Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 76 sonuç

Konu: Başkan Oyuncu Aldı!!!

Post Başkan Oyuncu Aldı!!!

Selamün Aleyküm arkadaşlar

Arkadaşlar Tottenham la 2018 deyim.Ara transferde birde baktım bi oyuncuyu alıyorum.Ama ben teklifte falan bulunmadım.Hemde çok dandik bi oyuncuyu 7 milyon dolar değerindeki oyuncuyu 32 milyon dolara alıyorum.ve transferi iptal de edemiyorum.Ve birde baktım oyuncu takımımda.Başkan kendi kendine oyuncu aldı.Böyle bişey normal mi?Yoksa benim FM anormalmi?

Nesil
    2006
    Yer
    19 EYLÜL HELL :)

normalll herkesde oluyoo werder bremendeyim kloseyi başkan satıyo hemenn böyle şeyler oluyooo

Açılmıştı bu konu daha önceden... Dogal ya herkese oluyo öle başkan 5m€ luk adamı 30m€ alıyo...

4. Default

Oluyor doğru başkan bir oyuncuyu çok isterse alıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Kaliteli oyuncular almazsan başkan kendince kaliteli olan oyuncuları takıma getiriyor...

6. Default

Banada olmuştu. Sen yapmayınca o yapıo..

ewtt sana soramdan yapıolarr!

Bende Chelsea Deydim Transfer Yapmadim Abramovic Juveden Camorenisiyi Aldi

bana da olmustu bana 2006 da olmustu abromovic hic ihtihacım olmadığı mevkiye adam aldı.bide cok para veriyorlar yani baskan salaklık yapıyor kazık yiyoruz

basşkanın böle yetkileri war
    hem alır hem satar

bendede interde olmustu takimin basina gectigimde takimda dunyaca unlu futbolcular istiorum demisti sora ben genc oyuncular alinca ben dunyaca unlu futbolcu alicam diip almisti

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

çok oluyo bu tür şeyler kimse forumu araştırmıyor ki ...

evet öle olabiliyor

oluyor arkadas böle seyler(önüne gelen aynı konuyu acıyor yaw)

fenerbahceyı calıstırıyorum oyunu yenı actım bende henrye teklıf yaptım tabıkı gelmedı sorusturdum, medyaya ılgılendıgımı soyledım 5 yabancım vardı transferın son gununde azız baba henryı aldı . sasırdım sızede bole alamadıgınız oyuncuları teklıf yapın sorusturun medyaya ılgılendıgınızı soyleyın baskanınız transferın son gunu ıstedıgınız oyuncuyu getırıyor henryı 88m ye aldı azız baba.

fm 2006 da olmuştu chelsea yken 2009 da adriano yu almıştı 77 milyon$ a enai gibi kazık yemiştik ara transfer de satılık listesine koydum kimse alamdı bende satmadım başkan bu arada beni sepetledi

17. Default

GS yi 3 yıldır çalıştırıyorm.ilk başşlarda finans yerlerde sürünüyordu.benimle birlikte tavan yaptı.(8 m ytl den-130 m ytl)bütçe çıkardım.tabii başkan şımardı.benden dünya klasında oyuncu istedi.almadım.kızdı sen almazsan ben alırım dedi.ama alamadı çünkü kontenjanım doluydu.bi sonrakii sene maxi lopezi aldı.hemde forvet hattım oyuncu kaynıyorken.maxi de her maç kırmızı kart görüyor deli ediyor benii...

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

benim başıma gelmedi

yaa takimini merak etttim arkadasim senin takimin hangisiydi cunku bu tur olaylar buyuk kuluplerde oluyor

bende alex i aldı aziz yıldırım ya psv nin defansı

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

bende fm 2006 da fenerin basindayken 6 kere ust uste cl tsl turkiye kupasi alinca baskan yildiz futbolcu almaya kalkti etoo ve rooney e teklif goturdu kabul ettiler ama kontejyan doluydu zaten istemiyordum ikisinide cunku forvette tevezle fred vardi.

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Quote Originally Posted by haci_bey View Post
    Selamün Aleyküm arkadaşlar

Arkadaşlar Tottenham la 2018 deyim.Ara transferde birde baktım bi oyuncuyu alıyorum.Ama ben teklifte falan bulunmadım.Hemde çok dandik bi oyuncuyu 7 milyon dolar değerindeki oyuncuyu 32 milyon dolara alıyorum.ve transferi iptal de edemiyorum.Ve birde baktım oyuncu takımımda.Başkan kendi kendine oyuncu aldı.Böyle bişey normal mi?Yoksa benim FM anormalmi?
    yuuhhhhhhhh 7 milyonluk adam 32 milyon ben öle baskanı severim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

banda olmuştu bi keresinde herkese oluor ..

24. Default

Banada Milan'dayken Andoni İraola yı aLmıştı gülmekten öldüm 32 M a aldı

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Quote Originally Posted by alex_sercan View Post
    Banada Milan'dayken Andoni İraola yı aLmıştı gülmekten öldüm 32 M a aldı
    32 milyona ne adamlar alinir biliyonmu

ewt bu olay sürekli oluyor eğer klup çok borçluysa ve nakit yoksa oyunculara gelen teklifleri sana sormadan kabul ediyolar.

bende fm 2006 da fenerin basindayken 6 kere ust uste cl tsl turkiye kupasi alinca baskan yildiz futbolcu almaya kalkti etoo ve rooney e teklif goturdu kabul ettiler ama kontejyan doluydu zaten istemiyordum ikisinide cunku forvette tevezle fred vardi.
    bnm şu anda daha o kadar olmadı ama d bakam ona doru gidiom

işin en komigi başkanın fm2006da kasa kasa yaptıgım 100milyon doların 65 milyonunu maschernoya vermesi ve takımım blackburndü daha dünkü dandik takımı chelsea sandı adam para da yapılmıo anasını satiyim.

ben 2007 oynarken abramovich david villa yı 87M a aldı bende drogbayı sattım mecburen iyi adam ama çok para gitti

genellikle abromovic yapio bunu bana chelsedeyken iki kez basima geldi

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri