yeni takım hayırlı olsun. Bu İngiltere alt liglerinde çok maç oluyor diye kariyer yapmaya korkuyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Barrow yine yükselmiş yeni takımında başarılar

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Fırsat bulmuşken şöyle çabuk bir güncelleme yapayım.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Şu anda yarı profesyoneliz. Eğer bu sene küme yükselmeyi başarırsak profesyonel olabiliriz. Bu da açıkçası pek çok engeli kaldıracak.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Umarım üst lige çıkarsın. Çıktıktan sonra Premier Lig ekiplerinin B takımlarını didik didik edersen. Ucuza yararlı yetenekler keşfedebilirsin.

Umarım siz ve Boston el ele çıkarsınız üst lige

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri