1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: save game mi açmıyor!!!

Default save game mi açmıyor!!!

herkese iyi geceler...

arkadaşlar pc ye format atacakdım ve belgelerimdeki fm 09 klasörünü D disk ine attım daha sonra formatladım ve oyunu tekrar kurdum fm 09 klasörünü de tekrar belgerim e attım load game de kayıtlı dosyayı seçiyorum ama tam yüklemenin başında hata veriyor database falan diyor hata içerisinde kayıtlı oyunumu data editörden kendim oluşturduğum güncelleştirme var onun üzerinden açmışdım ama garib olan oda db klasöründe duruyor bu hatayı nasıl düzeltebilirim??? lütfen bir yardım edermisiniz

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Sonradan olusturulan dbleri taşırken çoğu kez böyle sorunlar oluyor. db bulunamadı hatası alıyorsun. db'yi editörde açabiliyorsan açıp tekrar kaydederek denersen belki çözüm olabilir.

deneyeceğim teşekkürler...

genede düzelmedi nasıl yapacam o kadar emek sarfetmişdim çokda güzel gidiyordu bir yolu yordamı yok mu???
    Last edited by OnuldinhoHizmet : 13.Aralık.2008 at 13:19

arkadaşlar bir çözümü yok mu? bir yardım edin lütfen o kadar emek boşuna mı gidecek şimdi???

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

boşa gideck gibi görünüyor çünkü çözüm olarak benim aklıma gelen sadece buydu oda işe yaramadıysa.

ne yazık ki yaramadı ve ne yaptıysam olmadı ama ilgilendiğin için teşekkürler El Barto abi...

Mesaj Yetkileri