Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 187 sonuç

Konu: Transfer Kaynağı! Hilesiz para bulma yolu !..

Hybrid View

Thumbs up Transfer Kaynağı! Hilesiz para bulma yolu !..

Sezon oncesi takiminiza bol bol turnuwa yaptirin... Bu turnuvalarin gelirleri ortalama 3milyon dolar oluyo.. 5-6 tane turnuwadan gelen parayi yonetim dewre arasinda ek transfer butcesi olarak geri weriyor!!!! ALTTA YAZDIGIMI OKUYUN SAKATLIK OLUYO DIYENLER

6 turnuwa yaptim 12milyon dolar ek transfer butcesi geldi
    SIZE TAWSIYEM KADRO 23 KISIDEN OLUSUYO HAZIRLIK TURNUWALARINDA.IKI 11 CIKARIN ILK YARI BIRINI IKINCI YARI BIRINI SURUN SAHAYA...YORULMA OLMAZ...DEWRE ARASINDA FULL DEGISTIRIN TAKIMI.. BI YEDEK KALIYO YINE SAKATLANIRSA BIRI DIYE... SAKATLIK OLMUYO AMA DEDIGIM GIBI YAPARSANIZ..KUPA IKI MAC OLSA ADAMLAR TEK MAC YAPMIS GIBI OLUYO..45+45 TEN

dostum mantikli ve guzel bir yol peki turk takimlari icinde gecerlimi ayni konu baktimda sen primier lig oynuyosun heralde o yuzden sordum...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

arkadaşım paralı turnuvayı her takım kabul etmezki ama yinede güzel fikir
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

guzel fıkır deneyelım

ben turk liglerindede oynadim... abartmiyorum ikinci lig takimlarina bile geliyo ortalama takimlar... hele hele 3 buyukleri secerseniz.. barcelona bile geliyor.. ama oyun baslar baslamaz ayarlmaniz gerek yoksa onlar kendi hazirlik maclarini ayarlayip sizin teklifinizi kabul etmiyolar... 120bin we 300bin dolar arasi werirseniz butun takimlar geliyor... galatasarayda 10 milyon ek butce yaratmisti yonetim...

6. Default

supersinde o maclari yapana kadar canin cikar peki paranin gelmesi icin turnuvayi kzanman mi gereki

yok ya hem oyuncularin kondusyonu artiyo.. zaten mac gunu tatile gidiom bigunluk.. turnuwayi senin stadinda oldugu icin butun para sana kaliyo..zaten sen basta para weriyosun diger takimlara sonuncu olsanda farketmez... bide dikkatimi cekti bu kadar turnuwa yaptim ligden once sakatlik daha az oldu gibi..

Ama para kesin geliyo.. Klup wermezse bile ara transferde extra transfer butcesi isteyin o zaman weriolar...

S-B-Z Misafir

bunu zaten biliyor ve uyguluyorum ama turnuva düzenlemekte sıkıyor insanı.3 takımın 2 si kabul etse biri kabul etmiyor.zor iş hepsini birden ikna etmek.vakit bolsa denemek lazım bunu.ben uğraşmıyorum fazla 2 turnuva hazırlıyorum yetiyor.
    paylaşım güzel sağol.

2 takim kabul edip biri etmedigi zaman.. etmeyenin yerine 18 yas altini koyarsan ugrasmazsin ama az para gelir.. benim burda amacim zaten para kazandirmak yoksa bende merakli deilim beklemek gercekten skyo insanin canini...

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

turnuva yaparak bence takımı zor duruma sokuyorsun sureklı turnuva yapılırmı

Çok mantıklı ama küçük takımlarda bir dönemden sonra form düşüklüğü başlıyor.Ama büyük takımlar için mükemmel.Eee boş yere dememişler para parayı çeker diye

Güzel bir tespit.
    Turnuvalar düzenleyin, kupalar, ligler. Eğer Türk takımıysanız, mutlaka Fenerbahçe'yi çağırın, inanın Bayern'i getirttim, Fener kadar gişe vermedi. 4 büyükler arasında bir kupa veya lig 1-1.5 milyon dolar (stada da bağlı tabi) getiri sağlıyor.

hakkaten çok manılı abijim güzel bi yöntem

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ooww denyiyecem çok saolun

tebrik ederim. cok güsel bir tespit derhal uygulamaya gececem

bikaç kere denemiştim arkadaşın dediği gibi çok turnuva yaparsanız baya para geliyo

benim dediim zaten ufak takimlar icin ilk 2-3 sene yapilcak bisey paran warsa yapma zaten... benim man utd da bile ilk sezon paraya ihtiyacim oluyodu..

19. Default

arkadaşlarım illa para bulmak istiyosanız hilesiz yoldan en basiti ilk sezon freddy adu ve andreas guardado yu alın inanın ertesi sezon toplam 10.000.000€ ya alabileceğiniz bu futbolcuları90.000.000€ ya yakın bir paraya hatta daha fazlasına satabilirsiniz.BENDEN SÖYLEMESİ

Nesil
    2006

Yapmak kolay ama rakiplerin her zaman iyi takımlar olmalı çünkü ilgi çekmesi gerekiyor.

ya dedigim gibi garanti para geliyo ya.. her sene 12 milyon dolar kazaniyom ben burdan... 12 milyon dolar demek saalam bi brezilyali genc demek

evet işe yarayan bi yontem
    dunyanın en zengin kluplerine listesine bakıp en ustten baslayarak takımlarla turnuvalar isteyin
    kabul etmeme olasiligi cok az
    ben GSla 15m $a yakın para kazanmıştım bu sekilde 2 ayda

dedigin dooru.. geliyo butun takimlar..sade tarihleri tutturcan

gelsin dolarlar

evet fazLa tuRnuVa taKımA birAz zaRar vereBiLr çünKü oYuncu saKatLanma ihtimaLi yüKsek dikkatLi olMak Lazimmm BütÇe biRAz ZroLuyoR herKesi...

evet ya güsel oluyor...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

bu turnuvayi ayarlarken benim de canim çikiyor. şampiyon´un dediği gibi 3 takima teklif edeceksek; illaki teki kabul etmiyor. yine teklif ediyorum, bu sefer o kabul etmişken diğeri reddediyor. 18 yaş altini koyarsam da para gelmeyecek. en iyisi uğraşmamak.. ama paraya ihtiyaci olan kulüplerin uğraşmasinda fayda var.

Arrange Friendly (Dostluk Maci Ayarla) tusundan sonra Cupayi secip takimlarinizi da secerseniz Altta Board thinks They will get .... $K for Gate Revenues seklinde bir yazi gelicek. O yazi da kac para kazanabilecegini ogrenegbilirsiniz. Takimlarin Daha guclu yada ezeli rakipleriniz olmasi Gelen parayi arttiracaktir

küçük takım sanız ve stadınız ufaksa bu olayı denemeyın bence boşa kürek çekmiş olursunuz sakatlananlar form düşüklüğü can sıkıntısıda cabası olur..

30. Default

dostum gerçekten saol çok faydalı bi bilgi hiç aklıma gelmemişti yav valla çok saol

Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri