Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 67 sonuç

Konu: The Pride Of Yorkshire Leeds United (2. SEZON)

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Default The Pride Of Yorkshire Leeds United (2. SEZON)

Okudum Ve Kabul Ediyorum...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954
    Açık Ligler:

LEEDS UNITED F.C

STADIMIZ: ELLAND ROAD
    Kapasite: 40242 Tamamı Koltuklu-Taban Isıtmalı

EFSANEMİZ: Billy Bremner

EFSANE TARAFTARIMIZ:

BÜYÜK BAŞKAN: Ken BATES

Elland Road'dan Canlı Yayın
    Bu Sabah Elland Road'da Düzenlenen Basın Toplantısında Klüp Başkanı Ken Bates Klubün Geleceğini Genç Bir Teknik Adam Olan Özerk Işık'a Emanet Ettiklerini Bildirmekten Mutluluk Duyduğunu Açıkladı.
    Başkan Bates'in Yanında Bulunan Genç Teknik Adam Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı.
    Basın Mensubu : Hocam Öncelikle Yeni Göreviniz Hayırlı Olsun.Leeds Taraftarlarını Bu Sezon Ne Gibi Değişiklikler Bekliyor? Yıllardır Hasret Kaldıkları Başarılara Kavuşabilecekler Mi?
    Özerk Işık : Teşekkürler.Leeds Bu Sezon Taraftarlarını Mutlu Etmek İçin Elinden Geleni Yapacaktır.Bende Buna Yardımcı Olmak İçin Buraya Geldim.Herşey Taraftarımız İçin.
    B.M : Sayın Işık Bu Seneki Hedefleriniz Neler? Bu Hedeflere Ulaşma Yolunda Takımda Yapacağınız Değişiklikler Neler?
    Ö.I : Bu Seneki Hedefimiz Takımımızın Büyüklüğüne Yakışacak Şekilde Güzel Bir Futbol Oynamak,Coca Cola League 1'de Güzel Bir Yer Elde Edip(Şampiyon Olup) Coca Cola Championship'e Yükselmek,Fa Cup'ta 4. Tur Oynamak,Takımı Gençleştirip Geleceğe Hazırlamak Olarak Özetlenebilir.
    B.M : Hocam Peki Kadrodan Göndereceğiniz Oyuncular Olduğu Ve Getirmek İstediğiniz Oyuncular Olduğu Söyleniyor.Bu Konuda Ne Diyeceksiniz?
    Ö.I : Elbette Kendime Göre Planlarım Var.Fakat Bunları Şu Aşamada Kamuoyu İle Paylaşmayı Uygun Bulmuyorum.Klubün İyiliği İçin Elimizden Gelenin En İyisini Yapacağımızdan Emin Olabilirsiniz.Ama Taraftarlara'da Ufak Bir Mesaj Vermek İstiyorum.Bu Sene Elland Road'da Yıldızları Görmeye Hazır Olsunlar.
    Basın Toplantısı Sona Ermiştir.Katıldığınız İçin Teşekkür Ederiz.İyi Günler

İlerleyen Zamanlarda Transfer Çalışmaları-Hazırlık Maçları Ve Lig Maçları İle Sizlerle Birlikte Olacağız...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu,zevkli bir kariyer olur..
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu,zevkli bir kariyer olur..
    Teşekkürler.Bir Aksilik Olmazsa Amacım Uzun Soluklu Bir Kariyer.
    5 Sene İçerisinde Premier League'de Kalıcı Olan Bir Takım Olmak,
    10 Sene İçerisinde Avrupa'da Final Oynamak Hedefim...
    İlk Sezon Transferleri&Hazırlık Maçları İle Kariyerin Açılışını Bu Akşam Yapacağım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Dünyada en nefret ettiğim kulüptür Leeds . Basarılar yine de

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by PesimiSTyLa View Post
    Dünyada en nefret ettiğim kulüptür Leeds . Basarılar yine de
    Galatasaray İle Olan Mazisi Gereği Türkiyede Pek Sevilmiyor.Ben FM'de Biraz Stad Takıntısı Olan Birisiyim.Stad Kapasitesi Büyük Olsunda Takım Kötü Olsun Umurumda Olmaz Gider O Takımı Yönetirim
    Düşük Bir Ligden Başlayıp O Takımı Yükseltmek İstiyordum Leeds'i Yönetmemin En Önemli Sebebi Stadı Ve Alt Yapısı

