1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Kontra - Atak ( ZNN vol.1 )

Threaded View

Nesil
    2008
    Yer
    Islambol

Default Kontra - Atak ( ZNN vol.1 )

Merhaba . Öncelikle sitede taktik paylaşımı yapan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum çünkü kendi varyasyonlarımı yapmayı öğrenene kadar hep buradan indirip kullanmıştım . Oyunu bir haftadır oynamaktayım ve kulübüm İngiltere amatör kümede (Blue Square North) yarışan Southport takımıdır . Dolayısıyla büyük takımlar için üretilmiş taktikleri takımıma entegre edemedim . Defans inanılmaz zaaf veriyordu , kanatlar yavaş olduğu için hızlı çıkamıyordu , orta saham oyun kuramadan prese maruz kalıyordu , sonuç olarak top en uçtaki adamıma ulaşamıyordu . Taktik başka takımlar üzerinde denenmedi ancak başarılı olacağı kanaatindeyim . FA cup'ta 3rd Round'dayım , bu amatör kulüp için inanılmaz bir başarı şahsımca .

-Orta alandaki 2 adam ileri çok çıkmayan , kanatlar iler açıldığında onların yerlerini dolduran Winger Back / Midfielder tarzı oyuncular olması güzel olur . Ayrıca bu adamlar koşmayacağı için hız ve hızlanma önemli değil . Pas ve Orta özellikleri iyi olmalı . Tek pasla kaleciyle karşı karşıya kalacak forvetler . Ayrıca bu 2 adam oyun kurucu olarak belirlenmeli

-Kanatları ben AM / FC olarak seçtim . Çünkü bitiricilikde lazım oluyor tek forvet olunca . Ayrıca forvet ve kanatlar Hedef Oyuncular olarak seçilmeli .

-DM , DC ve defans kanatlar klasik anlamda . Oyuncularınıza göre varyasyonlar yapabilirsiniz .

-Edit ; SW'lerin hepsini DC yapın . Uzaktan şut çok geliyor .

-Büyük takımlarda ne gibi sonuçlar verdiğini bilmiyorum .

-Gol yedikten sonra herhangi taktik değişikliğine gidilmesine gerek yok . Zaten gol yedikten sonra takım kendine geliyor .

-Umarım başarılı olursunuz .

BURADAN

FA Cup için yarışmayı haketmiş bir takım

Neredeyse namağlup bir lig

Benden 3 lig yukarda olan bir takımdan 2 gol yememe rağman maçı çevirdim

Mağlup duruma düştükten sonra çevrilmiş bir maç daha

Son dakikaya kadar savaşır : )

Deplasmanda kaybetmez .
    Last edited by zenana : 31.Temmuz.2008 at 21:07

Mesaj Yetkileri