Sayfa 1 / 33 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 983 sonuç

Konu: CL Şampiyonu Zeytinburnuspor A ve B Takımı 6. Sezon/ Gana Dünya Kupası Macerası

Hybrid View

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Smile CL Şampiyonu Zeytinburnuspor A ve B Takımı 6. Sezon/ Gana Dünya Kupası Macerası

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954

Daha önce okumuştum o yüzden bir daha okumadım direkt kabul etme eylemine geçtim

Eski menejer oyunlarındaki bizim kuşağa menejerlik oyunlarını sevdiren ve hepimizin bildiği takım olan Halifax Town'u alacaktım ama o başlangıcı düzgün bir şekilde piyasaya sürülürse oyun şayet FM 2010'a bıraktım.

Fm 2009'a veda kariyeri olarak küçüklüğümün takımı Zeytinburnuspor'u seçtim. Tamamen oyunun içinde kalınacaktır. İlk sene transfer yapmayı düşünmüyorum zaten para yok Şu an kiralamak için bütçe bile yok Oyun geniş data ile sadece Türkiye ligleri olarak oynanmaktadır. Arjantin,Brezilya ve Türkiye'nin tüm oyuncuları oyuna eklenmiştir.

Şimdi biraz takımdaki asistan bana oyuncuları tanıtsın bende yavaş yavaş kariyere başlayayım.

Amacımız 10 sezonda gelebileceğimiz noktaya gelebilmek ve bunu için altyapıyı oluşturmak. Stadımız ve seyircimiz ateşli iş sadece gereken havayı yakalamakta. İlk sezon bir hedefimiz yok.Daha ziyade kulubun altyapısı ile ilgileneceğiz. Belki de futbolcu simsarları geleceğe yatırım yaparken bizi kandıracak. Çünkü oyun içinde modifier,scout,genie scout gibi olaylar kullanmayıp takımın eşsiz scoutuna güveneceğiz

Geliyoruz.Çok yakında...

Bakalım geçmişi hatırlayıp geçmişle yaşayan şu umutsuz taraftarı yeniden ayaklandırabilecek miyiz?

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Kariyeriniz Onaylanmistir.

Basarilar.

sakary Ali Misafir

Başarılar abi.

Fotoda nerdesin

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

basarılar dilerim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    Başarılar abi.

Fotoda nerdesin
    Abisi bu genel bir foto ama maçlarına gitmişliğim vardır,aslen Bakırköylüyüm hissettiğiniz kadar da öyleyim zaten ama Bakırköy yok malesef onu alamayınca Zeytinburnu'nu aldım.

Çok teşekkür ederim abisi.

Quote Originally Posted by steal View Post
    basarılar dilerim
    Sağolasın abisi. Şu an Sivasla hazırlık maçı yapıyorum. Fark yiyebiliriz ama en azından ilk 45 dakikada rakip kaleye gittik şut falan çektik 2-0 gerideyiz. 2. 45 dakiada farlı 11 süreceğim.Oyuncuları tanıyorum şimdilik.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Notts County96 View Post
    Abi inanır mısın geçen sene açtıydım ve bu sene de açmayı düşünüyordum .Artık takipçinim ölümüne .
    Her zaman beklerim abisi. Önce acı çekmeyi öğreneceğiz gibi gözüküyor
    Last edited by Melekovic : 20.Ağustos.2009 at 00:39 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Abi inanır mısın geçen sene açtıydım ve bu sene de açmayı düşünüyordum .Artık takipçinim ölümüne .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Basarılar Kaan abi.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim. Güzel bir kariyer olur umarım.

sakary Ali Misafir

bu arada alakası yok ama zeytinburnun 2.lig maçları için Dem Tv almıştı

Hocam Seni Kariyer Açarken Görmek Ne Güzel Valla Daha Önce Karşılaşmadım Kariyerlerine İlk Defa Karşılaşıyorum Forumda Kariyerine Ama FM Bilgine Tanımadan Hayran Oldum Hocam Başarılar Bu Arada Aynı Bana Benziyosun Abi Takım Stratejisinde İyi Yalnız Değilim Artık Hocam

