Yıl 2003 dana 8-9 yaşındaydım. İnternet Cafede takılırken birinin bir oyun oynadığını gördüm. Adı Champions Ship Manager miydi neydi bide top simgesi vardı. Kendi içimden salak adama bak öküz gibi izliyor yuvarlak şeyleri ne güzel GTA da serserilik yapmak varkan neler yapıyor diyorrdum. Açtım baktım oyunu yeni oyun filan açtım. Baktım sağ alt köşede devam yaıyo neyse tıkladım ike kere tıkladım söndü buton tıklanmıyo. Tabii Kapadım. Sonra çocukluk işte beni bir heyecan sardı acaba nasıl bir şey bu öğreniyim dedim. Gittim 2.000.000 verip aldım oyunu. Yükledim. Yine aynı sorun. Kimsedende öğrenemiyorum babam cafe yi yasakladı. Evde bilgisayar var otur oyna diyor. Sanki İnternet var evde dandik oyunları oynamaktan bıkmışım zaten yok unreal tournamanet 1 filanderken. Artık her CM Fm serisini alır oldum. Salak lık ya alıyorum heo aynı sorun oyun 1 dk sürmüyor. Neyse eve yaz fırtınsı kampanyası sayesinde giren o naçizane kutu(modem yani) eve geldi artık Fm Nasıl oynanır? Cm nasıl oynanır falan fıstık çözdüm işi. 2 sendir adam akıllı Fm oynuyorum. En büyük kariyerim FM 2006 daydı 2030lara filan gelmiştim heralde tabii her yeni internet kllanıcı gibi benimde 15 gün sonra format vaktim gelmişti. Hala o kariyere yanıyorum :S

Bu hikayeyi aşağıdaki konumdaki bir arkadaş için yazdım. Gerçektir. Artık böyle anılarım paylaşacağım.