Şampiyonluk olmasada en azından zirvede yarış 2. veya 3. olarak bitir bence ligi ... fakat şampiyonluk için transfer yapıcaksan o zaman değişir

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by CalibreTR View Post
    Şampiyonluk olmasada en azından zirvede yarış 2. veya 3. olarak bitir bence ligi ... fakat şampiyonluk için transfer yapıcaksan o zaman değişir
    Transferleri Ve Hazırlık Maçlarını Yatmadan Önce Yayınlayacağım Fakat Şöyle Söyleyeyim.
    Çok Kaliteli Transferlerimiz Oldu Ve Çok Sayıda Transferimiz Oldu.Takımı Baştan Yarattık Desem Yeri.Şu Anda İlk 11'imde 1 Tane Oyuncu Var Açıldığında Leeds'te Başlayan Transfer Etmediğim.Öyle Söyleyeyim

bir galatasaray taraftarı olarak leeds e antipatim olsa da başarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim şu transferleri merak ettim
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

İlk Hazırlık Maçına Kadar Olan Transferlerimiz

İlk Hazırlık Maçımız
    Guiseley-Leeds United : 0-7

Zayıf Rakip Karşısında İlk Hazırlık Maçımıza Çıktık.Oyuncularımın Hazır Olduğunu Görmek Beni Mutlu Etti...
    İkinci Hazırlık Maçına Kadar Olan Transferlerimiz

İkinci Hazırlık Maçımız
    Leeds United-Derby : 0-0

Bir Üst Lig'de(Coca-Cola Championship) Oynayan Derby'i Elland Road'a Konuk Ettik.Kendimizi Denememiz Açısından İyi Oldu.Oyuncularımızı Taktiğimize Alıştırmaktı Amaç.Sonuçtan Memnunuz.
    Üçüncü Hazırlık Maçına Kadar Olan Transferlerimiz

Üçüncü Hazırlık Maçımız
    Leeds United-Chelsea : 0-1

Güzel Oyun Sergiledik.Fakat İlk Yarının Bitmesine Yakın Nicolas Anelka'nın Kornerden Gelen Topa Kafa Vurarak Attığı Gol Bizi Korkuttu.Fark Yememek İçin Çıkmıştık.Sonuçtan Mutluyuz...
    BütünTransferlerimiz'deki Son Durum(Dördüncü Hazırlık Maçından Sonraki Transferleride İçermektedir.)

Takımımıza 24 Yeni Oyuncu Kazandırdık.
    3'ü Kiralık Olmak Üzere 4 Oyuncu İle Yollarımızı Ayırdık.

Dördüncü Hazırlık Maçımız
    Leeds United-Liverpool : 0-0

Fark Yememek İçin Çıkmıştık Yine.Sonuçtan Oldukça Mutluyuz.Takımımıza Güveniyoruz.Büyük Rakipler Karşısında Herzaman Bukadar Şanslı Olmayabiliriz Ama Herzaman Kendimize Güvenimiz Olacak...
    NOT:Sebastian Abreu Transferini Bitirdikten Sonra Maaş Bütçemizde Yer Açmak İçin Takımımıza Kiralık Olarak Kazandırdığımız Diego Tristan'ın Kiralık Sözleşmesini İptal Etmiş Bulunmaktayız.

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

COCA-COLA LEAGUE-1 HEYECANI BAŞLIYOR!!!
    COCA-COLA LEAGUE-1 İlk Hafta
    Leeds United-Leyton Orient : 1-0

Son Dakika Golüyle 3'puan'ı Aldık.Lig'e Güzel Bir Başlangıç Yaptık.Mutluyuz...
    League Cup 1st Rnd
    Leeds United-Darlington : 3-0

Güzel Oynadık.Hakettik Ve Kazandık.Mutluyuz...

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Coca Cola League-1 İkinci Hafta
    Leeds United-MK Dons : 3-0

Coca Cola League-1 Üçüncü Hafta
    Northampton-Leeds United : 0-3

League Cup 2nd Rnd
    Leeds United-Ipswich : 2-1

Coca Cola League-1 4.Hafta
    Oldham-Leeds United : 0-3

lige başlangıç çok iyi bu sene zorlanmadan championship e çıkarsın

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Elland Road'da Yüzler Gülüyor...
    Sezona Güzel Başlayan Leeds United'ın Genç Hocası Özerk Işık'la Röportaj Yapmak İçin Gittiğimiz Elland Road'da Gördük Ki,Personel Ve Oyuncular Bu Güzel Başlangıçtan Bir Hayli Memnunlar Ve Güzel Başladıkları Gibi Güzel Bitireceklerini Düşünüyorlar...
    Muhabir:Öncelikle Hocam Leeds'le Çok Güzel Bir Başlangıç Yaptınız.Kimse Böyle Güzel Bir Başlangıç'a İmza Atacağınızı Düşünmüyordu.Sizi Genç Ve Tecrübesiz Buluyor 2 Ay İçerisinde Bavul'unu Toplamaya Başlar Diyorlardı.Bu Konu Hakkında Neler Söylemek İstiyorsunuz.
    Özerk Işık: Teşekkürler.Müthiş Taraftar Desteğimizle Yapamayacağımız Şey Olmadığını Düşünüyorum.Güzel Başladık.Ama Dediğiniz Gibi Bu Sadece Bir Başlangıç.Önemli Olan Devamını Sağlamak.Müthiş Taraftarımızında Desteğiyle Bunu Sağlayacak Güce Sahibiz.Onlar Bizi Yalnız Bırakmasın Yeter.Zaten Yalnız Bırakmıyorlar.40.000 Kişilik Stadyum'da Her Maç Ortalama 38.000 Kişi Görmek Oyuncularım Üzerinde Müthiş Bir Etki Yapıyor.Onları Kamçılıyor.Bizimle Olmaya Devam Etsinler.Bu Taraftar Herşeyi Hak Ediyor.Bizde Onlara Hak Ettiklerini Vermek İstiyoruz.
    M:Hocam Sizi Biraz Taraftara Oynar Gördük.Futbol Sahada Oynanır.Fakat Siz Taraftardan Bahsedip Duruyorsunuz Geldiğiniz Günden Beri...
    Ö.I:Haklısınız Futbol Sahada Oynanır.Ama Ben Taktiksel Ve Tekniksel Özelliklerime Çok Güveniyorum.Oyuncularımada Güveniyorum.Yapabileceğimiz Şeyleri Biliyorum.Ama Bunu Yapmamızda Bize En Çok Yardımı Dokunacak Şey Taraftar Desteğidir.Bu Desteği Gördüğümüz Zaman Biz Sahaya Kalbimizi Koyarız...
    Toplantıyı Kısa Kesmek Zorundayım,Çünkü Önümüzde Zorlu Maçlar Var.Bizi Takip Etmeye Devam Edin...
    Genç Teknik Adama Röportaj Yapmak İçin Bizi Seçtiğinden Dolayı Teşekkürlerimizi Sunuyoruz Sevgili Okuyucular...

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Bu Arada Arkadaşlar Kariyer Bayaa Güzel Gidiyor.Şu Anda İlk Sezon'u Yarıladım.Resim Upload Etmek Biraz Uğraştırdığından Yavaş Yavaş Ekliyorum Resimleri.Bide Biraz İlgi Görsün Diye Yavaştan Alıyorum Biraz.Umarım Anlayışla Karşılarsınız.İlgi Ne Kadar Çok Olursa o Kadar Hızlı Resim Gelir
    İlgi Olmayınca Şevkimiz Kırılıyor Resim Eklemekle Mi Uğraşıcam Şimdi Diyor İnsan...
    Lütfen Yorumları Esirgemeyin

sakary Ali Misafir

Başarılar..kardeşim şimdi bu Leeds ingilterenin kacıncı altl liginde ..