Zeytinburnu Benimde En Çok Hoşuma Giden Takımlardan Ta Ki 1.Ligdeyken Sürekli Fark Atıyordu Beşiktaş Ondan Çok Gol Yiyen Takım Olarak Aklımda Kalmış Showtv de Canlı Az Maçlarını Seyretmedim

Ne Güzel Günlerdi Yav Abi O Günler Ne Güzel Eskiden Şifreli Kanalda Yoktu Maçlar Açık Kanaldaydı Hep
    Galiba Fazla Dağıttım Hocam Kusuruma Bakma Başarılar İlelebet Takibindeyim Seni Tanımayan Ölsün

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başarılar dilerim Kaan abi 10 sene içerisinde çok önemli mesafe kat edeceğine inanıyorum
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Talking

Quote Originally Posted by Ümit View Post
    Basarılar Kaan abi.
    Sağolasın abisi. Amerikan futbolu tarzı maç yapıyoruz şu an açıklamayı alta yaparım

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    Başarılar dilerim. Güzel bir kariyer olur umarım.
    Teşekkürler Eralp.

bu arada alakası yok ama zeytinburnun 2.lig maçları için Dem Tv almıştı
    Artık yayınlamazlar,bu oyunla reytingler yerlerde sürünür abisi

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Başarılar dilerim Kaan abi 10 sene içerisinde çok önemli mesafe kat edeceğine inanıyorum
    Anca bir lig atlarız o da bir mesafe abisi

Quote Originally Posted by mehmetocal View Post
    Hocam Seni Kariyer Açarken Görmek Ne Güzel Valla Daha Önce Karşılaşmadım Kariyerlerine İlk Defa Karşılaşıyorum Forumda Kariyerine Ama FM Bilgine Tanımadan Hayran Oldum Hocam Başarılar Bu Arada Aynı Bana Benziyosun Abi Takım Stratejisinde İyi Yalnız Değilim Artık Hocam

Zeytinburnu Benimde En Çok Hoşuma Giden Takımlardan Ta Ki 1.Ligdeyken Sürekli Fark Atıyordu Beşiktaş Ondan Çok Gol Yiyen Takım Olarak Aklımda Kalmış Showtv de Canlı Az Maçlarını Seyretmedim

Ne Güzel Günlerdi Yav Abi O Günler Ne Güzel Eskiden Şifreli Kanalda Yoktu Maçlar Açık Kanaldaydı Hep
    Galiba Fazla Dağıttım Hocam Kusuruma Bakma Başarılar İlelebet Takibindeyim Seni Tanımayan Ölsün
    Yok abisi çok güzel şeyler söylemişsin.Valla ne güzel günlerdi şimdi önce Cine5,sonra Tele10 sonra Digiturk en sonda kimsenin bulundurmadığı D-Smart çıktı mertlik bozuldu

Değişik bir taktik oturtmaya çalışıyorum abisi ,baktım herkes birbirine benziyor. Bizim yöneticilerden Mehmet Topçu'yu sol beke aldım 2. yarı ama sahada pek varlık gösteremedi ama olsun iyi bir antreman birazda kulak çekmeyle ben kendine getiririm onu

İlk hazırlık maçımız. İlk yarı 5 şut çektik rakip bize 11 şut 3 kaleyi bulan şutla karşılık verdi uzaktan avlandık,bizim kaleci uçana kadar 5 dakika geçiyor İkinci yarı oyuncuları görmek amacıyla diğer 11 'i oyuna soktum yarı sahayı bir kere geçtik onda da nerdeyse santradan yapılan ortayı Petkovic yiyordu direkten dışarı çıktı ikinci 11 sadece savundu ama yine uzaktan şut

Yaptığım analize göre Mehmet Topçu dışında diğer 10'u takıma sokmam.Kadro 33 kişi .2. 11 'i değiştirip yerine gerisini koyacağız

sakary Ali Misafir

sen ilk 3 yılı takma kafana abi

bu arada triaslit maçları oluyor oradan oyuncu al nazmi demir falan vardı benim aklımda kalmış sakaryaya almıştım ama hiç oynatmadım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İyi bir doktor almazsan çok zorluk çekersin ben Serie C/2 takımına italya milli takınının doktorunu getirdim physiotherapy'si 19'du sanada o adamı öneririm şu ismi aklımda degil. Klübünde ki doktorları kalırsan ayagı burkulur sezonu kapatır adamların Kaan abi

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Başarılar Kaan Abi Takipçinim

Bu Arada Bülent Akın'ı Al Hocam Kesinlikle Bulundur Benim Kariyerde Süperligde Bile Hala Gençlere Taş Çıkarıyor Özelliklerinin Kat Kat Üstünde Oynuyor ve Örnek Bir Profesyonel Gençleri Bülentin Kucağına At O Yetiştirir Sen Takma Kafana Hocam

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

sen ilk 3 yılı takma kafana abi

bu arada triaslit maçları oluyor oradan oyuncu al nazmi demir falan vardı benim aklımda kalmış sakaryaya almıştım ama hiç oynatmadım
    Kadroda bir cehver buldum ama bu adamlar ağır çekim şut çekiyolar ya da bana öyle geliyor abisi Para istemezse karın tokluğuna oynarsa buyursun bizim takıma Başkan kümede kal dedi o yüzden ben şimdilik takmıyorum abisi,hatta rahat bir yerse burası hiç üst lige çıkmayalım

İyi bir doktor almazsan çok zorluk çekersin ben Serie C/2 takımına italya milli takınının doktorunu getirdim physiotherapy'si 19'du sanada o adamı öneririm şu ismi aklımda degil. Klübünde ki doktorları kalırsan ayagı burkulur sezonu kapatır adamların Kaan abi
    Haftalık 60 Euroya çalışan bir doktor bulursam alırım abisi

Quote Originally Posted by bugra 1905 View Post
    Başarılar Kaan Abi Takipçinim
    Çok teşekkür ederim Buğracım.

Quote Originally Posted by mehmetocal View Post
    Bu Arada Bülent Akın'ı Al Hocam Kesinlikle Bulundur Benim Kariyerde Süperligde Bile Hala Gençlere Taş Çıkarıyor Özelliklerinin Kat Kat Üstünde Oynuyor ve Örnek Bir Profesyonel Gençleri Bülentin Kucağına At O Yetiştirir Sen Takma Kafana Hocam
    Bakayım abisi bir deneyeyim gelirse,olmadı 2. sezon ya da sezon arası yaparız bir şeyler. Şu an Zeytinburnu içinde çalışıyoruz ama transfere gerek olacak gibi gözüküyor, şimdilik oyunculara sizleri denemeden transfer yapmayacağım dedim deniyoruz abisi Galiba iyi bir Amc yakaladım.2. yarıda takımı coşturdu.

Maçın özeti Sivas'ın bize yaptığını biz Ereğli'ye yaptık Şimdi bizim Ereğli'ye yaptığımızı Kasımpaşa bize yapacak

Oyuncuları tamamen tanıdıktan sonra hızlanacağım biraz Cuma'ya kadar.Sonra Pazartesi eve geri geleceğim aynen devam

Site çökünce bir türlü ekleyemedim.Kasımpaşa maçı umduğumuz gibi kötü geçmedi.Rakibimiz pozisyonları kornerden buldu bizde uzak şutlara karşı kalemizi iyi kapayıp isabetsiz şutlara zorladık ve bunu becerebildik Önde götürdüğümüz maç ofsayt kokan golle 1-1 sona erdi ama 2. 11 sadece golü attı ileri çıkamadı

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by nessus View Post
    Çok güzel takım seçimi! (keza halifax'da öyleydi :] ) ben de eskiye gittim, kariyerin takipçisi olucam.
    Çok teşekkür ederim. Baktım aynı futbolcular aynı ligler olmuyor bari ne varsa eskilerde var dedik, şimdilik umutlu sonuçlar .Amaç kulup olarak büyüye büyüye ilerlemek.İlk sene çıkarsam çok sevinmem çünkü altyapı da önemli basamak olabiliriz,sağlam çıkabilmek en iyisi.
    Last edited by Melekovic : 20.Ağustos.2009 at 02:59 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Çok güzel takım seçimi! (keza halifax'da öyleydi :] ) ben de eskiye gittim, kariyerin takipçisi olucam.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Eralpcim bu arada en iyi doktor gelebilen 13'luktu onu alabildim 13'den sonrası bizim takımla ilgilenmiyor abisi Kulup doktoru 5'likti o yuzden kat kat daha iyi.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Baba Hamdi View Post
    Eralpcim bu arada en iyi doktor gelebilen 13'luktu onu alabildim 13'den sonrası bizim takımla ilgilenmiyor abisi Kulup doktoru 5'likti o yuzden kat kat daha iyi.
    13'te iyidir o lig için abi . Bide Miguel Rebosio'ya bak bi yabancı oynatabiliyosan süper bi adam

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

zamanla daha iyi olacaktır abi
    Abisi senin dediğin Nazmi'ye ilgimi bildirdim eğer o da ilgiliyse gelir bize. Hayırlısı diyelim artık

13'te iyidir o lig için abi . Bide Miguel Rebosio'ya bak bi yabancı oynatabiliyosan süper bi adam
    Bu ligde yok diye biliyorum abisi , bir üst ligde var galiba. Bi deneyeyim belki oyun çakmaz

Hatayla yaptığımız hazırlık maçında skordan çok oyuncuların birbirlerine uyumlarının artması hoşuma gitti. Eğer arkadaşlık ortamını yaratabilirsem diğer takımlar karşısında olan güç açığımızı birlik ve beraberlikle kapatabiliriz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

IBB karşısında ilk yarı pozisyon vermedik karşılıklı 5'er pozisyon oldu öne de geçtik ama zaten A takımıyla surpriz yapmışsın bir de B takımını sokunca dağıldı yine bir kere kaleye gidebildik Zaten hazırlık maçları diye tek maçlık kahramanlık peşinde değiliz

sakary Ali Misafir

zamanla daha iyi olacaktır abi

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Abi hazırlık macları verimli geciyor ama Belediye fena carpmıs
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bizde Malatya'ya oyunumuzla çarptık ,skorla olmasa bile abisi

Takım iyicene rayına girdi.Kendinden iyi bir takıma karşı güzel oyunu izleyenleri sevindirdi. Böylece hazırlık maçlarımız sona erdi.Ligin başlamasına yaklaşık 23-24 günlük bir süre var galiba.Bu sürede takım iyice kaynaşır lige de güzel bir giriş yaparız diye umuyorum ama sadece umuyorum şimdilik

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

31 Ağustos gelmek bilmedi bir türlü.En sonunda ilk maçımıza çıktık. 9 derecede oynanan maçta çok iyi bir oyunla galip geldik.Takım uyumu sevindirici. Her maç bir fire vereceğiz gibi gözüküyor ama takımda Ahmet'le Mehmet arasında çok fark olmadığı için sorun yok

Bu arada takımdan 24 kişinin sözleşmelerinin son senesiymiş. Bizi çıkarsınlar sözleşme yenilemeyeyim boşuna, yoksa yenilerim ,zaten kimse de kapmaz,bütçemiz göçmesin

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Unutmadan takım kadrosu ve dizilişi :

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Cok iyi oynamıssın abi. İnsallah böyle devam eder
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Valla bir hava yakaladık abisi ama nereye kadar gider bilemiyorum

Ligin 2. haftasında Kırıkkale deplasmanındaydık. Kırıkkale'ye 1.80 bize 4.00 şans verildi ama maç sonunda galibiyeti kaçıran biz olduk ayrıca Kırıkkale'nin hiç bir şutu kalemize ulaşmadı, duvarı iyi örüyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Böyle savunma yaparsak kalecimiz pek gol yemeden en iyi kaleci seçilebilir ve yüksek bir fiyata kazıklarız Halbuki top gelse yiyecek

Sahamızda Şekerspor'u ağırladık ve galibiyet tatlı geldi hele ki sahamızda bize 3.25 rakibimize 2 verilmişken

Sayfa 1 / 33 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri