Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sonuç ne olur?

Voters
33. You may not vote on this poll
  • Real Madrid kazanır

22 66.67%
  • Berabere biter

1 3.03%
  • Galatasaray kazanır

10 30.30%
Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 178 sonuç

Konu: Real Madrid - Galatasaray | Şampiyonlar Ligi - B Grubu

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Default Real Madrid - Galatasaray | Şampiyonlar Ligi - B Grubu

• Puan Durumu

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu sefer Ronaldo yok bize 1 yılda 6 gol atan adam yok. Deplasmanda bir mucize lazım yine zaten ilk golü yersek maç farka doğru gider ilk golü atmak için uğraşmalıyız.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

hiç ümidim yok bu takımdan. Yeniliriz de umarım fark yemeyiz.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Ronaldo yoksa farkta yok demektir bu.Rotasyon da çıkarlarsa şanslar eşitlenir diye düşünüyorum.İsco ve Bale formdalar umarım en kötü 1'i oynamaz bu isim İsco olursa daha iyi olur gibi.Allah yardımcımız olsun eğer Juve maçında bize beraberliğin yetmesi gerekiyorsa bu maçı kesin kazanmak zorundayız Juve'nin Kopenhag'ı yeneceğini düşünürsek beraberliğin pek bi önemi yok diyebiliriz.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Hiç acımaz Madrid, skor tahminim 3-0.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Ronaldo yoksa farkta yok demektir bu.Rotasyon da çıkarlarsa şanslar eşitlenir diye düşünüyorum.İsco ve Bale formdalar umarım en kötü 1'i oynamaz bu isim İsco olursa daha iyi olur gibi.Allah yardımcımız olsun eğer Juve maçında bize beraberliğin yetmesi gerekiyorsa bu maçı kesin kazanmak zorundayız Juve'nin Kopenhag'ı yeneceğini düşünürsek beraberliğin pek bi önemi yok diyebiliriz.
    Rotasyon kadro olursa beraberlik falan çıkabilir de GS'nın galibiyet çıkarması Real Madrid'in B takımıyla falan çıkması gerek.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Ronaldo oynamayacak olsa bile Bale gibi bir gerçek var ki o da önde olma isteyecekdir bence.

Sebebine gelecek olursak da Ronaldo yoksa ben varımı herkese göstermek için.

İlk maç kadar farklı bir maç olmayacakdır belki ama aklımdan geçen süpriz olacağı.
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Quote Originally Posted by eng1n View Post
    Rotasyon kadro olursa beraberlik falan çıkabilir de GS'nın galibiyet çıkarması Real Madrid'in B takımıyla falan çıkması gerek.
    Abartma sende Engin ya. Adamlar çıkmış olmuş bitmiş onlar İstanbul'da hiç yenmemişti hop bir baktık 6-1 şimdi bizde onları deplasmanda yenebiliriz öyle imkansız bir şey değil tabi zor ancak imkansız değil kesinlikle.Gerçi Mancini bile yenik saydı bizi önceki konuşmalarında ama önemli olan oyuncuların ne yapacağı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

http://www.realmadrid.com/cs/Satelli...illa/Squad.htm

Şu kadro rotasyon yapsa ne olur yapmasa ne olur. Eğri oturup doğru konuşmak lazım Real Madrid deplasmanından değil galibiyet , puan çıkarmak dahi zor.

Gel gelelim gruptan çıkmayı garantilemiş olmaları bir nebze de olsa umutlandırıyor insanı. Dilerim yanılan ben olurum , temsilcimiz puan ya da puanlarla döner.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Kopenhag maçından sonra yaptığı yoruma ben çok takılmıştım Mancini'nin ve halen takık durumdayım.

Hoca bile böyle bir maçı yenilgi üzerinden sayarken Galatasaray'ın oraya puan için gitmesinin bir anlam ifade etmediğini düşünüyorum.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Beraberlik sürpriz olur.Yine atarlar 3-4 tane.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Ronaldo çok önemli değil sonuçta Real Madrid bu, çok büyük yıldızlara sahip zaten, yoklugunu arayacaklarını sanmıyorum ...
    Şaka la şaka Ronaldo gibi topcu var mı hacı ya, Olmaması büyük avantaj iyi savunma yaparsak puan çıkarabiliriz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aslında izlemeyi bile düşünmüyordum ama işte, bir umut. Futbol bu, dünyada yenilmez takım yoktur, doğru taktik ve strateji ile Real Madrid de Barcelona da alt edilir. Allah yardımcımız olsun

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Mancini'nin Real maçını kaybederiz açıklaması talihsizlik değil tam aksine stratejktir.Takip edenler bilir Manchester City'nin şampiyon olduğu sene son 8 haftaya ManU 10 puan civarı farkla girmiş ve o haftalarda Mancini ManU şampiyon olacak demişti.Yılın sonunda ise bilindiği üzere City şampiyon olmuştu.Mancini Real'in zaten rehavet durumunda olduğunu bildiği için iyice rakibi gevşetmeye çalışıyor ve bu şekilde puan çıkarabileceğimizi düşünüyor.Bunun yanında Ronaldo büyük eksik olmayışı bizim için artı.Ayrıca Şampiyonlar Liginde yabancı sınırlaması denen bir saçmalık olmadığı için daha düzgün bir kadro ile sahaya çıkacağımızı umut ediyorum.Puan alalım da 1 puan da iş görür biz Kopenhag deplasmanında 1 puan alalım Real'e yeniliriz gözü ile bakıyorduk.Kopenhag'tan hesap ettiğimiz puanı Real'den koparabilirsek muhteşem olur.Ayrıca Juventus Kopenhag maçının çantada keklik bir maç olduğunu düşünmüyorum.Kopenhag'ta puan için oynayacaktır iş yapma potansiyeline sahipler.İnşallah istediğimiz skorlar çıkar iki maçta da Juve maçına avantajlı gideriz.Allah utandırmasın.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Biz puan için savaşalım da gerisi önemli değil.Eğer biz savaşırsak maç 3 ihtimalli bir maç haline gelir.Eğer Real Madrid maçı asılmazsa 3 puan bile çıkabilir ama biz savaşmazsak, Real Madrid bıraksa bile yenemeyiz. Önemli olan bizim takımın maça bakış açısı.diğeri sonradan oluşabilecek durumlara bağlı
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Muslera oynarsa eğer ve erken bir gol bulursa gs bence süpriz sonuçlar çıkabilir.

İtalya'dan kimse beraberlik bile beklemiyodu ama zorda olsa geldi 1 puan.

Fakat mancini'nin kayıp gözüyle baktığı maça oyuncular nasıl bakıcak orası ayrı bir muamma.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kumbara View Post
    Muslera oynarsa eğer ve erken bir gol bulursa gs bence süpriz sonuçlar çıkabilir.

İtalya'dan kimse beraberlik bile beklemiyodu ama zorda olsa geldi 1 puan.

Fakat mancini'nin kayıp gözüyle baktığı maça oyuncular nasıl bakıcak orası ayrı bir muamma.
    Muslera maç kafilesinde yok.

Real Madrid son 5 maçında 4 galibiyet 1 beraberlik almış mağlubiyeti yok. 22 gol atmış ve 8 gol yemiş. Yani kısaca çok formda bir Real Madrid var kendi evinde olma avantajınıda kullanacaktır. Haliyle Ronaldo'suz da fark atacaklarını düşünüyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Ancelotti Ronaldo'nun kesin olmayacağını söyledi.Drogba'da bu maçtan sonra sözleşme yenileyebilirmiş.Mancini Umut-Burak-Drogba 3'ünü birden 11'de oynatsa aslında güzel olabilir ancak Juve deplasmanında ki gibi bir 11 çıkacaktır muhtemelen.Sneijder oynayacak mı bu arada umarım oynar.

Beraberlik kokan bir maç bu maçta fark olcağını sanmıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Maç saati kamboçyaya göre yazılmış olduğu için baştan uyarayım maç 21.45'te ve D Smart'ta.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by eng1n View Post
    c takımıda olabilir

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

u 18 takimi ciksin anca yeneriz

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Arif maça gidiyon mu la bayadır konuşmuyoruz. Bu arada maç sonucu 2-1 kazanacağız beyler dün Barça yenildi bugün de Madrid yenilcek.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

yok kanka gidemiyorum 4 gundur ise basladim calisiyorum o yuzden izin istemedim vermezlerde zaten.. maci ara sira tvden bakmaya caliscam umarim kazaniriz fark olmaz bu macta... 1-1 yada 1-2 tahminim.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by byariff View Post
    u 18 takimi ciksin anca yeneriz
    bence U18'de bize fark atar
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

İnternette izlenebilecek bir yer varsa biri öm atabilir mi bana TV'den izleme şansım yokta

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Tv veriyor mu ki maçı star tv falan ?
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Real Madrid : Casillas, Pepe, Ramos, Bale, Marcelo, Casemiro, Arbeloa, Jesé, Di María, Isco, Illarra.

Galatasaray : Eray - Eboue, Gökhan, Chedjou, Dany - Bruma, Selçuk, Melo, Amrabat - Umut, Drogba

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Maç dsmartta

İphone 6'dan Tapatalk
    aracılığı ile gönderildi

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri