Quote Originally Posted by Çağrı Demirşen View Post
Öncelikle teşekkürler yama için..

Teknik problem olarak sayılır mı bilmiyorum ama bir sorum olacak..

Oyuncu profilindeki özellikler alfabetik olarak diziliyo.. Bunu eski haline yani orijinal haline getirmenin bi yolu var mı acaba?

Teşekkürler tekrar..
Malesef bu özellik ingilizce sıraya göre ayarlanamıyor.

Quote Originally Posted by MostapHa View Post
Güncelleme de sorun yaşıyorum. Güncelle diyorum. Bir hata oluştu diyor ve güncellemiyor.
büyük ihtimalle liveupdate.exe nde sorun var.

Başlat->Çalıştır'a tıkla Regedit yaz.

bir program açılacak windows kayıt defteri isminde

klasörlerden aşağıdaki yolu bul

HKEY_CURRENT_USER\Software\Turksportal.net

Turksportal.net klasörüne sağ tıkla ve sil

bundan sonra 2 yol var

1- Programı çalıştır, güncelle de ve son halini yükle. son versiyon v1.1.0

2- Programı Sil, Web sitemizden tekrar indir.

---------------------------

Oyun ayarlarında oyun klasörünü belirtip halen uyguluma dosyası bulunamadı diye hata alan arkadaşlar oyunun kurulu olduğu alana gitsinler ve fm.exe dosyasına baksınlar.. Bazı kullanıcılarda bu dosyanın adı fm.exe.exe olduğu için çalışmıyor. Bu dosyadan .exe lik fazlalığı isim değişikliği ile kaldırıp deneyin.

Ürün anahtarına "Turksportal" yazın. Şu aşamada çok önemli değil.

------------------------------

Bunun dışında yama versiyonları 1.0.33 olan kullanıcılar mutlaka yamayı güncellemeliler!

saat 00:00 ile 11:00 saatleri arasında yamayı indirip ilk seferde hata almayıp ikinci seferde yamada hata alan kullanıcılar aşağıdaki direktifleri uygulamalılar.

1 ) Başlat->Çalıştır-> regedit (enter)

açılan kayıt defterinde aşağıdaki klasörü buluyoruz

HKEY_CURRENT_USER\Software\Turksportal.net

Turksportal.net'i siliyoruz.

2 ) Yamayı çalıştırıyoruz ve kesinlike oyuna başlamadan ilk iş olarak güncelle diyoruz ve v1.1.0 a yükseltiyoruz oyunu artık sıkıntısız oynatabilirsiniz.

Eğer liveupdate'de hata alıyorsunuz programın son halini sitemizden indirebilirsiniz.

----------------------------------

Msinet, ocx veya benzeri DLL hataları alanlar, sisteminde sorun var, bu arkadaşlar bana msn yoluyla ulaşabilirler, binde birde olsa bu tip sorunları olan arkadaşlar oluyor. Onlara sorunsuz sistem dosyalarını güvenilir olarak verebilirim.

-------------------------------

Oyun ekran ayarlarınızı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

1 ) Oyunun (FM'nin) kurulu olduğu alana girin ve Turksportal Masaüstü 2008 kısa yoluna sağ tıklayıp özellikler diyin.

kısayolun hedefinin sonunda --small_screen yazdığını göreceksiniz

arzu ederseniz oraya

--windowed yazıp pencere modu yapabilirsiniz.

--fullscreen_width=1280 --fullscreen_height=1024 yaparakta ekran boyutlarını belirtebilirsiniz. Bunlar size kalmış.