1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: Vodu Caos 12.0 // 12.0.4 için yapılmış en etkili 4-4-2 taktiği

Threaded View

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Lightbulb Vodu Caos 12.0 // 12.0.4 için yapılmış en etkili 4-4-2 taktiği

FM serilerinde herkesin oyun zevki farklıdır. Kimisi elindeki kadroya en uygun taktiği yaratmaya çalışır, kimisi de benim gibi başarılı hazır taktikler bularak, kadrosunu bu taktikler etrafında geliştirmekten, kulübünü büyütmekten zevk alır.

FM12'yi oynamaya başladığım 15-20 günlük süre içerisinde kendim de taktikler yapmaya çalıştım, internet ortamında da farklı forumlara göz attım ve şu ana kadar iyi bir taktik olduğuna herkesin hemfikir olduğu, gerçekten başarılı bir 4-4-2 taktiği buldum.

Ben de İspanya ikinci ligine düşen Deportivo ile bir sezon boyunca bu taktiği denedim ve ekonomik olarak batmanın eşiğindeki Deportivo ile doğru dürüst transfer yapmadan puan ve gol rekoru kırarak şampiyon oldum. Şimdi La Liga'dayız ve bu taktikle La Liga'da da beklentilerin çok üzerine çıkacağımızı düşünüyorum. Kendi kariyerimden de ekran görüntüleri ekleyeceğim fakat öncelikle orjinal taktik sahibinin görüntülerini ve kullanım önerilerini vereceğim.

Taktik cmportugal.com sitesinde Mister Vodu tarafından hazırlanmıştır ve burada yayınlanması konusunda da kendisinden izin alınmıştır.

Taktik Dizilişi

Alınan Sonuçlar

Oyuncu Önerileri
    Defans çizgisi çok önde olduğu için stoperlerinizin çabuk olması şart. Ayrıca forvet oyuncularınızda sıklıkla savunma arkasına hareketlenecekleri için onların da hızlı olması taktiğin verimliliğini artırıyor. Göbekteki iki ortasaha oyuncusunun defansif özellikleri iyi olmalı. Araya etkili paslar atabilen oyuncular bu mevkide fark yaratıyor.

Saha Boyutu
    Medium (Orta)

Pre Match
    Workload: Çubuklar dolana kadar Very High sonrasında Medium seviyede.

Focus: Teamwork

Kendi Kariyerimden Görüntüler

442 Vodu Caos 12.0 Original

442 Vodu Caos 12.0 v2

433 Vodu Kill v41221 12.0 (Test Version)

*linkte 3 versiyon da mevcuttur.

http://dosya.turksportal.net/disco_files/voducaos.rar

Not: Ben 442 Vodu Caos 12.0 Original versiyonu kullanıyorum ve oldukça memnunum.
    Last edited by GeNç KaRTaL : 31.Ocak.2012 at 01:39 Reason: link ve ekran görünsü linkleri yenilendi.

Mesaj Yetkileri