1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: Cristiano Romeo Kayseri Macerası

Threaded View

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Cristiano Romeo Kayseri Macerası

Süper giden Galatasaray oyunumun save dosyası bozulduktan sonra bir kariyer daha açmış o da ilk günden bozulunca bu kariyeri açmaya karar verdim. Bu kariyerde tek lig açık türkiye ligi. Kayserisporu dünya sıralamasında 1. yapana kadar devam edecek.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kayserispor menajerliğine getirildiğimde ilk işim takımın iki yıldızı ile konuşmak oldu. İlk Görüşmeyi Mehmet Topuz ile gerçekleştirdim. İşte o görüşme....

Mehmet hoşgeldin aslanım.

Hoşbulduk hocam

Direk konuya gireceğim. Senin 2008 temmuz ayında kontratın sona eriyor. Ben bu takımın başına büyük hedefler için geldim ve bu hedefleri gerçekleştirebilmem için sana ihtiyacım var. O yüzden seninle kontrat yenilemek istiyorum.

Hocam benimde hedeflerim içinde öncelikle istanbul takımları veya Avrupada oynamak var.

Bak Mehmet sana ben söz veriyorum eğer sana bir teklif gelir sen gitmek istersen ve klübün menfaatleri doğrultusunda şartlar oluşursa gitmene izin vereceğiz.

Peki hocam madem bu sözü veriyorsunuz bende hiç para konuşmadan sözleşmeye imza atacağım

Tamam aslanım 2012 yılına kadar sözleşmeni uzatıyoruz Dediğim gibi şartlar oluştuğunda gitmene kolaylık sağlayacağız.

Teşekkür ederim hocam

Mehmet Topuz ile 2012 yılına kadar sözleşme imzaladıktan sonra sıra Gökhan Ünal ile görüşmeye geldi. Bu görüşmeden pek umudum yok ama yinede bir şansımı denemek istedim.

Gökhan hoşgeldin.

Hoşbulduk hocam

Direk konuya giriyorum.Hedefimiz çok büyük bu hedefleri gerçekleştirebilmek için sana ihtiyacımız var. Sezon sonunda sözleşmen bitiyor. Seninle kontrat yenilemek istiyorum.

Hocam ben artık Kayseriye olan hizmetimi tamamladığımı düşünüyorum. O yüzden en geç sezon sonu takımdan ayrılmak istiyorum

Gitmeyi yani kesin kafana koydun Sen sözleşmeyi imzala teklif geldiğinde kolaylık sağlarız sana.

Hocam klübün istediği para çok fazla olacak ve bunuda bir çok klüp vermeye yanaşmaz o zaman en iyisi sözleşmem bittiğinde gitmek olacak benim için. O yüzden kusura bakma hocam kontrat yenilemeyi kesinlikle düşünmüyorum

Peki Gökhan yolun açık olsun ne diyelim. Sezon sonuna kadar bizimlesin.

Tam düşündüğüm gibi olmuştu.. Gökhan ile sözleşme imzalayamadık. O yüzden forvet arayışına başlayacaktık.
    Last edited by Romeo3405 : 29.Ocak.2008 at 00:33 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Mesaj Yetkileri