1 ile 30 arası toplam 79 sonuç

Konu: Veritabanı Güncellemesi v2.1

Threaded View

Default Veritabanı Güncellemesi v2.1

Dosyanın Adı: Veritabanı Güncellemesi v2.1

Öncelikle katkılarından dolayı sevgili OUZY arkadaşıma teşekkür ediyorum.Kendisi yama yapmayacağını söyledi ve bana devretti.

Dosya sürümü: 8.0.2

Yapılan önemli değişkilikler : v2’e ek olarak 50 transfer yapılmıştır. Böylece yapılan toplam transfer sayısı 250’e ulaşmıştır.Bunların en önemlileri ise herkesin merakla beklediği Fenerbahçenin yeni bombası Daniel GÜİZA dır.Bazı arkadaşlar içinde 2.ligdeki bir çok transferler yapıldı. Daha çok Türkiye liglerindeki transferlere önem verilmiştir ve avrupadaki önemli transferler eklenmiştir..Diğer yamada isteğe göre önemli liglerin transferlerini tek tek yapacağım..Ama bu yamada premier ligin %75 i yapılmış durumda.Ayrıca trabzonsporun son bombası olan ISAAC trabzondadır.

Oyuna Başlarken:
    http://img214.imageshack.us/my.php?image=adsztn3.png bu linkten yeni oyuna başlarken hangi seçeneği seçeceğinize bakabilirsiniz..

Dikkat: Bu yamayı kullanmanız için bilgisayarınızda 8.0.2 nin kurulu olması lazım aksi takdirde yama çalışmayacaktır.

Dosyayı "Belgelerim -> Sports Interactive -> Football Manager 2008 -> db" buranın içine atacaksınız yamayı.

Bir sonraki yamada isteğe göre diğer liglerin transferlerini detaylı bir şekilde yapacağım.Hangi liglerin transferlerini istiyorsanız buraya yazabilirsiniz.

Ufak bi istek ->Değerli görüşlerinizi bekliyorum.Her türlü sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz veya bana mesaj atabilirsiniz.

Başka yamalarda görüşmek üzere.

İyi oyunlar...

DOSYA : http://www.turksportal.net/dosya/fm/28827/bilgi/
    Last edited by barahir : 20.Temmuz.2008 at 18:44 Reason: Siteye Eklenip Konu Onaylanmıştır..
    "Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denilmektedir."

Mesaj Yetkileri