1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: 4 Büyükler Yüz Paketi [Vesikalık Stil]

Threaded View

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Default 4 Büyükler Yüz Paketi [Vesikalık Stil]

Bu çalışmada alfabetik sırayla, Beşiktaş-Fenerbahçe-Galatasaray-Trabzonspor takımlarının oyuncularının yüz paketleri bulunmaktadır. Bazı genç oyuncuların yüz paketleri yamaya eklenmemiştir. Bunun nedeni kısa sürede a takım oyuncularının yetiştirilmeye çalışılması sebebiyledir. Bu paketin devamı tüm TSL takımlarının yüz paketleri ile devam edecek ve güncellenecektir. O pakette tüm genç oyuncularında yüz resimleri bulunacaktır.

Resimlerin kaynakları; Fenerbahçe ve Galatasaray: Fenerbahce.Org.tr & Galatasaray.org.tr resmi web siteleridir.

Beşiktaş ve Trabzonspor'un ise Goal.com ve çeşitli kaynaklardır.

Ekran Görüntüleri:

Rapidshare Premium Üyelikle Upload Yapılmıştır. Divshare sitesinde ise zaten kullanıcı hesabı olduğu için kotamız bulunmakta ve otomatik silme olmamaktadır. Güvenle indirebilirsiniz. Açmadan önce virus taraması yapınız. Herhangi oluşabilecek zararda Turksportal.net ve yapımcı sorumlu tutulamaz.

Rapidshare Download:
    http://www.turksportal.net/dosya/fm/29109/bilgi/

Divshare Download:
    http://www.divshare.com/download/9127036-6f9

Kurulum:

Dosyayı indirdikten sonra; belgelerim klasörü içinde bulunan Sport Interactive klasöründe ki Football Manager 2010'nun içine atınız.

Daha sonra ise C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2010 içindeki "Cache" adlı klasörü siliniz.

Bu klasör gizli bir klasör olduğundan öncelikle "Gizli Klasörleri Göster'i" etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Eğer "Cache" klasörünü silmenize rağmen oyun içerisinde halen gözükmüyorsa;

Daha sonra oyun içerisinde "Preferences" kısmına oradan da "Display&Sound'a" girip kullandığımız temanın 'Use Skin Cache' kısmında tik varsa o tiki kaldırınız ve "Always Reload Skin On Confirm'i" seçiniz.Ve "Confirm'e" tıklayınız.

Anadolu takımlarını bir işim dolayısı ile bir süre erteledim. En kısa sürede kaliteli resimlerle güncellenecektir. Hatalarım olmuştur kusura bakmayın. Yama sorunsuz çalışmaktadır. Bazı kiralık oyuncuları eklemedim. Mesela Bursaspor'da olduğu için Zapo vs.

Not: Bu yamanın tasarımı bana aittir. Oyuna aktarımına kadar. Tüm haklarını sitemize Turksportal.net sitesine devrediyorum. İzinsiz başka sitelerde kullanılmamasını rica ediyorum.
    Last edited by Sekopej : 01.Kasım.2009 at 19:14 Reason: Siteye ve sunucuya eklenmiştir.

Mesaj Yetkileri