Editor ile yaptığım bazı değişiklikler oyuna yansımıyor başlıkta da belirttiğim gibi...

Veselinovic'i Fenerbahçe de favori personele ekledim. Sırbistan'dan bütün oyuncuları yüklemezsem adı bile yazmıyor Fenerbahçenin information kısmında. Galatasaray'ın favori personelinde yer alan Simovic'in ise sırbistan'dan bütün oyuncuları açsam dahi oyunda profilini göremiyorum. Sadece ismi yazıyor. Oysa editore baktım , oyuna eklenmiş. Aynı şekilde Metin Tekin'e de ne yaparsam yapayım ulaşamadım. İlginç olan , Metin Tekin ve Simovic profilleri gözükse de gözükmese de , takımlarının favori personeli olarak gözüküyor. Veselinovic sırbistan ı yüklemesem bile en azından ismiyle gözükmesi lazım... Zaten çoğu personel böyle. Kısacası takımların information kısmında yer alan ve oyuna profil olarak eklenmiş kişilerin oyun açarken yüklenmesini istiyorum ne yapmam lazım ?

Şenol Çorlu'nun playing career history kısmını doldurdum. Oyunda career kısmı bile gözükmüyor. Çoğu eski futbolcunun böyle. Kimisinin hem career hem non-playing history gözükürken , diğerlerinde sadece bir tanesi gözüküyor. Aynı şekilde teknik adamların veya oyuncuların achievments kısmına eklediğim başarılarından bazılarınınki oyunda gözüküyor bazılarınınki gözükmüyor. Mesela Mustafa Denizli'ye 1989 yılında Galatasaray ile Şampiyonlar Ligi ( eski adı şampiyon kulüpler kupası olduğu için , avrupadaki takımlara baktım onları başarı olarak yüklemişler ) 4.lüğü ve Persepolis ile kazandığı lig kupasını ekledim. GS başarısı gözükmezken , Persepolis başarısı oyunda gözüktü. Aynı şekilde milli takımla 2000 deki başarısı da gözükmedi...

Gaziantep'in yardımcı antrenörü Quinito oyunda gözükmüyor hiç bir şekilde. Antep assistant managersiz başlıyor ve bu boşluğu doldurmaya çalışıyor.

Awards bölümünde de bir problem var sanırım. Yugoslavya birinci ligi gol krallığı yoktu ve ekledim. Halilhodzic ve Safet Susic i ekledim yıllarıyla beraber. Fakat bu personellerin awards kısmında gözükmüyor. Sadece Safet Susic'in Fransa'daki gol krallığı gözüküyor , o da Fransa ligini açarsam...

3-4 tane örnek verdim yukarda. Hepsinden onlarca da verebilirim. Bunlar size ayrıntı gelebilir ; fakat ben yaptığım değişiklikleri oyunda görmek istiyorum. Eğer bir çözüm bulamazsam , oyunu silip baştan yükleyeceğim. - bunun bir çözüm olacağını umuyorum -

Araştırma ekibinden veya oyun-editör ilişkisini bilen birileri yardımcı olursa sevinirim...