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    Başarılar..kardeşim şimdi bu Leeds ingilterenin kacıncı altl liginde ..
    Öncelikle Teşekkürler.
    3. Ligdeyiz.(Premier League'yi 1. Lig Sayarsak)
    İnş Seneye 2. Ligdeyiz

sakary Ali Misafir

hım..tamam...

Güzel sonuçlar almışsın bu sene çıkmalısın...

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Bütün Maçları Tek Tek Koymak Biraz Zor Olacak.Fikstür'den Koyuyorum O Sebeple.Özellikle Bilgilerine Bakmak İstediğiniz Bir Maç Olursa Resimlerini Koyabilirim.

Tranmare Maçı Hariç Güzel Bir Dönemdi.O Maçta Şanssızlığımızın Kurbanı Olduk...

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Ben Leeds'le 3. sezonda EPL'ye cikmayi basardim. Ilk sene zorlanmadan sampiyon olursun ama 2. sezon cok takviye'ye ihtiyacin var. Ozellikle 2. sezonunda iyi futbolculari kiralik getirebilirsin. Bir cok yildiz oyuncu transfer listesinde oluyor. Yalniz cok onemli bir uyarim var. 2. sezonun sonunda baskan takimi satmaya karar veriyor ve transfer sezonu acildiktan bir kac gun sonra yonetim transfere ambargo koyuyor ve transfer sezonu kapaninca kalkiyor ambargo hic bir futbolcu alamiyorsun. Bu nedenle 2. sezonunun ortasinda sozlesmesi sezon sonu biten futbolculara imza atmaya bak ambargo gelmeden once ki anlasmalarin gecerli oluyor transferleri yapabiliyorsun. Yoksa bnm gibi 3. sezonunda 16 macta 4 puan alip kovulursun

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Tavsiyelerin İçin Teşekkür Ederim.Sormak İstediğim Birkaç Şey Var.Takım Satılınca Finansal Durum Ne Oluyor?
    Para Yüzü Görüyormuyuz?

Finansımız Güçleniyor Mu?
    Transfer&Maaş Bütçemiz Artıyor Mu?

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Biraz artiyor ama cok bi degisiklik olmuyor. Leeds ayni Leeds yani Bizler icin aslinda kotu sayilabilecek bi degisim bu cunku yeni yonetim senin onceki basarilarina bakmiyor onlar geldikten sonra ki basarilarini degerlendiriyorlar. 3.sezonda EPL'ye cikabilirsen cok cok zorlaniyorsun bu durumda.

Ozellikle Delph'e iyi teklifler geliyor 10 milyon dolar kadar teklif geldigini bilirim.

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by GeanyGS View Post
    Biraz artiyor ama cok bi degisiklik olmuyor. Leeds ayni Leeds yani Bizler icin aslinda kotu sayilabilecek bi degisim bu cunku yeni yonetim senin onceki basarilarina bakmiyor onlar geldikten sonra ki basarilarini degerlendiriyorlar. 3.sezonda EPL'ye cikabilirsen cok cok zorlaniyorsun bu durumda.

Ozellikle Delph'e iyi teklifler geliyor 10 milyon dolar kadar teklif geldigini bilirim.
    Hmm Acaba 3. Sezon EPL'ye Çıkmasam Mı??
    Bilerek CL'de Mi Kalsam
    Delph Değilde Beckford Çok Paraya Gidecek Gibi Duruyor.Şu Anda Değer Olarak(Finansal) En Değerli Oyuncum Gözüküyor...

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Beckford'u 2. sezon transfer listesine koydum ama soran olmadi pek

Bi arkadasin 9m euroya sattigini gormustum ama yorum yapamam

Ismini tam hatirlamadigim zenci bir forvet var 1,94 boyunda onu mutlaka oynat skillerine aldanma tam bi gol makinasi.

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

1.96'lık Enoch Showunmi Var Zenci Forvet.Skilleride Dediğin Gibi Kötü.İlk Sezon Bitmek Üzere.İlk Takımda Oynatmadım.Reserves'de 14 Maç'ta 4 Gol 3 Asist Yapmış.Pek Gol Makinası Değil Gibi
    Forvet Hattım'da Siz Yeni Transferleri Görene Kadar Beckford Abreu 2'lisi Var

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Valla bende ilk sezonda 25 gol atip gol krali olmustu taraftarlar tarafindanda yilin oyuncusu falan secilmisti

Tabi benim taktigimde iyiydi Showunmi senin taktigine uymayabilir

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Leeds Güzel Gidişin Meyvelerini Topluyor...
    Leeds United'da Neşeli Günler Yaşanıyor...
    Ligdeki Güzel Gidiş Sayesinde Stadyum'u Neredeyse Tam Kapasite Dolduran Leeds Taraftarları Sayesinde Klübün Kasası Para Yüzü Görüyor.Bu Durumdan Cesaret Alan T.D Özerk Işık Yönetimden Maaş Bütçesinin Arttırılmasını Talep Ediyor.Bu Talebi Olumlu Karşılanan Işık Hemen Free Oyuncular Üzerinde Araştırmalarına Başlıyor Ve 2 Adet Star Oyuncunun Hiçbir Klüple Sözleşme İmzalamadığını Görüyor.Onlara Bir Umut Sözleşme Teklif Eden Işık Olumlu Yanıt Alıyor Ve İngiltere'de Çalışma İzinlerinin Çıkmasını Bekliyor...
    İzinlerde Çıktıktan Sonra Leeds Transfer Bombalarını Patlatıyor...
    Eduardo Costa & Hatem Trabelsi LEEDS'Te...

Teknik Direktör Özerk Işık Bu Günlerde Çok Mutlu Gözüküyor.Bunun Sebebi Takıma Kazandırdığı Yıldız Oyuncular Olan Işık Basın Toplantısı Düzenliyor.
    M:Hocam Çok Süper 2 Transferi Klübe Kazandırdınız.Bu Oyuncuların Klübün Başarılı Gidişini Gördükten Sonra Bir Üst Lige Çıkacağına İnandığı İçin Geldiği Söyleniyor.Ne Söyleyeceksiniz
    Ö.I: Öncelikle Teşekkürler.Transferlerimiz Gerçekten Müthiş.Özellikle Eduardo'dan Çok Şey Bekliyorum.Kendilerine Bir Üst Lig Sözü Verdim.O Sayede Takıma Kazandırdık.Bize İnandılar.Gücümüze Güç Kattılar.Onları Takıma Kazandırdığımız İçin Mutluyuz.Teşekkürler...

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Güzel Bir Dönem Geçirdik Burada'da.Özellikle Eduardo Costa'nın Çok Faydasını Gördük.

League Cup'ta Liverpool'la Eşleşmemiz Şanssızlık Oldu.Yinede Güzel Bir Oyun Çıkardığımızı Düşünüyorum.Hani Bir Söz Vardır "Yenildik Ama Ezilmedik." Diye.Aynen O Söz Oldu.Şanslı Olan Yakaladıkları Pozisyonları Değerlendiren Taraf Onlardı.Golleri Kırmızı Karttan Önce Yedik.Ama Kart'tan Sonra Açıkcası Maçın Fark'a Gideceğini Düşünmüştüm.Ama Buna İzin Vermedik.Aksine Karttan Sonra Bastıran-İyi Oynayan Taraf Olduk.Ama Şansımızı Kıramadık.Üzgünüz.Taraftarımızdan Özür Diliyoruz...

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Çıldırmamak Elde Değil....
    Save Yaparken Voltajlar Düştü Ve Pc Kapandı.(Hep Benim Mi Başıma Gelicek Yaa Off Off)
    Bu Sefer Hiç Açılmıyor.Geçen Seferki Kariyerimde'de Bu Olmuştu Ama En Azından Save Gitmişti,Şimdi Full Oyun Gitti :s
    Çözümünü Bulucam.Bu Sefer O Kadar Kolay Pes Etmiicem.Fıstık Gibi Kariyer Oluyordu.İlk Seneyi Bitirmek Üzereydim :S
    Offf Offff.....

Kardeş zevkli kariyermiş.Transferler de güzeldi.Maccan benim adamım zaten

Oyunu her açtığında Save dosyanı yedeklersen en kötü ihtimal bir kaç gün geriden başlarsın.Benim de geçen sene bir oyunda başım yanmıştı.O günden beri sürekli yedeklerim.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri