1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu 2010

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Default Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu 2010

Arkadaşlar yarışları takip eden var mı? Her gün 14.30dan itibaren TRT1 den naklen yayınlanıyor. Oldukça güzel bir spor. İlk başları sıksa da son 5 kilometrede çok heyecanlı oluyor.Adamlar 210 kilometre bisikletle gidiyor son 200 metrede öndekiyle 20 metre mesafe varken sanki yarışa yeni başlamış gibi bi depar atıp öndekini geçebiliyor ve ya eğer grup olarak girerlerse finishe kazalar olabiliyor Geçen sene hatırlıyorum köpek atlamıştı bisikletin altına Turun son 2 yarışı kaldı. İzlemenizi tavsiye ederim. Var mı takip eden?
    turksportal...

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Bugün etabın tamamını izledim. Benim memleketimden de geçiyorlardı, o yüzden Memleketimin görüntüleri de olduğu için ben sıkılmadan, zevkle izledim. Yoksa etabın başı ve ortaları sıkıcı olurdu sanırım. Etabın sonu ise çok heyecanlı geçti. Mert Kurtoglu'nun da dediği gibi yarışın tamamını yaklaşık olarak 5 dakika farkla önde giden ikili yarış sonunda belki de en geride kaldılar. Belki de takım stratejileriydi. Strateji de gırla gidiyor bu arada. Yorumcu çok şeyden bahsetti. Ama pek önemsemedim.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ben Eurosport'tan takip ediyorum genelde, orada Caner Eler anlatıyor.

Bu sene eklenen etaplarla dahada heyecanlı bir bir haftalık yarış haline geldi Türkiye Turu, bakalım belki ilerleyen zamanda daha çok etap eklenmesiyle daha iyi takım ve yarışçıları da buralarda görürüz.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Ancak yolların tekrar elden geçirilmesi gerek. Arabayla giderken bile rahatsız ediyor, bisikletçiler neler çekmiştir kimbilir.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Bugün süper bir kaza vardı Son 200 metrede 1.'nin kayıp düşmesiyle ilk 10 kendini yerde buldu arkadakiler yararlanıp ilk sıralara yerleşti. Allah'tan Visconti 1. olup Graipelle arayı açmadı
    Türk bi sporcuda 11. oldu. Yarın son yarış var 1.30da ben de bitiyor diye bir hüzün var. Babam orada bisiklet hakemi bu yıl gitmek kısmet olmadı seneye inşallah
    turksportal...

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Ve tur bitti. Son yarışı da Graepel kazandı. Genelde lider Geovanni Visconti oldu. Graepel 8 yarışında 5'ini kazanmasına rağmen genel tabloda 8.'ci oldu ve bizi üzdü Seneye artık.
    turksportal...

Mesaj Yetkileri