Her seride başarıdan başarıya koşturduğum 08 serisinden beri Dünya çapında başarı kazandıramadığım Giresunspor'uma inşallah Turksportal'ın uğuru sayesinde Dünya Çapında 1 numaraya oturtacağım.Kulüp hakkında ufak bilgi vereyim.

Giresunspor , Giresun ilinde ilk olarak 1925, daha sonra 1967 yılında tekrardan kurulmuş olan bir spor kulübüdür. Kulübün lakabı Çotanaklar'dır. Çotanak, fındığın ağaç dalındaki haline denmektedir. Çotanak figürü kulübün armasında da mevcuttur.
Stadyum : GİRESUN ATATÜRK

Genel Bilgiler
Seyirci Kapasitesi :12191
Oyun Alanı Ölçüsü : 68 * 105
Zemin Türü :Çim
Işıklandırma : var
Koltuklandırma :TÜMÜ KOLTUKLU

Gelelim kariyerimize.İlk sezon transfer yapamadım.Maalesef parasızlık yüzünden çok kez iflas eder takım diye korkarak 1 sezonu geçirdim ve play-off'lara kaldım.Play-off'ları geçemesem ilk 11'deki tüm oyuncularım gidecekti.Hiçbiri sözleşme imzalamıyordu.Üzerimde büyük bir baskı vardı.Ama Giresunspor aşkı herşeye değerdi.

Play off'larda durum bu.Dönüm noktası penaltılarla elediğimiz Altay maçı idi.90+3'te attığımız golle maçı uzatmalara götürdük ve istediğimizi alarak PTT 1. Lig'e yükseldik.

Sonunda az da olsa kasamıza para girdi.Yabancı transferi için de uzun süren araştırmalar yaparak kilit noktalara idare edecek şekilde oyuncular aldık.Nokta transferlerin sayesinde Ptt 1. Lig'i iyi bir noktada bitirdik.

Tüm bunları yapan tek bir oyuncum vardı o da Ümit Teke.

37 yıllık hasrete son vermiş olduk.Maalesef Süper Lig'e çıktığımızda alışkın olmadığımızdan yarım yamalak transferler yaptık.Serbest oyuncu alma hastalığımdan ötürü birkaç tane de serbest oyuncu aldım.

Süper Lig'deki şu anki durum.

Hedefim
Mali açıdan refah seviyesini yükseltmek,
Türk futboluna yön veren bir kulüp olmak,
Avrupanın önde gelen kulüplerinden biri olmak.