Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sizce Kariyer Devam Etsin Mi ?

Voters
60. You may not vote on this poll
  • Devam etsin

53 88.33%
  • Devam etmesin

7 11.67%
1 ile 30 arası toplam 1834 sonuç

Konu: Avrupa Devlerini Kars'a getirme zamanı! Karsspor Şampiyonlar Ligi'nde (9. Sezon)

Threaded View

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Default Avrupa Devlerini Kars'a getirme zamanı! Karsspor Şampiyonlar Ligi'nde (9. Sezon)

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Yeni bir kariyerle daha sizlerin karşısındayım. Hatırlayan arkadaşlar olacaktır FM2012de de Karsspor ile kariyer açmıştım ve Fm2013 de yeniden kariyer açmaya karar verdim

Biraz kulüpten bahsedelim
    Logo ;

Vikipedi de Karsspor ;

Geçen yıl 3. Ligde mücadele eden Karsspor averajla sondan 4. olup elenmişti. Şimdi ise Bölgesel Amatör Ligi ( BAL ) nde mücadele etmektedir. Kulüp şuanda yarı profesyoneldir.
    Oyunda medya tahmininde 1. sırada gözükmekteyiz. Kulübün itibarı , tesisleri ve ekonomik durumu pek iç açıcı değildir amacım amatör ligden süper lige çıkmak

Genel olarak oyunda yapmayı düşündüklerimden bahsetmek istiyorum. Kulübün itibar derecesi yüksek olmadığı için oyuncu getirmekte zorlanacağız. İtibarı yükseltmek için tesisleri geliştirmeyi ve üst liglere çıkmayı amaçlıyorum. Ekonomik olarak alt liglerdeki diğer kulüpler gibi kötü durumdayız ve bu belli bir süre değişmeyecek. Başkanlarda iş yok açıkcası

2 farklı 4-4-2 taktiği kullanmayı düşünüyorum. 4-4-2 yi düşünüyorum çünkü boştaki oyuncular genelde bu sisteme uygun oyuncular o yüzden taktiği rahat oturtmak için 4-4-2 yi kullanacağım. 2 farklı sistem olmasının sebebi stadyumumuzun zemini toprak saha. Bu yüzden pas oyunu pek yapılamıyor. Bu yüzden kendi sahamızdaki maçlarda uzun topla çıkarak kontra atak futbol oynatmayı planlıyorum. Deplasmanlarda ise önde basan ve pas yapan bir taktikle sahaya çıkacağım

Önemli bir not ! ; Arkadaşlar şuanda 3. sezondayım. O yüzden arada ss almamı isterseniz bu isteğinizi karşılayamayacağım. Vize sınavlarım vardı o yüzden sürekli oynayamadım. Oynayabildiğim sürelerde resim aldım. Konu da açmak istemedim artık rahatım ve kariyere o yüzden başladım

Arjantin , Brezilya , İngiltere , İspanya , Almanya , İtalya ve Türkiye ligleri açık bulunmaktadır.
    Veritabanı boyutu : Büyük
    Last edited by entolik : 22.Kasım.2012 at 14:15

Mesaj Yetkileri