1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: ligi 2. bitirmeme rağmen avrupaya gidemedim

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default ligi 2. bitirmeme rağmen avrupaya gidemedim

Arkadaşlar bursaspor ile ligi 2. bitirdim ve ilk sezondu. İkinci sezonda ne şl'ye ne de uefa'ya gidebildim sebebini de anlamadım. Bug mı bu yoksa bir cezam felan mı var anlayamadım. Nerden görebilirim?
    Mali durum da aşağıdaki şekilde:

Last edited by leave_992 : 04.Nisan.2015 at 17:13

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

mali durumdan felan olablir mi acaba? Başına gelen ya da duyan eden var mı böyle bir şeyi Yoksa benim başıma mı geldi tek? Oynama isteğim kaçtı

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Bu yıl ceza aldılar mali durumdan dolayı Karabük gitti onların yerine yanılmıyorsam ama gelecek sezon için bir cezaları var mı bilmiyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by HeracLes View Post
    Bu yıl ceza aldılar mali durumdan dolayı Karabük gitti onların yerine yanılmıyorsam ama gelecek sezon için bir cezaları var mı bilmiyorum.
    Anladım hocam çok teşekkür ederim. Oyunu steam'den almıştım bir de ondan tribe girdim Sporu da takip eden biri değilim, fm oynadığım kadarıyla biliyorum işte. Çok sağolasın.

Bursaspor'un İlk Sezon Sonunda Cezası Olduğu İçin Avrupa'ya Gidememen Çok Normal. Zaten Sezon Sonunda Bununla İlgili Haberde Geliyor Gözden Kaçırmış Olabilirsin.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Bursaspor'un İlk Sezon Sonunda Cezası Olduğu İçin Avrupa'ya Gidememen Çok Normal. Zaten Sezon Sonunda Bununla İlgili Haberde Geliyor Gözden Kaçırmış Olabilirsin.
    Seneye gidebileceğim değil mi hocam? Sıkıntı yok 2016 sezonu için ?

Evet Ama Tabi Oyunda da Ceza Almazsan

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

2015 sezonunu avarajla şampiyon tamamlayıp gittim şampiyonlar ligine, sıkıntı olmadı bu sefer.

Quote Originally Posted by HeracLes View Post
    Bu yıl Karabük'ün gitmesinin nedeni üzerindeki takımların ceza alması. Üstündeki 2 takım Sivas ve Kasımpaşa ceza aldı gidemediler ve yerine Karabük gitti. Arkadaşın gidememesinin nedeni Aralık ayında olması lazım mali kriterlere uymadığı için Bursaya 1 yıl men cezası geldi ve oyuna da yansıtılmış. Oyunda 2. sezon sonundan itibaren Avrupa yolları açılıyor Bursa için. Tabi oyunda mali ceza yemezsen

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri