1 ile 29 arası toplam 29 sonuç

Konu: İskenderun Demir Çelik|Akdenizin İncisi Süperlig Yolunda|1. Sezon

Default İskenderun Demir Çelik|Akdenizin İncisi Süperlig Yolunda|1. Sezon

Logomuz

Stadımız

12800 Kapasiteli 5 Temmuz Stadyumu

Takımımız:

Bilgiler:
    Kuruluş:1991
    Renkler:Lacivert-Kırmızı
    Başkan:Ali Cengiz Gül

İlk Sezon Hedefimiz:
    Bank Asya Ligine Yükselmek
    Türkiye Kupasında Gruplara Kalmak

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Başarılar dilerim. Süper lige Hatay takımı yakışır.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Başarılar .
    malatyAdana!

Quote Originally Posted by Gansoo View Post
    Başarılar dilerim. Süper lige Hatay takımı yakışır.
    Teşekkürler.İnşallah Çıkarız

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Başarılar .
    Teşekkürler

Bu Benim Oynatacağım Taktik

Şuan Takıma Bir Dr,Dl,Mc Ve Mr Bakıyorum En Yakın Zamanda Transferleri Yapıcaz

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Başarılar..severim bu ligi..umarım şanlıurfayla aynı grupta değilsindir çünkü her maçı kazanıyolar

Quote Originally Posted by omersal View Post
    Başarılar..severim bu ligi..umarım şanlıurfayla aynı grupta değilsindir çünkü her maçı kazanıyolar
    Teşekkürler.Buda Lig Tablosu Şanlı Urfa Var

Transferler:

Elde Var ''0'' Transfer Yapmadık Bütçemiz Baya bir düşük onun için Devre Arasını Bekliyorum.Şuanki kadromuz bu lig için yeterli gibi ligin gidişatına göre nokta transferler planlıyorum

LİG BAŞLADI
    1.HAFTA

Turgutluspora Beceriksizliğimizden kaybettik Forvet Oynuyan oyuncumuzun kaçırdığı pozisyonlar sonrası klima kumandası kırıldı...

2.Hafta

65.dkda kırmızı kart görmemizden sonra goller ardı ardına dizildi.Forvet ve Orta Saha Arayışlarına Başladık

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Dostum İskenderun DÇ ile işin çok zor zaten Ben ADS ile bile zorla şampiyon olmuştum.Şanlıurfa coşmaz umarım sende..bnde 32 maçın 26sını kazanmıştı bi kere

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

başarılar dilerim hocam şanlıurfayı bilmemde bende bozüyükspor fena gidiyor adamlar maç kaybetmiyo

Dostum İskenderun DÇ ile işin çok zor zaten Ben ADS ile bile zorla şampiyon olmuştum.Şanlıurfa coşmaz umarım sende..bnde 32 maçın 26sını kazanmıştı bi kere
    hocam hemde ne zor anlatamam beceriksizlik çok fazla transfer yapamıyoruz para yok şuan 3-1 yeniliyoruz tokata 1 2 maç daha dayanırıım büyük ihtimal istifa edip başka bir takıma geçerim

Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    başarılar dilerim hocam şanlıurfayı bilmemde bende bozüyükspor fena gidiyor adamlar maç kaybetmiyo
    başarılar... bözüyük burdada fena cok zor lig cok zor kadro

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by atakan89 View Post
    hocam hemde ne zor anlatamam beceriksizlik çok fazla transfer yapamıyoruz para yok şuan 3-1 yeniliyoruz tokata 1 2 maç daha dayanırıım büyük ihtimal istifa edip başka bir takıma geçerim
    Bence de geç.Burda alabileceğin takımlar Ş.Urfa , Bozüyük , Bandırma , Altay , Balıkesir bir de Adanademirspor..Diğerleriyle şampiyon olman çok zor

Bence de geç.Burda alabileceğin takımlar Ş.Urfa , Bozüyük , Bandırma , Altay , Balıkesir bir de Adanademirspor..Diğerleriyle şampiyon olman çok zor
    doğru söylüyorsun hocam 1 2 maç daha deniycem eğer olmassa başka takıma geçiceğim şimdi taktik yapalım biraz

3.HAFTA

yorumsuz....

4.HAFTA

yeni yaptığım taktikle şanlıurfadan puan kopardık 1 2 maç daha deniycem bakalım belki işler yoluna girer

5.Hafta

Lig 2.siyle berabare kaldık cok net pozisyonlarda kaçırdık

6.Hafta

takımdan istifa etmiş bulunmaktayım konuyu kapatabilirsiniz güzel bir analizle yeni bir kariyer acıcağım

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

İstifa etmen kötü olmuş.Kendine biraz bütçe yaratman gerekiyordu.Taktiğin yanlıştı 1,oyuncu yerleşimin apayrı yanlıştı.Önder ve Taylan ligi götürmüyor forvette reeldede öyle zaten şuan.Sol ve sağ açık idare ediyordu ligi yani emreler.Orta sahada zafer demir garanti oynamalı yanında serhat yapıcıyı kullanabilirdin.Serhat Sağat en büyük silahın olacak bu durumda ve amc de iş yapardı.Sol bek te profili düşük olmasına rağmen taner sağ bekte sülo iyi.Stoperdede Fuat ve Erhan götürüyor ligi ama Erhan çok sert özelikle penaltı çok yaptırıyor.Reel dede öyle zaten boş boş penaltı yaptırıyor.Kalede ise Ömer ve Yusuf iyiler.Yusuf iyi başlarsa gidiyor.Dediğin gibi İDÇ zor bir takımdır.Kanımca oyunada iyi yansıtılamıyor.2.lig için yeterli gözlemci yok sanırım sadece deplasmanlarda izleniyor futbolcularımız oysaki evimizdeki maçlar da bir başka oynuyoruz.Emrelerin,Günay'ın,Serhat'ın,Fuat'ın,Ser kan Güney'in profililleri ile oynadıkları arasında çok fark var açıkcası.Zaten bu sene yani bu devrede tam 3 teknik direktör değiştirdik.Şu an takımın başında Bozhüyük ve Turgutluyu deviren alt yapı antrenörümüz var ve sözleşme imzalanacak kendisi ile.Hadi bakalım.

istifa kötü olmuş daha iyi yerlere gelebilirdi şehrimin takımı

Güney'in Sessiz Sedasız Yaşayan Bu Şirin Takımını Daha İyi ve Daha Üst Liglerde Oynadığını Görmeyi Çok İstiyorum. Bence Devam Etmelisin İlk Sezon Yükselmen Şart Değil Kümede Kal Yeter 2 Sene Bile Kalsan Oynadığın Oyun ve Mücadele Ettiğin Lig Sana Çok Zevk Verecektir. Yavaştan Yükselip Kalıcı Olmak En Güzeli Bu Oyunda

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Samsun

Transfer bütçem yok demişsin doğrudur ama boştaki oyuncuları takıma kazandırabilirdin ve ya kira yoluna gidebilirdin. 5 maçta oyunu bırakman yanlış olmuş

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Bu ligi severim o yüzden devam etseydin takip ederdim ama madem oynayamıyorsun sen bilirsin

Arkadaşların dediğini okudum herhalde ilk sezon bişey yapamıycaz ama devam edelim yinede...

takım iyiye gitmeye başlıyor cok pozisyon kaçırıyoruz forvet arayışlarına başladım

Onerebileceğinz Bedelsiz oyuncuları yazarsanız her mevkiden iyi olur

8.Hafta

.... forvet lazım sağlam takıma 2tane bir mc bir ön libero bir stoper bir sağ bek

9.Hafta

yine kötü bir skor devre arası transferleri için araştırmaya başladık şimdiden

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

Suat Usta drc,Kamil Sener dr,murat akça dc,ali kemal yükseker dm-mc,ilhan var amc,sertaç baydar st,ferhat kiskanç ml bak hocam bunlar ama maaş bütçesine dikkat et

Arkadaşlar Gümüşhanespora yenildikten sonra takımdan istifa ettim şuan Notts County Takımından Teklif Geldi Oraya Gidip Yeni Kariyer Açıyorm

Mesaj Yetkileri