Quote Originally Posted by extensor View Post
yok elbette başarı ölçüsü değil 1-2 adım arakada kalmıştı ve akını kesmek için faul yapmıştı ama semih kolay kolay sakatlanmayan yere sağlam basan bir oyuncu ona ragmen maçın önceki bölümünde de semihi kaleye döndürmedi

aslında söylemek istediğim şey o pozisyon ile ilgili değil stoperlerin sert savunma yapıp forvetlere göz açtırmaması da bir başarıdır lugano emree aşık ta bunu sıkça dener döndürmeden faul yaparlar yani (eğer durduramıyorlarsa)

mesela bundan 3 sene önce terry ile etoo şampiyonlar ligi çeyrek finalinde karşılaşmışlardı etoo maç boyunca dayak yediğimi hissettim demişti ve hiç etkili olamamıştı demek istediğim servetinde nispeten güçlü sayılacak futbolculara onu yapmasıydı yoksa faulle alakası yok her iki maçtada semihinde kezmanında yüzünü kaleye döndürmedi

ve fizik güç olarak çok üstün bir stoper
bunu anlatmak istedim yoksa semih selçuk deniz alex bir çok fenerbahçeli futbolcuyu severim sakatlanmasına üzülmüştüm hatta

ben kendi taraftarı tarafından zamanında ıslıklanan selçuğu semihi denizi kendi taraftarından daha çok severim
İşte senin Servet'in onu yapar başka birşey yapamaz.. Bir Nesta gibi Bir Rio Ferdinand gibi yağdan kıl çeker gibi adamın ayağından top çalamaz.. Bunu yapabilecek kapasitesi yok! Benden de bacak arasını yer arkasından gelir uçurur işte herkese yaptığı gibi.. Bizim hakemlerde bakar!

Demişsin Semih'i döndürmedi diye.. Tutsun Anelka gibi bir adamı, tutsun Ronaldo gibi Messi gibi yada hız, dribling özelliği üst seviyelerde bir adamı ilk 10 dk. nası kırmızı yiyiyor kaç tane penaltı yaptırıyor bir görsün..Örnek Shevchenko..

İşte var bizde de Edu fizik gücü yüksek konsantrasyonunu zaman zaman kaybedip büyük hatalar yapıyor ama en azından nerede duracağını biliyor..Ne zaman müdahale edeceğini biliyor, Ama konsantrasyonu düşüktür inkar etmem..

Bir defa Selçuk'u ve Deniz'i zaman zaman yaptıkları ve puan kaybetmemize sebep oldukları hatalar yüzünden sevmem ben.. Özellikle Selçuk öyle zamanlarda top kaptırıyor ki hızlı bir adam olsa o topu kaleye atmasını engelleyecek bir tek kaleci kalıyor..Yine Deniz bir derece daha iyi ayağında top tutabiliyor ayakları çabuk bir oyuncu.. Severim Deniz'i..

Bir önceki sayfada bir arkadaş Servet FB'den GS'ye geldiği için kıskandığımı vs. söylemiş.. O arkadaşa şunu söylüyorum.. Allahıma bin şükür Servet gibi bir adamdan kurtulduk.. İnşallah milli takımımız euro2008'e savunmada Servet'le gitmek zorunda kalmaz..

Servet hakkındaki son mesajımdır tabi cevap yazıp özellikle cevap isteyen bir arkadaş olmazsa.. Zaten konuda Servet konusu değil.. Ne hikmetse ben ne zaman buraya yazsam olay dönüp dolaşıp Servet'e geliyor

Cengiz; amatör kulüplerden çok çağırdılar ama tozun toprağın içinde oynayacak adam değilim ben dedim gitmedim ozamanki çocukluk aklı işte çok abarttık kendimizi.. En son Keçiörengücü'nün başkanına ulaştık bire bir görüştük ama adam bu sezon istersen Ronaldinho gibi ol takıma hiç kimseyi almayacağım na malup şampiyonluğa gidiyoruz ama sezon sonunda gel seni alacağım demişti.. Sezon sonunda tatil cazip geldi bir an sezon başlamadan giderim dedim.. Sezon başlamadan da Dumlupınar üniversitesi'nin Bsyö mülakatlarına hazırlanmak la ve mülakatlara girip ilerlemeye çalışmakla geçti.. Kısacası elimdeki son şansı 3 sene önce elimin tersiyle ittim.. Pişmanım ama çok geç

Uğur diyordum Cengizim bak şimdi Uğur gerçekten çok hızlı ve iyi dribling yapıyor.. Diğer özellikleri yeterli ama bu özellikleri bence biraz daha yükselt.. Benim fikrim tabi bu, takdir, karar senindir