Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 81 sonuç

Konu: Bu Şehri , Periler Sarmış...[Bursaspor]

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Default Bu Şehri , Periler Sarmış...[Bursaspor]

Evet yeni Football Manager 09 oyunu ile karsınızdayım ilk aldıgım takımım şehrimin takımı Bursaspor oldu...İnşAllah hata vs benzeri olmayan şeyler olmadıgı sürece kariyer uzun sürecek .Başlayalım...

Açılan Ligler; Fransa,Türkiye,Almanya
    Veritabanı; 9.0.1
    Boyut; Large

Şehrin Takımı Şehir'liye Emanet !

Bursaspor camiasında açıklanan yeni teknik direktör Alican Kalyoncu oldu.Alican'ın aslının Rize olması taraftarları biraz tedirgin ediyor . Alican yaptıgı açıklamada ; Yaşadıgım Şehrimin takımını en üst düzeye çıkaracagımızdan kimsenin şüphesi olmasın.Taraftarlarımızın hep arkamızda iyi günde ve kötü günde olmasını istiyoruz.Uzun bir maraton var önümüzde transfer konusunda konusmak istemiyorum , antremanlarda ve yapıcagımız hazırlık maçlarında eksik yerlerimizi görecegiz ve yönetime sunacagız şimdilik herkez bizi izlesin...Ayrıca Alican'ın yakın arkadaşları Alican'ın koyu bir Galatasaraylı taraftarı oldugunu belirttiler...

Hz Kampı , Transferler Birazdan...

Okudum Onaylıyorum;
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69090
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

İlk mesaj benden olsun,başarılar.Fakat fotoğraflar gözükmüyor arkadaşım.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Başarılar, Bursaspor'u iyi yerlere getireceğine inanıyorum. Gerçekteki gibi bizim takımın defansı ile cidden uğraşman gerekebilir. Defans dışında bir de iyi bir forvet bulabilirsen çok iyi olur.

Gerçekte olmadı bari burada olsun taraftarların istekleri,
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim. Sercan'a iyi bak. istersen sana kendi yapımım olan gerçekten çok güzel olan antrenman programımı atabilirim
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Başarılar Usta....İnşl. Bursaspor'u şampiyon yaparsın

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    Başarılar dilerim. Sercan'a iyi bak. istersen sana kendi yapımım olan gerçekten çok güzel olan antrenman programımı atabilirim
    Bunu Çok Yapmaya Başladın bu arada başarılar alican

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayır ama gerçekten süper oldu zaten yayınlayacağım başlık açılsın da Ayrıca Eralp abicim yapmam bi daha
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Şehirlimizden başarılar bekliyoruz ama kadro kesinlikle yeterli değil. Bir forvet bir sağ bek ve bir stoper alman şart...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

başarılar Alican bakalım Bursa'yla neler yapacaksın

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Herkeze teşekkür ederek başlıyayım;

Hazırlık Kampı

Hazırlık kampımızı ani bir kararla Türkiye'de tamamladık.Sonuc olarak çok kötü maçlar oldu , İvankov 3 ay sahalardan uzak kalacak bu maçlarda bir sag bek birde stoper alınmasının ihtiyacını gördük.Toplam 5 maçta 98 şu attık ve buda son vuruslarda ne kadar beceriksiz oldugumuzu gösteriyor bitirici bir forvet şart Kampın yıldızı ne kadar çok gol kaçırsada Sercan oldu bu yıl ondan çok şey bekliyorum
    Last edited by Alicanfmfan : 20.Kasım.2008 at 23:33

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başarılar dilerim Alican umarım hedeflediğin başarılara ulaşırsın.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Alican başarılar takipçinim. Çabuk bırakma bir süre sonra altyapıdan güzel adamlar gelir

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Teşekkürler yorumlar için transfer çalışmalarına başlıyalım;

Leandro ve Gökhan Güleç'le Yollar Ayrıldı

2 futbolcuylada sözleşmelerini karsılıklı olarak fesh ettik.Yeni futbol hayatlarında kendilerine başarılar dileriz...

Cem Can , Ferdi Elmas , Tayfun Cora Bursaspor'da

Ferdi'yi G.Saraydan yedek takviye olarak 35.000 € 'ya kadromuza kattık kendisine 53 numaralı formayı verdik hayırlı olmasını diliyoruz.Cem Can'ı Ankaragücünden tam 1.000.000 €'yura kadromuza kattık Sağ bek ve orta sahada oynama yetenegi var bu transferden oldukça memnunum.Tayfun'u ise kadromuza Trabzonspor'dan dahil ettik.Stoper mevkisinde sıkıntı çekicegimizi düşünerek 825.000 €'ya kadromuza kattık . Ömer'in yeni partneri olacak .

Yeni Sezon Taktiksel Anlayısımız ;

Beni bilen bilir her fm serisin bu anlayısla oynarım başarılı olurum başarılı olamam orası ayrı

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Gayet güzel taktik ama Romaschenko yerine Melo ya da Marcelinho'yu oynatabilirsin. Kirita konusunda şüpheliyim sorun çıkartabilir gibi duruyor.

Artık maçları dört gözle bekliyoruz...
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Gayet güzel taktik ama Romaschenko yerine Melo ya da Marcelinho'yu oynatabilirsin. Kirita konusunda şüpheliyim sorun çıkartabilir gibi duruyor.

Artık maçları dört gözle bekliyoruz...
    Romas. ara sıra oynatıcagım Volkan Şen var gayet iyi gerçekten mükemmel .Kirita ise Tsl de en çok top çalan oyuncu istedigim ön liberolardan Yayınlayacagım maçları

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Doğru ya Volkan Şen daha iyi bir tercih olur. Bakalım Kirita benim için cidden merak konusu oldu.

Şampiyon olman ilk sene biraz zor gibi ama seneye çok daha iyi olacaksın. Bu sene kupayı almak daha iyi bir hedef olabilir.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Doğru ya Volkan Şen daha iyi bir tercih olur. Bakalım Kirita benim için cidden merak konusu oldu.

Şampiyon olman ilk sene biraz zor gibi ama seneye çok daha iyi olacaksın. Bu sene kupayı almak daha iyi bir hedef olabilir.
    Volkan Şen olmadı Ferdi var ;
    İlk sene gerçekten işim çok zor kafayı yedirtiyor insan sercan yıldırım ile Zuniga

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Zuniga az da olsa katkı sağlayabilir, olmazsa Adriano ya da Marcelinho yu orada deneyebilirsin. Gerçi Marcelinho orada pek oynayamaz ama zor zamanlarda belki yardımcı olur.

Umut edelim de Sercan sakatlanmasın yoksa takımda gol sıkıntısı yaşanabilir.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Tsl 1.Hafta

Kaptanımızın golü ile sahadan zorlanarak da olsak 3 puan ile ayrılıyoruz.Ömer in golü öyle kornerden degildi orta sahadan 2 kişiyi geçip atılan bir suttu Yusuf un yapamadıgını Ömer yaptı lige 3 puan ile başlamak güzel..

Tsl 2.Hafta

Denizli önünde iyi oynadıgımız maçta forvetlerimizin becerisi üzerine 2-0'la bursaya 3 puanla dönen taraf olduk..

Tsl 3.Hafta

Girdigimiz bir çok pozisyonu yine degerlendiremedik sivas ta kazanabilirdi ilk golü attık ve geriye çekildik sonucunada razı olduk sivastan 1 puan iyi olsa gerek
    Last edited by Alicanfmfan : 23.Kasım.2008 at 17:51

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Gayet güzel gidiyorsun. Yalnızca 2. Hafta Maçının resmi bende gözükmedi. Yüklediğin site ile ilgili bir durum olmuş sanırım.

Bu arada oyundaki logo gerçekte kullandığımız logo değil,
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Alican Gayet Güzel Gidiyorsun 2. Hafta'nın Resmi Bendede Gözükmedi. Bu Arada Sercan'ın Özellikleri Pek İyi Değil İlk Başlarda Umarım Gollerini Atar

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Alican kariyerin hayılı olsun kardeşim.Başarılar.Seni biliyorum ben muhakkak Bursaspor'da başarılı olacaksın.Hadi kolay gelsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Herkese teşekkür ederim maçlarımı en kısa zamanda oynayıp ekleyecegim

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Güzel Başlamışsın Devamını Bekliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Resimlerin hiç birini göremiyorum.. Belkide benden kaynaklanan bir problemdir..

Bursaspor'u bu sene ilk 5'e sokmanı diliyorum..

Roma'yı ilk sezon oynat derim, tabii daha 09 oynama fırsatım olmadı ama Roma ilk sezon iyi gider diyorum frikikler yüzünden..

İyi bir dc alman gerekirdi, Cem Can'ı sağ bekte oynatırosun sanırım, fena bir oyuncu değil zaten.. Forvetler yeterli mi değil mi tartışılır ama sen Gökhan'ı da takımdan atmışsın.. Adriano'ya ben pek alışamamıştım, inşallah sende başarılı olur...

Yeni maçlar bekliyoruz, kariyeri takip ediyoruz... Bende aldığım zaman ilk takımım Bursaspor olucak tabiki..
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güzel maçlar çıkarmışsın tebrikler
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Ftk Ön Eleme Maçı

Tsl 4.Hafta

Tsl 5.Hafta

Tsl 6.Hafta

Ftk'da Gruplar Belli Oldu

Tsl 7.Hafta

Tsl 8.Hafta

Ftk 1.Maç

Tsl 9.Hafta

Tsl 10.Hafta

Genel Değerlendirme ; Takımımdan çok memnunum defansif atak yapmayı ögreniyoruz . Forvetlerimiin bitiriciliginden kaynaklanan maçlarda çok sıkıntı yaşıyoruz, devre arasında forvete takviyeler yapıp , daha fazla gol atmak istiyoruz inanın bana bariz üstünlügümüz var bazı maçlarda bunu skorada yansıtmak lazım...

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

İyi Bir Forvet Seni Daha İyi Yerlere Taşır

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Alican,gayet güzel gidiyorsun dediğin gibi forvet şart maçlarda daha fazla gol atabilicek kadron var.

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

basarılar....1 stoper 1 de sag acık almanı onerırım....

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri