Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 178 sonuç

Konu: Zvonimir Boban | Southampton FC | Düşme potasından FA Cup finaline...

Hybrid View

Default Zvonimir Boban | Southampton FC | Düşme potasından FA Cup finaline...

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Başarılar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Başarılar hocam

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Başarılar.Şuanda bende Gençlerbirliği ile oynuyorum ilk sezon tam fiyasko oluyor ama Atabey'i fırsatçı golcü,Artun'u ise komple forvet çalıştırmanı tavsiye ederim.Transfer olarak ise yerlilere yönelmelisin. Veysel Sarı ve Ben Chrifia'yı almıştım ben fena katladı ikisi de değerlerini

Default Kariyer & Hakkımda

Evet arkadaşlar merhabalar herkese;

Yıllardır CM/FM oynar, (yanılmıyorsam 2000-2001'den beri) turksportal'ı takip ederim. Her yeni FM oyununda hep oyun dinamiklerini sonuna kadar kurcalar, taktiklerle en ince ayrıntılarına kadar uğraşırım. Yönettiğim her takımı olabildiğince gerçekçi bir havaya girerek yönetir, mümkün olduğunca oyuncu ve rakip menajerlerle etkileşimleri aktif tutmaya gayret ederim. Antrenör talimatlarını, antrenman performanslarını mutlaka dikkate alırım. Her zaman oyundan zevk almaya çalışmışımdır.

Turksportal ailesinin çok uzun zamandır içerisinde olmama rağmen, hiç aktif olmamıştım. İlk kez kariyer açmaya heveslendim. Futbolda fantezileri, kendine has tarzları, futbolu ölüm-kalım haline getiren unsurları severim. Modern futbola bakış açım hiç pozitif olmamakla birlikte bu durum beni futboldan da soğutmaya başladı. Bu yüzden bugüne kadar bu oyunu güzelleştiren futbol adamlarına hep saygı duyup desteklemeye çalıştım. Arkadaş arasındaki muhabbetlerde hep kimsenin vermediği, akıllardan çoktan çıkmış futbol anıları ve adamları ile ilgili örnekler vermeye gayret ederim. Çünkü o unsurlar bize bu oyunu sevdirmiştir.

Zvonimir Boban, gerek karakteriyle gerek saha içinde ki mental yapısıyla benim hiç bir zaman unutamayacağım bir oyuncudur. Bu kariyerimde onun adını anmak istedim, o olmak istedim. Umarım eğlenceli ve onun hayat felsefesine paralel bir kariyer olur. Biliyorum çok uzattım, herkese şimdiden teşekkür ederim.

Böyle bir giriş yapmak içimden geldi arkadaşlar. Herkese iyi forumlar dilerim.
    Last edited by Signor Joga : 20.Ağustos.2013 at 00:16 Reason: Başlık Değiştirme

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Başarılar

Default Boban Ankara'da!

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Başarılar.

Başarılar hocam.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Milan'a giderken aldıgı paranın yarısını Babasına verip Hırvatistan'ın en ünlü restaurantını açtırmıştır kendisi cok uzun bir röportajını okumustum güzel adamdır başarılar dilerim
    You'll Never BeatThe Irish !

Quote Originally Posted by Mete07 View Post
    Milan'a giderken aldıgı paranın yarısını Babasına verip Hırvatistan'ın en ünlü restaurantını açtırmıştır kendisi cok uzun bir röportajını okumustum güzel adamdır başarılar dilerim
    Aynen öyle, hatta restoranın adı da "Boban" Boban'ın Zagreb'teki restoranından bir kaç fotoğrafta ekleyelim.

Bu arada ilgi ve sabır gösteren her arkadaşa çok teşekkür ederim, siz olmadan hiç bir zevki olmaz
    Last edited by Signor Joga : 20.Ağustos.2013 at 05:38

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Signor Joga View Post
    Aynen öyle, hatta restoranın adı da "Boban" Boban'ın Zagreb'teki restoranından bir kaç fotoğrafta ekleyelim.

Bu arada ilgi ve sabır gösteren her arkadaşa çok teşekkür ederim, siz olmadan hiç bir zevki olmaz
    Hırvatistan'a gitme şansını buldum fakat döndükten sonra ögrendim böyle bir yerin varlığını burda bi kariyerde karşılaşmak güzel takipteyiz
    You'll Never BeatThe Irish !

Quote Originally Posted by Mete07
    Hırvatistan'a gitme şansını buldum fakat döndükten sonra ögrendim böyle bir yerin varlığını burda bi kariyerde karşılaşmak güzel takipteyiz
    Bende önümüzde ki yaza gitmeyi planlıyorum kısmetse, özellikle Akdeniz kıyısındaki plajlarını çok methediyorlar.

Default Kulüp Tarihi & Mali Durumlar & Tesisler

Nesil
    2013
    Yer
    Gaziantep

Başarılar ilgi çekici bi kariyer olacak

Nesil
    2013
    Yer
    Gaziantep

Aynen dediğin çok önemli ilgi olmadan kariyerin zevkide kalmıyor birbirimizin kariyerlerini destekleyip yeni fikirler yeni şeyler öğrenip kariyerlerimizi sürdürmemiz gerek

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Başarılar kardeş. Baya detaylı yalnız. Restoran felan

Default Takım Kadrosu & Taktikler & Kaptanlar

Bu arada Tosic üçlünün aslında solunda oynuyor, yani Petrovic ile tam ters olarak. Aynı şekildede Jimmy Durmaz sol açıkta Deniz Naki'nin yerinde oynamakta. Nedense böyle bir hata olmuş gözümden kaçmış, belirtmek istedim. Birazdan basın açıklaması geliyor, daha detaylı açıklamalar yer alacak.
    Last edited by Signor Joga : 20.Ağustos.2013 at 01:30 Reason: Düzeltme

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Memleketimin takımı.. Sıkı takipçin olacağım wladclas'ın dediklerini dikkate alman dileklerimle, başarılar

Default İmza Töreni

Her yorumu okuyor ve her tavsiyeye mutlaka kulak kabartıyorum arkadaşlar, herkese tek tek cevap yazamıyorum kusura bakmayın, kariyer bu şekilde devam edecek, mümkün olduğunca gerçeğe yakın ve detaylı bir şekilde. Takip eden herkese tekrardan çok teşekkürler arkadaşlar.

Default Transfer Dedikoduları

LİSTEDEKİLER
    Jagos Vukovic - PSV

GÖNDERİLECEKLER
    Dejan Lekic,Serkan Yanık,Ferhat Kaplan,İlkay Durmuş

Default Flaş Transfer Haberi!

YENİ TRANSFER
    PSV Eindhoven'ın 24 yaşındaki Sırp stoperi Jagos Vukovic transferi için PSV kulübüyle 300.000€ karşılığında anlaşma sağlanmıştır. Oyuncu ile yıllığı 400.000€'dan 4 yıllık sözleşme imzalanacak.

OYUNCUNUN MALİYETİ

Ayrıca kadro derinliği adına Kayserispor'dan 2 genç oyuncu kiraladık. 23 yaşındaki genç kaleci Gökhan Değirmenci ve 19 yaşındaki defans oyuncusu Erdal Akdarı'yı 1+1 yıllık kiralık olarak kadromuza kattık. Bu transferler ile ilgili resmii bir maliyet açıklaması yapılmamıştır.

Diğer yandan Trabzonspor kulübü oyuncumuz Dejan Lekic'e kiralık olarak talip olmuş ve yapılan görüşmeler sonucunda oyuncunun Karadeniz ekibine kiralık transferine onay verilmiştir. Buna göre Trabzonspor oyuncuya 1 yıllık 550.000€ ve kulübümüze de yaklaşık 500.000€ kiralama bedeli ödeyecektir. Gözden çıkardığımız bir diğer oyuncumuz Ferhat Kaplan'ın bonservisi ise 1461 Trabzon kulübüne 60.000€ bedelle verilmiştir.

Default Flaş Dedikodu!

[YOUTUBE="S4MD5EOY7yE"]Ljubomir Fejsa Kimdir? (Yoktan varedip düzgün bir vuruşla attığı gol)[/YOUTUBE][YOUTUBE="oTvJq0RXpro"]Kostas Mitroglou Kimdir? (Mitroglou Skills&Goals)[/YOUTUBE]
    İptal edilen Filip Sebo transferi.

Last edited by Signor Joga : 20.Ağustos.2013 at 13:29

Hocam anlatımın çok iyi ama ufak bir tavsiyem olacak yanlış anlamazsan.Eğer kadrona kattığın oyuncuların profillerini de yayınlarsan transferler hakkındaki görüşleri daha rahat bildirebiliriz.

Babamın tuttuğu küçüklüğümün tribünlerinde geçtiği takımla başarılar dilerim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar diliyorum. İlginç anlatımın ile birlikte kariyer takip edilesi...
    Sentugo.

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Hocam anlatımın çok iyi ama ufak bir tavsiyem olacak yanlış anlamazsan.Eğer kadrona kattığın oyuncuların profillerini de yayınlarsan transferler hakkındaki görüşleri daha rahat bildirebiliriz.

Babamın tuttuğu küçüklüğümün tribünlerinde geçtiği takımla başarılar dilerim
    Taraftarlardan sabırlı olmalarını bekliyoruz, telaş yapmasınlar, transferi kapattığımız gün yeni transferlerimizi basına ve taraftarlara stadyumda düzenlenecek törenle birlikte tanıtacağız.

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Başarılar diliyorum. İlginç anlatımın ile birlikte kariyer takip edilesi...
    Teşekkür ederim, gerçekçiliği elden geldiğince bırakmamaya gayret ediyorum, oyunun tadı böyle çıkıyor...

Default Elden kaçan yıldız oyuncu

Gençlerbirliği bir Angaralı olarak has Angara takımı.Gençlerbirliği'nin maçlarına sürekli gitmeye çalışırım.Lige koy ambargonu tüm dünya bilsin Türkiye'nin başkent takımının adını,başarılar dilerim.

Default Flaş Transfer Haberi!

YENİ TRANSFER
    Olympiakos'un 23 yaşındaki Sırp ortasaha oyuncusu Ljubomir Fejsa transferi için Yunan kulübüyle anlaşma sağlanmıştır. Oyuncu ile 4 yıllık sözleşme imzalanacak.

OYUNCUNUN MALİYETİ

LJUBOMIR FEJSA KİMDİR?
    [YOUTUBE="0emgfT0SjE4"]Ljubomir Fejsa'nın oyun tarzı ve karakterini özetleyen bir video.[/YOUTUBE]

Ayrıca Boban'ın verdiği rapor doğrultusunda Fildişi'li ortasaha Gosso ile kesin olarak yolların ayrılacağı, Hırvat stoper Ante Kulusic ile Boşnak oyuncu Ermin Zec'in de yetersiz bulunduğu ve ilk olarak bu oyuncuların bonservis ile satılması beklendiği, aksi takdir de kiralanmalarının gündeme geleceği kulüp futbol direktörü Cem Onuk tarafından açıklandı. Bu oyuncuların ayrılması sayesinde hem yabancı kontenjanı açılacağını hem de maddi açıdan yeterli bir gelir elde etmeyi beklediklerini ve bu sayede Boban'ın istediği hücum da fark yaratabilecek kaliteli bir forvet takviyesini yapabileceklerini de sözlerine ekledi.

Diğer yandan yardımcı personel-ekip için takviye yapan başkent ekibi, bir dönem Beşiktaş'ta da forma giyen Marijan Mrmic'i kaleci antrenörlüğüne getirdi. Kondisyoner eksikliği ise Galatasaray'dan ayrılan Fatih Yıldız ile kapatıldı. Son olarak Boban'ın Hırvatistan'da da özel fizyörlüğünü yapan Marko Martinovic'i özellikle kulübe istediği, bu takviyenin bu hafta sonuçlanması beklendiği yine Cem Onuk tarafından yapılan açıklamalar arasında yer aldı.
    Last edited by Signor Joga : 20.Ağustos.2013 at 22:37

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri