1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Türk Milli Takım Teknik Direktörü

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Default Türk Milli Takım Teknik Direktörü

mrb arkadaşlar ben oyunu gerçeğe yakın oynamak istiyorum. TR milli takımı şu an teknik direktörsüz ancak oyunda fatih terim var. şimdi bi ayar yapıp (birisini falanca tarihte teknik direktör yapsam) oyunun gidişatında gerçekleşir mi? detaylı olsun:

mesela 01.12.2009 tarihinde scolari teknik direktör olsun diye ayar yapsam. fatih terim o tarihte görevi bıraksa, scolari geçer mi?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir şekilde yapabilirsin uzun zamandır editörü ve ya oyun içi dosyalara bakmadıgım için hatırlamıyorum ama mümkün
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

editörde scolari'nin nation contract kısmında Turkey i seçip kontrat başlama süresine (started) 01.12.2009 yazarsan sanırım olur. Fatih Terim'in de 'expires' kısmına 30.11.2009 yazarsın hallolur.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

denedim ancak terimin bitiş kısmındaki tarihi değiştiremedim.2012 yazıyo. ermenistan maçı olan 14.10.2009 tarihini yazdım kabul etmedi. tarih değişmiyo. ya oyun başlarken kaldıracaksın ya da 2012 ye kadar devam ediyo

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Nasıl yani sözleşme bitiş süresini ermenistan maçından 1 gün sonraya ayarlasanda 2012 ye mi alıyor tekrar?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Nasıl yani sözleşme bitiş süresini ermenistan maçından 1 gün sonraya ayarlasanda 2012 ye mi alıyor tekrar?
    ben ayarlamaya çalıştım yazdığım tarihi kabul etmedi

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bende 10.1 patch iLe oynuyorum. Fatih Terim MiLLi takımın başında başLamıyor. MiLLi takımın başında kimse gözükmüyordu. Ama hemen bir hafta geçmeden tekrar MiLLi Takımın başına Fatih Terim geçti. Sizde ki de buna benzer bir durum oLmasın. Benim biLdiğim oyunu yeni açtığınızda MiLLi Takımın başında kimse yok. Fatih Terim de boşta oLduğu için hemen onu geçiriyorLar tekrardan.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Luffy View Post
    Bende 10.1 patch iLe oynuyorum. Fatih Terim MiLLi takımın başında başLamıyor. MiLLi takımın başında kimse gözükmüyordu. Ama hemen bir hafta geçmeden tekrar MiLLi Takımın başına Fatih Terim geçti. Sizde ki de buna benzer bir durum oLmasın. Benim biLdiğim oyunu yeni açtığınızda MiLLi Takımın başında kimse yok. Fatih Terim de boşta oLduğu için hemen onu geçiriyorLar tekrardan.
    TSI guncellemesini kullandigin icin Milli takim bosta olmasi lazim. 10.1'de bir veritabani guncellemesi olmadi.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

10.1 ile oynuyorum ve terimin tarihini data editörden bile değiştiremiyorum. oyun başlarken de oyunun başında. ya tarihi olduğu gibi kalacak ya da işsiz başlatacağım ancak işsiz başlatınca da boşta olduğu için hemen onu alırlar diye oyuna başlamadım daha.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ARZTALEP View Post
    10.1 ile oynuyorum ve terimin tarihini data editörden bile değiştiremiyorum. oyun başlarken de oyunun başında. ya tarihi olduğu gibi kalacak ya da işsiz başlatacağım ancak işsiz başlatınca da boşta olduğu için hemen onu alırlar diye oyuna başlamadım daha.

Yukarıda Perpetua(Ömer Abi) nin dediği oLaydan doLayı bende öyLe oLuyormuş demek. TSİ günceLLemesini kuLLanıyorum.

TSİ günceLLemesinden Fatih Terim boşta başLıyor.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Yukarıda Perpetua(Ömer Abi) nin dediği oLaydan doLayı bende öyLe oLuyormuş demek. TSİ günceLLemesini kuLLanıyorum.

TSİ günceLLemesinden Fatih Terim boşta başLıyor.
    editörden terimi takımın başından çıkartıyorum, oyuna işsiz başlıyo 2-3 gün sonra yeniden td oluyo. kabus gibi. ne buluyolarsa onda

Nesil
    2005

Bende de hep bosta Milli Takim ama tekrar Fatih Terim'i getiriyorlar basa

Mesaj Yetkileri