1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Takım Komutlarımı? Oyuncu Komutlarımı?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Question Takım Komutlarımı? Oyuncu Komutlarımı?

Hangisi etkili oluyor?

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Ne zaman başarılı bir takım kursam, o takımda takım komutlarına daha çok önem veririm.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

eğer her oyuncuya farklı farklı komutlar verirsen sahada işler karışıyor genel olarak takım komutları daha etkili

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

bencede takım komutları daha etkili.okey

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

bence oyuncu komutları daha etkili.çünkü sen oyuncularının özelliklerini bilirsin ona göre kişisel olarak ayarlarsın.mesela ben mentality(anlayış) atak oynarım ama bu demek demek değildir ki orta sahadaki adamlar komple atağa çıkçak bence ne kadar özelleştirirsen o kadar etkili olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

mentaliteye göre oyuncu komutlarına da dokunmakta herzaman fayda var.. takım komutlarında mentalite atakken defans oyuncusunun da atak olmasının bi mantığı yok, ona göre ayarlanabilir..

7. Default

oyun komutları çünkkü oyuncu l-komutlarıyla daha çok atak veya daha defans yapabilirsiniz ... veya daha çok pass s hem de oyuncuya göre yapmalıyı bazı şeyleri çok hızlıysa bundan yaralanmalıyıs
    Last edited by cagri10 : 02.Temmuz.2008 at 01:51 Reason: yasım yarım kaldı ondan

Merhaba arkadaşlar fm'nin çok büyük bir tutkunuyum.Şu anda Milan ile oynuyorum.Taktiğim 4-2-1-2-1 gibi çift ön liberolu düzen.Takımın anlayışı ve ön liberoların anlayışıda ofansif,ancak takımım bir kontra atak takımı gibi oynuyor.Topa sahip olma yüzdem her maç yüzde 40 civarı.Bazen ilk yarılarda yüzde 30 bile oluyor.Nasıl bir ayarlama yapmalıyımki top daha fazla benim ayağımda kalsın.Bütün maç diğer takımların hücumlarını izlemek beni deli ediyor.

Not:Ama maçları sonunda hep ben kazanıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

takımın kısa pas yapması sorunu çözebilir ayrıca önemli olan takıma uygun bi sistem oturtmaktır sadece hucum açmak takımın iyi hucum yapacağını göstermez oyuncuların sisteme oturmuyodur büyük ihtimal

Pasların ne kadar kısa , sahan ve sahayı kullanma boyutun ne kadar dar olursa topa o kadar hakim olursun.

Mesaj Yetkileri